کنگره تصویب بی سر و صدا اکسون موبیل مورد حمایت قانون ترویج خط لوله گاز جدید اسلحه به قبرس

در یک تلخی تقسیم کنگره قانونگذاران هنوز موفق به گرد هم می آیند برای کمک به اکسون موبیل تصویب عمده قانون است که می تواند بازسازی جغرافیای سیاسی خاورمیانه و اروپا است.

در طول فصل تعطیلات قانونی حمله رعد اسا در دسامبر قانونگذاران جمع مبهم ارائه به اتوبوس هزینه های بسته بندی که برداشته اسلحه محدودیت ها و افزایش بحث برانگیز خط لوله معامله در شرق دریای مدیترانه.

قانونی, متن معکوس یک لایحه است که گردش در کنگره سال گذشته بیش از وعده طیف وسیعی از ایالات متحده کمک برای توسعه منابع گاز طبیعی خاموش سواحل اسرائیل و قبرس از جمله پشتیبانی برای احداث خطوط لوله و گاز مایع, گاز پایانه و ایجاد یک ایالات متحده-مدیترانه شرقی مرکز انرژی در منطقه اجرا شده توسط دپارتمان انرژی ایالات متحده.

قبرس یکی از کوچکترین کشورهای اتحادیه اروپا آمده است تحت فشار از ترکیه که مخالف توسعه گاز خاموش اختلاف سواحل جزیره-دولت و با استفاده از آن نیروی دریایی را تهدید حفاری عروق.

در پاسخ مقننه متن نیز repeals منع سلاح های نقل و انتقالات به قبرس در محل قرار داده و در سال 1987 ترویج بیشتر ایالات متحده کمک های نظامی به یونان و قبرس و دستور آمریکا و برای حفظ آن به تازگی واقع درنده ناوگان هواپیماهای بدون سرنشین خود در منطقه است. اتوبوس شامل مقررات از شرق مدیترانه و امنیت انرژی همکاری های قانون, قانون معرفی شده در مجلس نمایندگان و سنا در سال گذشته است.

در حالی که ارائه بازتاب گسترده پوشش در رسانه های آمریکایی آن باعث سراسیمگی از فعالیت پس از تصویب آن.

در ژانویه 2, رهبران اسرائیل و یونان و قبرس به نظر می رسد با هم به امضای سه جانبه برای مقابله با ساخت یک دلار جدید 6.7 میلیارد خط لوله را گاز از فلات قاره در زمینه اسرائیل و قبرس به یونان و ایتالیا و بلغارستان. جدید EastMed خط لوله می تواند حمل و نقل به اندازه 20 میلیارد متر مکعب گاز به این کشورها سالانه تن به تن به عنوان یک راه برای کاهش روسی و ترکی انرژی نفوذ در منطقه است. روز بعد روسیه و ترکیه اعلام کرد قصد دارد خود را برای سرمایه گذاری مشترک در TurkStream خط لوله است.

مجوز کمک نظامی و خط لوله پشتیبانی دریافت کرده و تنها یک جلسه یک یا پایین رای یا هر باز بحث است. گنجاندن آن در باید تصویب هزینه های بسته نشان دهنده قدرتمند لابی ائتلاف آمد که با هم در حمایت از این معامله.

که ائتلاف شامل عوامل خارجی وابسته به هر دو کشور یونان و قبرس آمریکایی یهودی کمیته و مسیحیان متحد برای اسرائیل انجیلی گروه نزدیک به اسرائیل است. یونانی آمریکایی مهاجر گروه نیز بسیج به لابی برای این قانون است. یونان آمریکایی شورای رهبری یک یونانی آمریکایی گروه تبلیغ عبور از این متن به عنوان “ترین pro-یونان لایحه در یک نسل است.”

اما افشای اسناد و مدارک بررسی شده توسط این اخبار واقعی و رهگیری نشان می دهد که اکسون موبیل در مرکز لابی تلاش است. غول های انرژی پرداخت به نفع به نفع خود برای حمایت از پروژه گاز در اتحادیه اروپا و همچنین در واشنگتن ،

سریع سیاسی حرکت در کاپیتول هیل آمد تنها چند ماه پس از اکسون موبیل اعلام کرد یکی از بزرگترین میدان گازی اکتشافات در سال های اخیر در سواحل قبرس در ماه فوریه گذشته — آخرین در یک سری از اکتشافات جدید در منطقه بیش از دهه گذشته است.

در سال 2013 موسسه هادسون عمده بود کمربندی موسسه تماس بگیرید برای ایالات متحده به ارائه کمک نظامی به قبرس و ترویج توسعه اکتشافات جدید گاز در منطقه است. سال بعد موسسه هادسون منتشر شده پیگیری شود و پس از آن اکسون موبیل اعلام اهدای $15,000 به این فکر می کنم تانک. ست Cropsey ارشد پنتاگون رسمی برای ریگان و جورج دبلیو بوش دولت در خدمت به عنوان نویسنده سرب از هر دو گزارش.

جدید گاز اکتشافات باعث رشد و هماهنگی بین اسرائیل و یونان و قبرس.

“ما تصمیم گرفت برای کشف این بسیار بی پروا راه: برای تشکیل یک کمیته سه جانبه بین یونان و قبرس و اسرائیل به برنامه امکان یک خط لوله را که ما در منابع مشترک گاز و صادرات آنها را به اروپا از طریق یونان — یک خط لوله از اسرائیل و قبرس از طریق یونان به اروپا” اسرائیل بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در سال 2016. همچنین در سال 2016 اکسون موبیل و قطر نفت با تشکیل یک سرمایه گذاری جدید و برنده یک پیشنهاد به کشف سازه های دریایی بلوک در نزدیکی قبرس. این قرارداد بعدها جوهر در سال 2017, مراسم در قبرس با مقامات از هر دو شرکت در حال حاضر در کنار هر دو ایالات متحده آمریکا و قطر سفرای قبرس.

“اکسون موبیل و شریک ما, قطر, نفت, طولانی و سابقه موفق از توسعه منابع گاز” گفت: اندرو Swiger اصلی خارجی افسر اکسون موبیل در آزادی مطبوعات در زمان برنده مناقصه.

لابی آشکار در اتحادیه اروپا نشان می دهد که اکسون موبیل مقامات به سرعت رفت و به کار برنامه ریزی جلسات در ماه مارس سال 2018 با ناشناس اتحادیه اروپا عضو کابینه در اکتشاف گاز در نزدیکی قبرس. فقط سه روز بعد ارتش ایالات متحده آورده 26 دریایی اعزامی واحد به لیماسول, قبرس در یو اس اس ایوو جیما به عنوان اکسون موبیل آغاز حفاری اکتشافی در منطقه است.

صحبت با سرمایه گذاران بعد از آن سال این شرکت افتخار درباره قبرس گاز به عنوان یک منطقه کلیدی از رشد. پرسیده شده توسط تحلیلگران در مورد که در آن اکسون موبیل می بیند بزرگترین چشم انداز آینده نیل چاپمن اکسون موبیل معاون ارشد رئیس جمهور گفت که او “خواهد برجسته قبرس.” سال گذشته در یکی دیگر از کنفرانس تلفنی با سرمایه گذاران چپمن تاکید کرد که در قبرس زمینه “تبدیل به یک کشف است.”

این EUobserver یک ناظر خروجی رسانه ها به دست آمده یک ایمیل نشان می دهد که اکسون موبیل میزبانی یک ناهار در مارس 2018 با قبرس از اعضای پارلمان اروپا در قبرس بالاترین دیپلمات اتحادیه اروپا و کمیسر اتحادیه اروپا کریستوس استلیانیدس به بحث در مورد شرکت گاز اکتشاف قبرس ساحل. ناهار صورت گرفت در یک رستوران واقع نزدیک به سفارت آمریکا در بروکسل.

در اکتبر سال 2018 این شرکت همچنین در خدمت به عنوان رهبری حامی جشن و سرور برگزار شد در یونان در بزرگترین کسب و کار کنوانسیون در جنوب شرقی اروپا است. در عکس منتشر شده توسط سفارت آمریکا در قبرس و سپس-سفیر آمریکا در قبرس کاتلین Doherty دیده می شود در کنار اکسون موبیل مدیران.

اکسون نیز فعال در AmCham قبرس جهانی شاخه از آمریکا اتاق بازرگانی که دریافت حمایت مالی از سفارت آمریکا در قبرس. دفتر این شرکت در قبرس واقع شده است در کنار درب به سفارت.

Varnavas Theodossiou سرب مدیر کشور برای شرکت در قبرس, نشسته در هیئت مدیره برای AmCham قبرس. پرداختن به اکسون موبیل با نام برای تلاش های خود را در منطقه زمان سفیر آمریکا در قبرس جودیت Garber سخنرانی به AmCham قبرس در ماه سپتامبر گذشته.

“ما مفتخریم که شرکت های آمریکایی اکسون موبیل و نجیب انرژی — در حال شرکت در این بازی در حال تغییر و توسعه” گفت: Garber با توجه به متن اظهارات او.

به عنوان شرکت — دوبله “خصوصی امپراتوری” توسط روزنامه نگار Steve Coll — نقل مکان به ساحل تا حمایت اتحادیه اروپا برای مقابله ایالات متحده نیز با میانجیگری یک توافق سیاسی.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo, آخرین مارس تشکیل جلسه ای در بیت المقدس با مقامات اسرائیل و یونان و قبرس را به “تصدیق مشترک خود را در تعهد به ترویج صلح و ثبات و امنیت و رفاه در منطقه مدیترانه شرقی.” وزارت امور خارجه به انتشار از این رویداد اشاره کرد که رهبران در نشست “استقبال اخیر گاز می یابد در شرق مدیترانه و پتانسیل خود را برای کمک به امنیت انرژی و تنوع.”

ماه آینده و پس از اورشلیم جلسه دیابت باب منندز D-N. J., و بهداشت ، مارکو روبیو R-Fla., معرفی این لایحه است. منندز با توجه به سنا هزینه براده سفر به آتن مدت کوتاهی پس از معرفی این قانون به بحث در مورد این ایده با یونان و قبرس مقامات.

عمومی آشکار تنها نشان می دهد بخشی از داستان است. اما بیش از این ماه در طول سال اکسون موبیل Christians United for Israel, آمریکا, یونان آموزشی مترقی انجمن و کمیته یهودیان آمریکایی نصب شده پایدار کمپین لابی با مقامات بیش از این لایحه (که بعدها ارائه).

برای 2019 آمریکا یونان آموزشی مترقی انجمن صرف $15,000 در طول نیمه دوم سال لابی گری برای این قانون و لایحه دیگری که جلوگیری از وزارت دفاع امریکا از ارسال سلاح به ترکیه است. این AJC صرف $30,000 لابی برای آن و دیگر مسائل در طول سه ماهه سوم سال 2019 به تنهایی. و خوشنو برای آن صرف $90,000 لابی برای قوانین و لوایح دیگر در نیمه دوم سال است. این گروه گفت: در سه ماهه چهارم پرونده که آن را تحت فشار قرار دادند به این قانون وارد شده به لایحه بودجه.

که مبارزات انتخاباتی به نام آمریکا برای لغو تحریم تسلیحاتی بر صادرات به قبرس آغاز شد که در سال 1987 پس از پایدار لابی کمپین ترکیه عوامل خارجی در ایالات متحده شناخته شده به عنوان یکی از قوی ترین لابی های خارجی حضور در واشنگتن است. قبرس تقسیم شد زیر ترکی اشغال این جزیره در سال 1974 در پاسخ به یک کودتای نظامی طراحی شده توسط دولت یونان. دولت ترکیه خواستار آن سرزمین اشغالی جمهوری ترک قبرس شمالی است که در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده.

جمهوری ترک قبرس شمالی لابی در برابر قانون با توجه به خارجی آژانس لابی اسناد, استخدام شرکت نخست سیاست گروه به عمل از طرف آن. نخست سیاست گروه جانشین سیاه Manafort سنگ و کلی یک شرکت بود که این اسم از دو متحدان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن: پل Manafort و راجر سنگ.

با وجود آن مخالفت میکس خارجی طرفدار اسرائیل و انرژی لابی غالب شد. بدون بحث بیش از دو حکمت از لغو تحریم تسلیحاتی یا انحصاری توسعه قبرس گاز در دست چند منطقه ای دولت دیابت چاک شومر D-n. y. — با استناد به این لایحه را حمایت هر دو حزب — نشانه تایید برای اکثریت قریب به اتفاق آن را شامل می شود در هزینه های لایحه. (هزینه های لایحه حذف زبان افشاگری روسیه مسلح ترکیه با یک S-400 جنگنده و سیستم دفاع موشکی در ماه ژوئیه گذشته.)

نگرانی ها در مورد بحران آب و هوا و انتشار گاز متان در ارتباط با فلات قاره حفاری گاز هم رفت undiscussed. متان یک گاز گلخانه ای قوی تر از دی اکسید کربن که منتشر شده.

Pompeo برنامه ریزی شده بود به نظر می رسد در قبرس به جشن امضای قانونی متنی که افزایش خط لوله جدید مقابله و برداشته از تحریم تسلیحاتی. این سفر اما لغو شد به دلیل ترور از ایران مسلح ، ژنرال قاسم سلیمانی.

منندز پس از آن ملاقات با نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis در ژانویه 8 روز پس از Mitsotakis ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن با منندز ارائه او یک کپی از این قانون برای یک عکس فرصت است. سناتور دریافت $36,500 در صنایع دفاعی عمل سیاسی کمیته کمک های مبارزات انتخاباتی خود را در طول موفق 2018 انتخاب مجدد پیشنهاد چرخه garnering بیش از $10,000 در مبارزات انتخاباتی سهم از General Atomics تهیه کننده از MQ-9 هواپیماهای بدون سرنشین ادامه خواهد داشت مستقر در پایگاه نظامی در یونان تحت قوانین را دیکته.

برای روبیو دریافت $17,951 در مبارزات انتخاباتی سهم از اکسون موبیل در طول سال 2016 انتخاب مجدد پیشنهاد و دیگری $27,900 از General Atomics در طول همان چرخه. نه منندز و روبیو در پاسخ به درخواست های مکرر برای اظهار نظر برای این داستان.

بلن بلنیا یک محقق و فعال برای گروه شرکت رصدخانه اروپا گفت: تصویب این لایحه نمادی از نفوذ است که اکسون موبیل در درون اتحادیه اروپا در روند سیاسی.

“اکسون موبیل لابی مستقیم و در ارتباط با دیگر کثیف سوخت های فسیلی و شرکت های بزرگ خود را از گروه های لابی کرده قفل اتحادیه اروپا به سوخت فسیلی وابستگی 30 سال” بلنیا گفت: از طریق ایمیل. “به همین دلیل ما باید راه اندازی با هم و با دیگر گروه های فسیلی رایگان سیاست انتخاباتی که در آن شبیه به محدودیت های موجود در توتون و تنباکو صنعت لابی ما تقاضای یک فایروال بین تصمیم گیرندگان و سوخت های فسیلی لابی. فقط در آن می تواند ما را در عمل ما نیاز به ترک سوخت های فسیلی در زمین است.”

این قطعه بود شرکت منتشر شده با اخبار واقعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>