کنگره حرکت می کند برای محدود کردن صدای شیپور جنگ قدرت لغو 17-سال جنگ عراق مجوز

روز پنجشنبه مجلس نمایندگان تصویب دو اقدامات با هدف محدود کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ قدرت است. اولین اسپانسر شده از طرف تشکر. Ro Khanna, D-کالیفرنیا و تشکر. مت Gaetz R-Fl. خواهد منع دولت از صرف هر گونه پول برای حمله به ایران بدون کنگره preapproval به جز در دفاع از خود. دوم اسپانسر شده از طرف Rep. باربارا لی D-کالیفرنیا خواهد لغو کنگره 17 ساله جنگ عراق مجوز که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ذکر شده به عنوان یک مبنای قانونی برای ترور مسلح ، ژنرال قاسم سلیمانی در اوایل این ماه.

جمهوری خواه رهبری در سنا به احتمال زیاد برای جلوگیری از رای هر چند برخی از جمهوری خواهان مجلس سنا حمایت کرده اند مشابه قانون پس از ایالات متحده,’ قتل سلیمانی. حتی پس از, اقدامات — هر دو اصلاحات متصل به یک uncontroversial یادبود لایحه بیشتر سرزنش برای مغلوب ساختن پیشی جستن مقابله ایران سیاست.

“ما در حال گرفتن مراحل اضافی برای محافظت از آمریکا زندگی می کند و ارزش” سخنران نانسی پلوسی گفت: در خانه طبقه پنج شنبه. “اعضای کنگره همچنان به جدی و فوری نگرانی در مورد رئیس جمهور تصمیم به شرکت در جنگ علیه ایران و در مورد آن فقدان استراتژی در حال حرکت رو به جلو است.”

در ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحمیل شده است, بیشتر تحریم ها و تنش ها بین ایالات متحده و ایران باقی می ماند بالا است. اصلاحات بر روی پاشنه از پنتاگون اخیر پذیرش است که ایران تلافی جویانه حمله موشکی ناشی از 50 ایالات متحده خدمات اعضا به صدمات ناشی از ضربه مغزی رنج می برند.

زیر سلیمانی را ترور, دولت فشرده شد به ارائه پاسخ در مورد اختیارات قانونی که به آنها اجازه داد تا برای ترور یک مقام ارشد دولت ایران رسمی و دولت اشاره 2002 مجوز برای استفاده از نیروی نظامی علیه عراق قطعنامه که متن آن نیست اشاره ای ایران. به جای آن اجازه استفاده از زور برای دفاع از خود “در برابر تهدید مداوم ناشی از عراق است.”

مجوز کشیده شده است برای توجیه دیگر ایالات متحده در عراق پس — از جمله ضد شورش پس از صدام حسین سقوط. دانشمندان حقوقی نیز استدلال کرد که آن را نیز می تواند در خدمت به عنوان بخشی از پایه و اساس قانونی برای anti-ISIS, کمپین اما ابراز تردید است که آن را منطقی می تواند تفسیر شود به بعد از ایران است.

“این مهم است که توجه داشته باشید که نزدیک به 75 درصد از اعضای فعلی [کنگره] بودند نه در خدمت زمانی که AUMF تصویب شد در سال 2002” لی گفت: صحبت کردن در طبقه پنج شنبه. “وجود دارد هیچ سلاح کشتار جمعی در عراق و این که چه 2002 مجوز بود.”

کاخ سفید با ارسال نامه ای در اوایل این هفته تهدید به وتو قانون است که مکان محدودیت در حمله به ایران گفت که چنین محدودیتی را “تضعیف دولت reestablishment بازدارندگی ایران” و “جسور ایران و جهان را کمتر امن است.”

سپس در چهارشنبه تهمت ارسال مبهم صدای جیر جیر در جنگ عراق مجوز کارگردانی سوی اعضای کنگره: “من می خواهم همه جمهوری خواه و دموکرات برای رای دادن قلب خود را!”

Gaetz یک شرکت حامی از ایران اقدام نیز شکست صفوف به صحبت می کنند به نفع لی را اصلاح و به نظر می رسید برای اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن را صدای جیر جیر. “من آمد به رای قلب من است. صدام درگذشت بیش از یک دهه پیش و حتی faintest پژواک از رژیم خود را به مدت طولانی حل شده” Gaetz گفت. “اگر ما قادر به اعلام پیروزی و آوردن نیروهای ما در این زمان پس از صدام مرده است و پس از آن رژیم از بین میره بعد از داعش سقوط, پس از آن هیچ جنگی است که تا کنون واقعا شایسته پیروزی.”

در اوایل این ماه در مجلس نمایندگان تصویب غیر الزام آور با وضوح کارگردانی مغلوب ساختن پیشی جستن به فسخ غیر مجاز اقدام نظامی علیه ایران است. دموکرات ها در طبقه توضیح داد که رای خود را منعکس کننده نگرانی روز افزون در کنگره که تهمت اقدامات به سرعت می تواند به تشدید جنگ.

سال گذشته کنگره قبلا گذشت Khanna-Gaetz اندازه گیری در سال گذشته به عنوان یک متمم به عمده سالانه سیاست لایحه در سال گذشته و آن را درو 27 جمهوریخواه رای. یک همراه و همدم اصلاح کردم 50 رای در سنا اما با توجه به رویه مانور از حزب جمهوری خواه رهبری آن نیاز به 60 رای. دموکرات ها بودند که در نهایت قادر به امن متمم در فینال سازش نسخه از این لایحه. آن را به عنوان به خوبی به عنوان دیگر اصلاحات معامله شدند برای دیگر دموکراتیک اولویت های مانند تامین مرخصی خانواده برای کارکنان فدرال.

خناس به خبرنگاران گفت: روز چهارشنبه که او فکر کرد که اگر کنگره تا به حال تصویب متمم قانون اساسی در سال گذشته این امر مانع سلیمانی اعتصاب از وقوع است. “این وحشتناک برخورد من گفت که در آن زمان” خناس گفت. “نگاهی به گذشته ما هرگز نباید داده اند پنتاگون که خالی چک کنید. … این یک بیدارباش با این کنگره است که ما باید به مراتب بیشتر مراقب باشند در محدود کردن مداخله نظامی در خارج از کشور.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>