کنگره در حال بررسی است که آیا یک شرکت درآوردن آمریکا — و به همین دلیل است که دولت اجازه آن را اتفاق می افتد


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

یک کمیته فرعی کنگره در حال بررسی است که آیا دولت ایالات متحده است که پرداخت بیش از حد برای فن های ساخته شده توسط یک شرکت هلندی است که با دریافت میلیون ها دلار مالیات برای توسعه یکی از مقرون به صرفه برای بیماری های همه گیر است اما در حال حاضر شارژ چهار برابر قیمت زیر یک معامله جدید است.

“این همه به نظر می رسد بسیار ماهی به من گفت:” تشکر. Raja Krishnamoorthi که ریاست کمیته فرعی اقتصادی و سیاست های مصرف کننده. کمیته فرعی آبشار در خانه کمیته نظارت و اصلاحات است.

معاملات بین وزارت بهداشت و خدمات انسانی و ایالات متحده تقسیم رویال فیلیپس N. V. شد این موضوع از دو ProPublica, داستان, در هفته های اخیر و نامه ای از Krishnamoorthi به سر فیلیپس Philips’ شمالی آمریکا عملیات از طرف کمیته فرعی نقل از گزارش آن. خود را فرعی خواستار سوابق و اطلاعات از فیلیپس قدمت آن به سال 2014 زمانی که سازمان پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار شناخته شده به عنوان بردا زده $13.8 میلیون معامله با این شرکت به منظور توسعه فن های استراتژیک ملی ذخایر. بر اساس توصیه های کارشناسان این توافق به نام برای دستگاه های کم هزینه قابل حمل و با دوام و آسان برای استفاده توسط پرسنل با محدود آموزش پزشکی.

هنگامی که Philips’ Respironics بخش دریافت, ترخیص کالا از گمرک برای که دستگاه تنفس مصنوعی از مواد غذایی و دارو در سال گذشته بردا دستور داد از 10 ، 000 از آنها را برای $3,280 هر یک قیمت توافق زمانی که Philips وارد معامله اصلی در سال 2014.

به عنوان ProPublica که قبلا گزارش شده Philips هرگز تولید هر یک از این دستگاه برای ذخیره. به عنوان coronavirus گسترش شرکت تولید نسخه های تجاری از ونتیلاتور در کارخانه خود در خارج پیتسبورگ و فروش آنها را برای مراتب بالاتر قیمت در خارج از کشور. سپس به جای هل دادن این شرکت برای سرعت بخشیدن به تحویل هواکش توسعه یافته برای ذخیره HHS این ماه توافق برای خرید 43,000 از نسخه تجاری در یک قیمت از $15,000 در هر یک.

Kristhnamoorthi یک دموکرات از ایلینوی گفت که او در بر داشت فیلیپس ” را “بسیار نگران کننده است.”

بردا او گفت: “به درستی به رسمیت شناخته شده است که ایالات متحده مورد نیاز کم هزینه هواکش به “حفظ زندگی مردم” در یک بیماری همه گیر بود و قادر به دریافت بخش خصوصی به “توسعه دقیقا مانند یک ونتیلاتور.”

اما هنگامی که Philips کردم مهم FDA ترخیص کالا از گمرک برای طراحی جدید Krishnamoorthi گفت: “آنها به نوبه خود در اطراف در زمان ما بیشتر نیاز به این فن و با استفاده از میوه ها از مالیات دهندگان دلار به اصل فروش بالا-حاشیه نسخه از آنچه که مالیات دهندگان می خواستم به مصرف کنندگان خارجی و deprioritized فروش چه مالیات دهندگان می خواستم.”

در آن نامه به فیلیپس خانه فرعی است پرسیدن سوال که Philips کاهش یافته است برای پاسخ به تا آنجا که ممکن است نشان دهد که آیا نسخه تجاری شناخته شده به عنوان EV300 است تقریبا همان به عنوان یکی از توسعه یافته با مالیات دهندگان بودجه. کمیته فرعی خواسته است تا این شرکت به جزئیات تفاوت بین ذخایر ونتیلاتور و نسخه تجاری.

کمیته فرعی نیز در تلاش برای پیدا کردن آنچه Philips شد شارژ دیگران برای نسخه تجاری قبل از همه گیر و آن است که آیا در حال حاضر شارژ دولت فدرال ، این پرسش که چگونه بسیاری از فن های ال ای دی به فروش می رسد در چه قیمت و به چه کسی پس از سپتامبر 2019 در ماه است که HHS خود قرار داده جهت ذخیره هواکش.

استیو Klink, یک Philips گفت شرکت خود را بررسی نامه و به نظر می رسد به جلو به کمک به کمیته فرعی.

“این موضوع ما را بسیار جدی” Klink گفت: در یک ایمیل به ProPublica. “فیلیپس کار بسیار نزدیک با دولت ایالات متحده برای مبارزه با COVID-19 همه گیر و ما ادامه خواهد داد و کسانی که در تلاش است.”

HHS در اصل به فیلیپس سه سال به تحویل ذخایر هواکش. Klink گفت ProPublica ماه گذشته که Philips برنامه ریزی شده به چوب به آن جدول زمانی. او گفت که این شرکت تا به حال تنها ذخایر ونتيلاتور در دسته های کوچک و نمی خواهید به سطح شیب دار تا تولید یک محصول است که تا به حال نشده است تولید انبوه. جای آن است که افزایش تولید گران تر از نسخه تجاری. هر چند مستقر در آمستردام شرکت تنها باعث هواکش در آمریکا

خانه فرعی خواسته است Philips برای چاپ خوب از قرارداد که نه فیلیپس و نه HHS خواهد به نوبه خود بیش از Marketplace. همچنین درخواست تمام سوابق از ارتباطات بین فیلیپس و تیم دولت که زده اخیر معامله شد.

Kristhnamoorthi سوال که چرا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده نمی کند دفاع تولید عمل به سفارش فیلیپس برای تولید هواکش طراحی شده برای این وضعیت و در قیمت بردا اصل توافق به پرداخت.

“این به نظر می رسد مانند یک روشنی عنوان مثال چرا دفاع تولید عمل ایجاد شد و این وضعیت که کاملا رک و پوست کنده مرگ و زندگی در بسیاری از شهرستانها و بیمارستان” او گفت:. “چرا شما تا کنون نه استناد اختیارات کامل تحت قانون به مطمئن شوید که ما حفظ زندگی از مالیات دهندگان سرمایه گذاران به این تکنولوژی؟”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>