محافظه کار کلمبیا احساس فشار به مالیات ثروتمندان

آلبرتو Carrasquilla شنیده یک پیام روشن از تظاهرات توده را تکان داد که آمریکای لاتین سازمان ملل در سال گذشته: مالیات نیاز به رفتن.

Carrasquilla کلمبیا وزیر مالیه می گوید که اگر چه خود کشور امریکا بهترین نمایشی عمده اقتصاد در سال گذشته رشد 3.3 درصد, دولت نیاز به گوش دادن به خواسته های صدها هزار نفر از معترضان برای بهبود خدمات عمومی به بودجه ،

“ما یک طبقه متوسط که در حال رشد است و این طبقه متوسط است که در ادامه خواستار” Carrasquilla می گوید. “آن را می خواهد بیشتر و بهتر خدمات عمومی است. چالش بزرگ ما در کلمبیا است که ما مجموعه ای از مالیات بسیار پایین است برای سطح درآمد…تنها راه برای گریز از [این وضعیت] است که با افزایش مالیات.”

نظرات خود را در حال نشانه ای از چگونه عمیقا این راهپیمایی از شورش آغاز شد که در شیلی در ماه اکتبر احساس شده است در سراسر امریکا لاتین. مانند شیلی, کلمبیا یک شهرت قوی در میان سرمایه گذاران محافظه کار و سیاست های اقتصاد کلان و رشد مداوم عمدتا اجتناب از رونق و رکود است که احاطه همسایگان آن است.

اما میلیون ها نفر که ریخت به
خیابان های شهرهای بالا و پایین آند منطقه در سال گذشته خواستار بهتر
حقوق بازنشستگی دسترسی رایگان به دانشگاه ها و با کیفیت عالی, بهداشت و درمان, را
باعث شد دولت به تجدید نظر یک مدل اقتصادی است که تا به حال با تکیه به شدت در
رایگان-بازار اقتصاد برای ارائه بهبود استانداردهای زندگی.

کلمبیا بالا نرخ مالیات بر درآمد در سال گذشته افزایش یافت و به 39 درصد از 33 درصد به عنوان بخشی از اصلاحات گسترده تر است که همچنین کاهش سطوح بالایی از مالیات شرکت. اما Carrasquilla نمی خواهید برای متوقف کردن وجود دارد. “ما در حال گفت ما باید مالیات سه تا چهار درصد از تولید ناخالص داخلی بیشتر و استفاده از این پول هوشمندانه” او می گوید: با اشاره به توصیه های داده شده توسط سازمان های بین المللی.

من فکر می کنم پیام آمریکای لاتین باید کنید این است که طبقه متوسط در حال حاضر بسیار قوی است.

آلبرتو Carrasquilla کلمبیا وزیر دارایی

یک اقتصاددان با یک دکترای خود را از دانشگاه ایلینوی Carrasquilla است که در خدمت به عنوان کلمبیا وزیر اقتصاد برای بار دوم. اما او اذعان دارد که چالش های او در حال حاضر چهره بسیار متفاوت هستند. دوره اول خود را در کار در 2003-7 یک halcyon عصر که در آمریکای لاتین بود که با بهره گیری از یک کالا رونق و کلمبیا رشد به طور متوسط تقریبا 6 درصد در سال است.

“من فکر می کنم پیام آمریکای لاتین باید کنید این است که طبقه متوسط در حال حاضر بسیار قوی,” او می گوید. “این بیشتر تحصیل کرده و شهری آن می توانید به راحتی با فناوری و ما نیاز به آگاه باشید که وجود دارد برخی از نگرانی هایی که وجود نداشت 10 یا 15 سال پیش است.”

مخالفان می گویند رئیس جمهور Iván دوقو دولت نیاز به فراتر از افزایش مالیات شخصی و افزایش هزینه برای حمله به فساد و نابرابری. سرجیو Fajardo یک مرکز-چپ شهردار سابق که زد در برابر دوقو برای ریاست جمهوری در سال 2018 می گوید کلمبیایی’ برداشت از فساد تغییر کرده است.

قبلا رای دهندگان انتقاد سیاستمداران فردی بسیاری از آنها شهرداران و فرمانداران در نقاط دور افتاده کشور به عنوان فاسد است. در حال حاضر Fajardo می گوید: “یک تعمیم درک که آنها در حال سرقت از من” این است که یک سیستم فاسد و این فرصت را از من دور.”

کلمبیا نیز تا به حال به رقابت با یک هجوم بی سابقه ای از مهاجرت بیش از چهار سال گذشته به بیش از 1.6 میلیون ونزوئلا گریخت فقر و سرکوب به حل و فصل در کشور همسایه. پناهندگان در حال افزایش رشد, اما Carrasquilla تخمین می زند که آنها هزینه حدود 0.4 درصد از تولید ناخالص داخلی در بهداشت و آموزش و پرورش هزینه می شود.

Colombian Minister of Finance Alberto Carrasquilla Speaks At Inter-American Dialogue

به دور از خطوط اعتصاب در اتاق Bogotá نگرانی از مرکز کسب و کار در ضعف صادرات بخش است که هنوز هم به شدت وابسته به فروش نفت و زغال سنگ. زیرساخت های ضعیف و مداوم روستایی خشونت برگزار شد, بازگشت صادرات محصولات کشاورزی که بسیاری احساس می کنید باید یک بزرگتر نسبت به کل.

رشد تقاضای داخلی تحت فشار قرار دادند تا کلمبیا واردات در سال گذشته صادرات تنبل بود معنی کسری حساب جاری گسترده تر به حدود 4.4 درصد است. صندوق بین المللی پول اظهار نظر پس از سفر اخیر خود که “کسری بودجه باید ادامه یابد تا به راحتی تامین شده توسط شناور سرمایه گذاری مستقیم خارجی [سرمایه گذاری مستقیم خارجی] و نسبتا انعطاف پذیر, نمونه جریان” اما اشاره کرد که کلمبیا شد و در حال حاضر بیشتر در معرض منفی خطرات.

ریکاردو آبیلا, یک تحلیلگر ارشد روزنامه El Tiempo, اعتبارات Carrasquilla با بهبود کلمبیا نرخ رشد و ملاقات با کسری مالی اهداف اما نگرانی ها در مورد رشد استفاده از یک درآمد مانند بانک مرکزی سود به تعادل کتاب. “وجود دارد زمینه ای نگرانی در مورد چگونه پایدار این است که در دراز مدت” او می گوید.

Carrasquilla ممکن است نیاز به نگرانی در مورد کلمبیا مالیات و هزینه های بسیار طولانی. رسانه های محلی گزارش ها نشان می دهد او چشم دوخته اند یک حرکت به بانک مرکزی شاید در پایان سال است.

“ما هنوز هم برخی از وظایف مهم را به انجام در اینجا” او می گوید: از شغل فعلی خود. اما زمانی که فشار بر روی بانک مرکزی نقش او می افزاید: “این می تواند در آینده است . . . آن را بسیار جالب است. اولین کار من وجود دارد, من بسیاری از اتصالات وجود دارد . . . من می دانم که آن را بسیار خوب است.”

+

توسط مایکل Stott

OZY همکاران با انگلستان بار مالی به شما حق بیمه تجزیه و تحلیل و ویژگی های. © بار مالی محدود 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>