اشتباه در مورد اقتصاد? گوش دادن به این مفید و سرگرم کننده — پادکست

این همه آغاز شده — به عنوان بسیاری از ایده های بزرگ به نظر می رسد — عملا توسط حادثه.

در طول سفر به دانشگاه شیکاگو که در آن اقتصاددان کیت Waldock بود مصاحبه برای یک کار برجسته و عضو هیات علمی لوئیجی Zingales زده یک مکالمه در یک ساعت بعد اجتماعی با یک درخواست: تعجب ما با چیزی جالب در مورد خودتان. اگر او نبود یک سرمایه گذاری استاد Waldock جواب داد: او احتمالا می تواند میزبانی یک پادکست. “در آن زمان من در حال گوش دادن به پادکست ها به طور مداوم” او گفت:.

او نمی توانید کار (هر چند که مشخص نیست در صورتی که وحی شد به سرزنش). اما Waldock زخم با چیزی مسلما فقط به عنوان جذاب: دعوت از Zingales چند ماه بعد به شرکت میزبان یک پادکست در مورد چه کار می کند و چه نمی کند در سرمایه داری آمریکا.

سریع به جلو چند سال و Capitalisn را توسعه داده است به جذاب و آموزنده و برجسته قابل هضم نشان می دهد شامل, با توجه به وب سایت خود را “مرتب کردن بر اساس هتاک گفتگوی بورسی شما می شنوید بین اقتصاددانان در یک بار اگر اقتصاددانان قادر به طعنه.”

25734406_158835724880615_5468944494428056869_o

دو بار در هر ماه Waldock و Zingales بحث برای نیم ساعت با هوش و وقار. آنها پوشش مسائل به عنوان متنوع به عنوان میلتون فریدمن “سهامداران تقدم” نظریه — که نگه می دارد که شرکت ها باید اولویت بندی سهامداران بیش از ذینفعان و جوانب مثبت و منفی از عرضه اولیه. طبیعت گاه به گاه از کل ماجرا منعکس شده است از طریق Waldock را خوشگذران رفتار و Zingales’ نوعی اصل به استادی وضع (در اینجا خود را ضخیم, ایتالیایی, لهجه کمک می کند).

و آنها هر دو ماهواره هوشمند است.

خود مکالمه و پایین به زمین روش این است که چه چیزی باعث Capitalisn را بسیار لذت بخش به لحن به.

اگر چه جفت اندازی Capitalisn نیست دو سال پیش آن را تنها به طور فزاینده ای مرتبط است. چرا که آنها در حال wading را از همیشه عمیق تر به میله رعد و برق از مسائل مانند “اخلاق یا بی اخلاقی” از یک مالیات بر ثروت در طول زمان هنگامی که طرفدار و ضد احساسات کسب و کار به نظر می رسد بیشتر و مستحکم تر از همیشه.

“بسیاری از این است که چه متحرک سازی برخی از تنش هایی است که امروز وجود دارد که زمینه ساز بسیاری از ما سیاست می گوید:” Waldock در حال حاضر دستیار استاد امور مالی در دانشگاه جورج تاون. “و ما فکر می کنیم راه وجود دارد ما می توانیم اطلاع رسانی است که بحث آن را دقیق و یا به مردم مهمات بیشتر برای پشتیبانی از هر دو طرف است.”

دیگر مباحث اخیر? اقتصاد عمده در سیاست موجب ورود میلیاردرهای مایک بلومبرگ و تام Steyer در جمهوری ایالات متحده مسابقه و بهداشت ، الیزابت وارن جنگهای صلیبی در برابر سهام خصوصی.

خود مکالمه و پایین به زمین روش این است که چه چیزی باعث Capitalisn را بسیار لذت بخش به لحن به. اما این که می گویند این نشان می دهد که اسپانسر شده از طرف دانشگاه شیکاگو غرفه دانشکده کسب و کار که در آن Zingales می آموزد — برای همه است. Waldock می گوید که این امر منجر به جذب شنوندگان با حداقل تاسیس بهره در اقتصاد است. و در حالی که اساسا تغییر شکل نشان می دهد نیست در کارت پس از Waldock می گوید: آنها بر این باورند که آنها در حال حاضر متعادل دسترسی با هوشمند تجزیه و تحلیل این دو در حال برنامه ریزی برای افزایش تلاش های تبلیغاتی.

آنها کم حرف می آید به اندازه خود listenership. اما اپل پادکست کمک ریختن حداقل برخی از نور: از 243 رأی اکثریت قریب به اتفاق پنج ستاره مصوبات. “آن را مانند گوش دادن به دو نفر از باهوش ترین و جالبترین دوستان” یک مؤلف در ماه اکتبر نوشت: “است که بهترین شما می توانید می گویند در مورد یک پادکست است.”

که احتمالا ممکن است بهترین تعریف می تواند به Waldock که معتقد است اقتصاددانان فقط اجازه ندهید که به اندازه کافی سست.

“هنگامی که آنها نشسته در اطراف آنها فقط بحث در مورد بنیادی مسائل اقتصادی و لازم نیست که چقدر سرگرم کننده,” او می گوید. “به طوری که کمی از آنچه که ما در حال تلاش برای رسیدن به.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>