کنگره قرار دادن ترمز در کوبا امداد برای محافظت از خط مقدم دموکرات

هفته Last week, گذشته، چندین دموکرات مجلس به بی سر و صدا تلاش برای عقب گرد جنبه های تحریم دولت ترامپ در کوبا، که سقوط اقتصادی همه گیر را افزایش داده و با کمبود شدید غذا و دارو به کشور ضربه – برای محافظت از یک دموکرات خط مقدم کشته شدند.

Rep. Bobby Rush, D-Ill., had proposed two Cuba-related amendments to the appropriations bill, aimed at کاهش تلاش های دولت ترامپ برای خفه کردن اقتصاد کشور و بازگشت به سیاست دوران اوباما. یکی از اقدامات، مقامات را از مسدود کردن صادرات مواد غذایی و دارویی به کوبا منع می کرد، در حالی که اصلاحیه دیگر می تواند کلاه دولت ترامپ را بر میزان پول مردم در ایالات متحده می تواند خانواده های خود را در کوبا بفرستد، که به آن ها تلاش می شود.

ائتلافی از بیش از ۱۰۰ گروه، از جمله سازمان های مترقی مانند Just Foreign Policy، Demand Progress و CODEPINK، از اصلاحات حمایت کردند و از ماساچوست Rep. Jim McGovern، رئیس کمیته قوانین مجلس، خواست تا اجازه دهند اقدامات به کف بیاید.

McGovern از زمانی که در کالج بود، مخالف آوازه سیاست آمریکا در کوبا بوده است. درست سال گذشته، مک گوون در برابر محاصره اقتصادی به راه افتاده و آن را یک شکست می نامد. مک گوونر گفت: «نه تنها به مردم کوبا صدمه می زد، آمریکا را هم درد می کند» “داروهای نجات بخش وجود دارد که در کوبا تهیه و تولید شده اند که به دلیل وجود این نوع از این نوع از این نوع دارو ها در دسترس نیستند.” همچنین مک اوندر نمو در سخنرانی در طبقه خانه را برجسته کرد.

به گفته مت بوناکورسی سخنگوی مک اونور، اگرچه نماینده کنگره این اقدام را تصویب می کرد، نماینده پارلمان با اصلاح یه سری مسائل برای متوقف کردن اعمال محدودیت در صادرات غذا و دارو داشت. و چند روز بعد، راش اصلاحات رو پس گرفت

اما طرفداران ائتلاف ی گروه های حامی اصلاحات می گویند که برخی از دموکرات های مجلس نمایندگان در هیئت های فلوریدا و نیوجرسی، از جمله رپر. دونا شالالا، همراه با گروه های غیرانتفاعی همسو، قانونگذاران را تحت فشار قرار می دهد تا اصلاحات را از نگرانی هایی که بر فلوریدا رپر اثر می گذارد، کنار بکشند. Mucarsel-Powell, who represents a large Cuban-American population, anticipats her race will be “one of the toughest” in the country. یکی از دموکرات های مجلس تایید کرد که فشار از طرف دیگران در قفقاز برای جلوگیری از رای گیری در مورد این اصلاحات وجود دارد.

در بیانیه ای در مورد این تصمیم، دموکرات ایلینوی فشار همکاران خود را، هر چند در یک راه دور اشاره کرد. راش گفت: “عادی سازی روابط آمریکا با کوبا، و همچنان در اولویت قرار خواهد داشت تا زمانی که من عضو کنگره هستم.” با این حال، پس از بررسی بیشتر و گفتگو با همکاران کنگره من، من مشخص کرده اند که این اصلاحات بعید است توسط سنا به تصویب رسید و یا به قانون توسط رئیس جمهور امضا شده است.” دفتر راش از گسترش این بیانیه ابا نکرد.

برای سال ها، رهبری دموکرات ها اصرار دارند که قانون را محدود به در نظر گرفتن انتخاب مجدد دموکرات ها از مناطق نوسان، لقب “اکثریت سازندگان.” در فلوریدا، ایالت نوسان، انتخاب کنندگان کوبایی-آمریکایی محافظه کار را به کبودی می اندازند و حزب از راه خود خارج می شود تا به این بلوک رأی گیری تأثیرگذار تجدید نظر کند. اریک اسپرلینگ، مدیر اجرایی سیاست خارجی در بیانیه ای گفت: «هر نامزدی حق و تعهد دارد که کمپینی را که متناسب با ناحیه شان است، اداره کند.

اما این مشکلی است که سیاست ایالات متحده و کوبا برای کل قفقاز دموکراتیک با استراتژی کمپین برای نژادها که کمتر از ۰/۰۰۵٪ از جمعیت آمریکا را نمایندگی می کنند تعیین می شود. با کاهش اقتصادی از همه گیر باعث کمبود مواد غذایی، این نقص سیستمیک می تواند کشنده برای کوبایی ها باشد.”

این درست است که اصلاحات بعید بود به قانون امضا شده است، اما دموکرات مجلس تصویب مقدار زیادی از قوانین برای ارسال یک پیام قوی است. و منابع متعددی که در بحث ها شرکت دارند می گویند که نژاد موکارزل پاول در راس ذهن قرار داشت.

در سال ۲۰۱۸، او رپر جمهوری خواه را با ۲ امتیاز شکست داد. نظرسنجی اخیر به سفارش یک سوپر PAC جمهوریخواه متوجه شد که رقیب جمهوری خواه موکارسِل پاول، شهردار میامی-دد، کارلوس گیمنز، با ۵ درصد امتیاز پیشتاز است.

هنگامی که دولت ترامپ اعلام کرد که کلاه خود را در remittances، Mucarsel-پاول نیز بیانیه قطعی مخالف سیاست داد. در آن زمان او گفت: «صدها هزار آمریکایی کوبایی هستند که در فلوریدای جنوبی و در منطقه من زندگی می کنند، که مایل هستند به حمایت از خانواده های خود در کوبا ادامه دهد» “من به شدت معتقدم که ما نباید با مجازات مردم کوبا این کار را انجام بکنیم.”

در واقع، یک مطالعه فوریه ۲۰۱۹ نشان داد که ۵۶ درصد از خانواده های کوبایی به کمک های خود از خانواده در خارج از کشور تکیه می کنند. شالالا سیاست کوبا را به عنوان اخیرا 4 ژوئن به دولت کوبکوب کرد و گفت که قطع کمک های مالی در طول یک همه گیر “نه تنها به کوبایی ها در جزیره، بلکه خانواده های آنها – بسیاری از عناصر من در ایالات متحده بی رحمانه باشد.”

اگرچه کوبا یکی از پایین ترین نرخ موارد کوروناویروس (در نتیجه سیستم مراقبت های بهداشتی جهانی و پاسخ سخت به این بیماری) را دارد، محدودیت در بانک ها و شرکت های کشتیرانی مانع از کوبا از دریافت کالاهای به شدت مورد نیاز است. در مراحل قبلی خاموش شدن، مقامات به کلاهک فروش تجهیزات پزشکی استناد کردند که «درصد محتوای آمریکا مجاز در فروش خارجی به کوبا را به کمتر از ۱۰ درصد محدود می کرد.» پیامدهای اقتصادی همه گیر، که صنعت گردشگری کوبا را نیز به نمایش درمی آمد، بی رحمی محاصره 60 ساله آمریکا را بدتر کرده است.

ناتاشا لسیا اورا بانان، وکیل حقوق بشر و رئیس سابق انجمن وکلای ملی، کمک کرد تا حمایت از اصلاحات را با ائتلاف ی از گروه های سیاست خارجی مترقی، از جمله فشار برای گرفتن مک کاون اجازه اصلاحات در کف سازمان دهد. او گفت که طرفداران اصلاح یه چیز مطمئن رو فهمیدن – با توجه به حمایت های دیگه ی نماینده کنگره برای عادی شدن روابط کوبا و آمریکا

ما فرض می کنیم که او می خواهد برای حمایت از این که در پیدا کردن آنچه که در واقع در پس زمینه این است که نگرانی های رهبری دموکرات در مورد چگونگی این بازی را در برخی از نژاد اعضای خود را — و یا واقعا یک عضو در جنوب فلوریدا که در آن او در یک نژاد آسیب پذیر است ، او گفت. پس این طور نیست که تفاوت های ایدئولوژیک یا فلسفی با اصلاحات وجود داشته باشد.”

بانان گفت که دموکرات ها قول داده اند که اصلاحات و لوایح قوی تر پس از انتخابات در ماه نوامبر صورت خواهد شد. ما در وسط یک همه گیر قرار داریم، و کشوری که تحت محاصره غیرقانونی است و تنها بیشتر فشرده می شود، بی رحمانه ترین و غیر انسانی ترین بخش آن است.” و اینکه آنها باید ماه ها و ماه ها به این سمت برن، به خاطر نگرانی از نژاد یک نفر، بیش از تاسف است – این بی رحمانه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>