کنگره بی سر و صدا افزایش هزینه های قانونگذاران’ منحصر به فرد سرایدار درمانگاه بهداشت

در اواسط ماه مارس در کنگره ماریو دیاز-Balart R-Fla., یکی از اولین قانونگذاران به اعلام او Covid-19 بعد از تست مثبت برای این بیماری ناشی از رمان coronavirus.

او را تشخیص بی درنگ از کنگره پزشکان شاغل در دفتر حضور پزشک و بهبود در اوایل ماه آوریل است. Coronavirus تست در دسترس ساخته شده در اوایل و اغلب برای اعضای کنگره که لذت بردن از دربان خدمات پزشکی حسن نیت ارائه میدهد از یک کلاس جهانی, دولت بهداشت و درمان, درمانگاه.

دیاز-Balart مانند بسیاری دیگر از صدای در کاپیتول هیل را محکوم کرده و افزایش هزینه های عمومی در خدمات بهداشتی و درمانی به عنوان یک خطرناک “دولت تصاحب بهداشت و درمان.” اما مانند هر مجلس او برخوردار طلا اندود مراقبت های پزشکی از OAP فراهم می کند که در تماس خدمات در مالیات دهندگان هزینه — و به تازگی یک افزایش در بودجه.

تنها چند ماه قبل از همه گیر قانونگذاران پیاده بودجه برای OAP درمانگاه یک حرکت است که قبلا گزارش شده است. آخرین کنگره تخصیص بودجه لایحه به تصویب رسید در ماه دسامبر افزایش بودجه دفتر به $3,868,000 این سال است. پس از آن در ماه مارس, مراقبت, قانون فراگیر 2.2 تریلیون دلار کمک مالی قانون شامل ویژه ارائه می دهد که اختصاص اضافی $400,000 به OAP درمانگاه به عنوان بخشی از یک بسته از بودجه ویژه برای آماده سازی پایتخت برای coronavirus پاسخ و بهداشت.

همه با هم OAP بودجه افزایش یافته است بیش از 25 درصد بیش از دهه گذشته است. این حرکت برای حفظ سلامت و ایمنی از نمایندگان مجلس به شدت در تضاد با سیاست تمرکز کنگره است که تا حد زیادی مواجه بن بست بر گسترش کم هزینه خدمات مراقبت های بهداشتی بیش از دهه گذشته است. در اولین هفته از این بیماری همه گیر چند تا به حال به همان دسترسی سریع Covid-19 تست که در دسترس ساخته شده بود به نمایندگان مجلس از طریق درمانگاه.

این OAP شده است به عنوان “برخی از کشور بهترین و کارآمد ترین دولت-اجرای مراقبت های بهداشتی است.”

قانونگذاران تنها شارژ حدود 600 دلار در هزینه های سالانه را پوشش می دهد که بخش کوچکی از هزینه های OAP برای عملیات. اکثریت قریب به اتفاق از بودجه می آید از پول واگذار شده توسط دولت فدرال است. حتی نرخ تخت پایین لزوما مورد نیاز است. برخی از قانونگذاران که کاهش یافته است به پرداخت هزینه اسمی نیست تبدیل شده به دور از درمانگاه با توجه به گزارش های قبلی.

کلینیک مدیریت توسط دکتر برایان موناهان عقب دریاسالار در نیروی دریایی, استخدام سه پزشکان داروساز و بیش از یک دوجین پرستاران و تکنسین پزشکی. کلینیک نه تنها فراهم می کند coronavirus تست اما روال واکسن آنفولانزا آزمایشگاه کار physicals و طیف وسیعی از درمان اضطراری. نمایندگان مجلس ادعا کرده اند که آنها با استفاده از OAP دفتر خود را به عنوان پزشک مراقبت های اولیه. آن را نیز همچنین رفتار برخی از اورژانسهای پزشکی در میان گردشگران است.

اعضای کنگره همچنین دریافت منظم فیزیوتراپی مراقبت در درمانگاه. در سایت رادیولوژی سوئیت فراهم می کند و اشعه ایکس. تخصص پزشکان از بيمارستان های نظامی به طور معمول بازدید از OAP در هیچ هزینه اضافی در حالی که قانونگذاران اغلب به صورت رایگان مراقبت های سرپایی در مرکز پزشکی والتر رید ارتش و Bethesda نیروی دریایی در مرکز پزشکی.

در هفته های اخیر به OAP است نقش مهمی را در کمک به قانونگذاران پاسخ به گسترش سریع coronavirus. رند پل سناتور. R-Ky., و دیگر قانونگذاران که تست مثبت را به مشورت نزدیک با پزشکان از OAP در راه است که در آن به قرنطینه خود و بهبود می یابند.

دفتر گرفته شده سرب در تولید بهداشت عمومی سیاست های کنگره عملیات در طول coronavirus بیماری همه گیر. اخیر کنگره ارشاد صادر شده توسط OAP توصیه مناسب استفاده از ماسک صورت در پایتخت و استفاده از فضای گالری در بالای مجلس نمایندگان به منظور تسهیل اجتماعی فاصله.

مراقبت عمل نیز 12 میلیون دلار برای کاپیتول پلیس و اضافی $25 میلیون سرمایه برای ساخت و ساز خدمه برای آماده سازی منابع بهداشت را برای دولت از کنگره ساختمان.

دیل چشمه صندلی تصویب جهانی بهداشت برای کالیفرنیا یک پرداخت کننده گروه حمایت گفت: او نا امید شده بود برای یادگیری در مورد کنگره در حال حرکت به ساحل تا خود را مالیات دهندگان بودجه مراقبت های بهداشتی.

“سخنران پلوسی شده است قاطعانه در او رد از تک پرداخت کننده برای همه” گفت: چشمه اشاره کرد که اتوبوس صرف لایحه در ماه دسامبر لغو سه مقررات مالیاتی از قانون مراقبت مقرون به صرفه در حالی که افزایش OAP.

“آن شده است آشکار برای مدتی است که وقتی که می آید به خود را بهداشت و درمان و پروژه های خود” چگونه خواهد شد و ما برای آن پرداخت?’ هرگز یک نگرانی” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>