کنگره در تلاش برای کمک به ترکیبات دسترسی به مراقبت در عمل مزایای

کنگره دفاتر در سراسر کشور اخذ شده است و ناودان با تشکیل دهنده درخواست سراسر coronavirus همه گیر فیلدینگ بی سابقه حجم تماس و ایمیل و نامه از مردم که نیاز به کمک با مدعیان بیکاری و یا به شدت نیاز خود محرک را بررسی کنید. تشکیل دهنده خدمات کارکنان می گویند که آنها در حال گرفتن سوخته و خدمات درآمد داخلی است که کوتاه-کارکنان در طول بحران شده است نادیده گرفتن کنگره سوالات در دسترس نباشد.

یکی از دموکراتیک کارمند که نخواست نامش فاش شود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت با مطبوعات گفت: “سکوت رادیویی” و ناتوانی در دریافت پاسخ از یک آژانس فدرال بی سابقه است حداقل در پنج سال کار برای یک عضو کنگره و ثابت کرده است “بسیار تضعیف روحیه هم برای مسئول پرونده و تشکیل دهنده.” این کارمند به تنهایی گرفته بود بیش از 1200 تماس در سراسر طول حدود دو و نیم ماه.

“IRS گفت: اساسا ما caseworkers برای متوقف کردن با استفاده عادی ما کنگره خط اظهارنامه مالیاتی و یا محرک چک” این کارمند گفت. “آنها به ما این ویژه خط اختصاصی و من فرستاده اند بیش از 100 ایمیل به که خط برجسته مسائل است که مردم مطرح کرده اند به من و من نه بدست یک پاسخ است.” هفته گذشته کارمند دریافت پاسخ به یک پرسش در مورد تشکیل دهنده وضعیت برای اولین بار از زمان همه گیر آغاز شد.

به عنوان رهبران کنگره آماده به صورت خاموش در احتمال دوم حتی بیشتر آزمایش به معنی دور از محرک چک حدود 30 تا 35 میلیون نفر از مردم هنوز در انتظار برای دریافت یکی از اولین, با توجه به راه و روش کمیته گزارش ماه گذشته. بسیاری از مردم دریافت کرده اند که بررسی خود را در میان کسانی که به آن نیاز دارید بیشتر از جمله میلیون ها نفر از تامین اجتماعی دریافت کنندگان افراد با درآمد ثابت و یا درآمد پایین و افراد بی خانمان. کسانی که دریافت نکرده اند را بررسی می شوند گفت: آنها باید صبر کنید تا زمانی که فایل خود را در سال 2020 اظهارنامه مالیاتی به آن ادعا. دیگران دریافت کرده اند که یک تاثیر اقتصادی پرداخت متوجه 1444 در پست اما هرگز این بررسی می توانید درخواست پرداخت اثری از IRS است که طول می کشد حدود شش تا هشت هفته.

اگر نمایندگان می گوید که بیش از 150 میلیون دلار از محرک پرداخت شد ارسال هموار روند شده است خدشه دار بی نظمی و پیچیده توسط بسته شدن نمایندگان دفاتر و کمبود نیروی انسانی — نتیجه عمدی yearslong defunding آوری مالیات آژانس توسط ایران. ده ها میلیون نفر کاهش یافته است از طریق ترک و کسانی که در تلاش برای پیگیری کردن خود را بررسی کنید نمی توانید به نظر می رسد برای دریافت هر پاسخ. در واقع کل جامعه اختصاص داده شده به محرک چک ظهور کرده است تا در Reddit به عنوان خبرنگار واشنگتن پست جف استین به تازگی اشاره کرد از جمله هزاران نفر از کاربرانی که سوال بپرسید تصویب مشاوره و دریچه مورد اداری کابوس.

“من فقط احساس می کنم خیلی نژند…اگر یک نفر می تواند با ارائه برخی از وضوح در که و یا که در آن من باید به این امر می تواند به شدت استقبال مینماید” خواندن یک پست. “زمان سخت است. من به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت در این مستند اما آن را بیش از حد تنگ است.”

شده اند وجود اشکالات بی شماری در این فرآیند است. برای سرعت بخشیدن به تحویل پرداخت به عنوان مثال وزارت خزانه داری شروع پستی کارت اعتباری بدهی به 4 میلیون نفر است. این کارت فرستاده شد در سفید دشت و پاکت نامه که نشان می دهد این ایمیل بود که از IRS یا خزانه منجر به بسیاری از دریافت کنندگان به طور تصادفی پرتاب فدرال پرداخت اشتباه آن را برای کلاهبرداری و یا ایمیل های ناخواسته به عنوان واشنگتن پست گزارش شده است.

با توجه به IRS کمیسر هزار نفر از کارکنان در هفت متحده شروع به بازگشت به کار در اوایل ماه ژوئن است. کارکنان در کنتاکی و جورجیا, مینه سوتا, Missouri, یوتا, تنسی و تگزاس هستند در امکانات خود را در حالی که کارکنان در چهار متحده و پورتوریکو بازگشایی بعد از آن در ماه. به عنوان یک نتیجه از گیج کننده, توزیع, کوتاه کارکنان ادارات و سازمان ارتباطات ضعیف مردم به دنبال خود را کنترل و حتی کنگره دفاتر پیدا کرده اند آن را غیر ممکن است برای دریافت کمک از IRS. اما بسیاری از آژانس مسائل تا قبل از همه گیر به عنوان یک 2018 ProPublica بررسی دقیق سال از کاهش بودجه شدید باید سوخته IRS و صدمه دیده توانایی خود را برای انجام توابع اساسی.

کارگران مورد در دفاتر منطقه دموکراتیک مظنونان حمله به دانشگاه جان لارسون کانکتیکات کارن باس کالیفرنیا کتی پورتر کالیفرنیا و Hakeem Jeffries از نیویورک گزارش گفت: آنها تحت فشار خاص برای دریافت پاسخ برای موکلین خود و احساس درماندگی در عدم توانایی به انجام این کار. کالیفرنیا تشکر. Ro خناس را نیز تایید کرد که IRS شده است بی توجه. برای اکثر دفاتر و تلاش کرده اند به منظور تسهیل این فرایند و ارتباط با آژانس با ارسال نامه به نمایندگان کمیساریای چارلز Rettig با موفقیت کمی.

حداقل یکی از موسسان سرویس کارمند استعفا داد از نیوجرسی تشکر. Mikie Sherrill در نا امیدی, با توجه به دو منبع آشنا با این موضوع اما اکثر caseworkers هستند. Sherrill را تایید کرد که دو کارکنان به تازگی ترک اما به گفته یکی از کارمند دفتر منطقه تا پایان کار فارغ التحصیل و “چپ به کار در زمینه نزدیک تراز وسط قرار دارد با مطالعات خود را.”

“به عنوان مورد برای بسیاری از کنگره دفاتر این بوده است که زمان به چالش کشیدن برای ما casework تیم با بی سابقه حجم از تماس برای کمک به بیکاری IRS اقتصادی پرداخت کمک های غذایی و سایر مسائل مرتبط با این بیماری همه گیر” یک Sherrill سخنگو گفت: رهگیری, در بیانیه ای. “این درست است به خصوص در نیوجرسی که در آن COVID-19 ضربه اولین و سخت ترین. بین مارس 16 و در حال حاضر تیم ما در پاسخ به بیش از 3,100 اجزای تشکیل دهنده که مورد نیاز COVID-19 موردی کمک.

کنگره است که انتظار می رود برای شروع مذاکرات بعدی coronavirus بسته امداد هفته آینده با تنها یک هفته به عمل قبل از 600 $در هر هفته افزایش مزایای بیکاری است به پایان می رسد. اگر قانونگذاران موفق به گسترش گسترش مزایای بیکاری و دیگر کارگر حمایت شامل مراقبت در عمل یک multitrillion-دلار coronavirus بسته امداد است که در کنگره به تصویب رسید و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در اواخر ماه مارس میلیون ها نفر از خانواده ها صورت می تواند عواقب فاجعه بار. به عنوان coronavirus موارد و مرگ و میر همچنان به صعود — به خصوص در جنوب و غرب — نرخ بیکاری باقی می ماند در طول تاریخ در سطوح بالا و مستندات رسمی سهولت آن را غیر ممکن است برای تبدیل شدن به طبقه کارگر و مردم به نگه دارید تا با اجاره و صورتحساب. یک نظرسنجی در هفته گذشته متوجه شد که 32 درصد از خانواده های ایالات متحده ساخته شده است مسکن خود را پرداخت در ماه ژوئیه است.

اخیر تجزیه و تحلیل از موسسه سیاست های اقتصادی پروژه ها است که قطع گسترش بیکاری است که کمک می کند تا خانواده ها حفظ صرف یک “ایده وحشتناک برای این خانواده رفاه و ثبات در اقتصاد کلان.”

دموکرات ها خواستار شده است برای دور دیگری از چک با برخی از مترقی قانونگذاران خواستار تکرار پرداخت ماهانه تنها به ملاقات با شدید جمهوری خواه مخالف. در طول سال های اخیر, عمومی ظاهر, اما, رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: یک محرک چک “به خوبی می تواند” بخشی از آینده قانون اما آن خواهد بود با هدف کارگران ساخت $40,000 یا کمتر است. مانند چک برای اولین بار درآمد آستانه خواهد بود بر اساس سال های گذشته اظهارنامه مالیاتی به این معنی که کسانی که پول بیشتر اما از دست دادن شغل خود در بحران نمی خواهد واجد شرایط با وجود زمان مشکلات مالی. هر چند که مشخص نیست چقدر سخت مک کانل خواهد فشار به آن رخ می دهد به عنوان بسیاری از جمهوری خواهان مجلس سنا و تهمت مقامات دولت به شدت مخالفت ایده دادن آسیب پذیر آمریکایی ها هر نقدی در طول زمان بحران.

مراقبت عمل تا حد زیادی متمرکز بر کنار گذاشتن پول برای شرکت ها و ثروتمندترین آمریکایی ها. میلیاردرهای دیده اند رکورد سود در طول همه گیر دیدن بخت و اقبال خود را رشد دلار 434 میلیارد دلار از طریق ترکیبی از مالیات جالب و فدرال رزرو برای حمایت از بازار است. آنها به حال کمی مشکل این ادعا خود را برنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de