شرکت های متعلق به این میلیاردر فرماندار دریافت کرد تا به 24 میلیون دلار در یونان وام


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

شرکت های متعلق به غرب ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت و خانوادگی خود را دریافت کرد تا به 24 میلیون دلار از یکی از دولت فدرال کلید coronavirus اقتصادی برنامه های امداد رسانی با توجه به داده های عمومی ساخته شده در دوشنبه.

حداقل شش شرکت از عدالت را امپایر نشان داد تا در لیست چک های برنامه حفاظت از دریافت کنندگان کمکهای منتشر شده توسط اداره کسب و کار کوچک.

Greenbrier, هتل, شرکت عدالت شرکت که صاحب و عمل نمادین در رفت و آمد مکرر لوکس دریافت یک وام از $5 میلیون و 10 میلیون دلار.

ساخته شده است که آن را یکی از نه تنها شرکت در غرب ویرجینیا برای دریافت وام از آن اندازه. مقامات وزارت خزانه داری مشخص نیست دقیق میزان وام و عمومی ساخته شده تنها هویت از شرکت هایی که دریافت بیش از 150.000 دلار.

در تمام عدالت, شرکت بین $11.2 میلیون و 24.4 میلیون دلار PPP پول است. Greenbrier ورزشی باشگاه عدالت شرکت اجرا می شود که یک مجلل توسعه مسکونی در مجاورت هتل و دریافت بین $1 میلیون و 2 میلیون دلار.

استون انرژی با مسئولیت محدود و Bluestone کک LLC دو زغال سنگ شرکت های متعلق به عدالت را در خانواده هر یک از دریافت 2 میلیون دلار به 5 میلیون دلار. رنجر سوخت زغال سنگ Corp. دریافت $1 میلیون به 2 میلیون دلار. عدالت شرکت انرژی Inc. دریافت 150.000 دلار به $350,000.

عدالت را از شرکت دریافت PPP پول از مخلوطی از بانک های محلی و منطقه ای موسسات مالی. گزارش قبلی نشان داده است بانک ها شد و علاقه موجود خود را به طور منظم به مشتریان در هنگام پردازش PPP برنامه های کاربردی.

عدالت است که رتبه بندی توسط مجله فوربس به عنوان یک میلیاردر و غرب ویرجینیا ثروتمندترین مرد. او صاحب یک آرایه وسیعی از کسب و کار از جمله معادن زغال سنگ و هتل رفت و آمد مکرر و کشاورزی منافع بسیاری از آنها تنظیم شده توسط سازمان های دولتی او در حال حاضر اجرا می شود.

عدالت امپراتوری کسب و کار نیز شکایت ده ها بار برای پرداخت صورتحساب. یک ProPublica تحقیقات نشان داده بیش از $128 میلیون در قضاوت و شهرک در چنین مواردی است.

در آمار منتشر شده در دوشنبه, Greenbrier ذکر شده “0” در یک ستون در مورد تعداد مشاغل است که می تواند انباشته در حساب وام. تحت PPP وام مجبور به بازپرداخت اگر دنبال کسب و کار بخش های کلیدی این برنامه عمدتا با استفاده از درصد معینی از پول — اصل 75 درصد کاهش می یابد اما به 60 درصد — برای حقوق و دستمزد از طریق Dec. 31.

“تحت پوشش کمک به مادر و پاپ مغازه بر خیابان اصلی شرکت های بزرگ رو میلیون ها دلار از پول دولت به عنوان نماینده وام, اما بسیاری از آن هرگز بازپرداخت گفت:” آرون کلاین یک اقتصاددان در موسسه بروکینگز است که پس از PPP.

در طول یک COVID-19 جلسه رسانه در هفته گذشته دادگستری اذعان کرد که خود را کسب و کار به احتمال زیاد دریافت PPP کمک هر چند او گفت که او نمی دانم چقدر است. مانند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عدالت گفت: وی که او را به نوبه خود بیش از مدیریت شرکت خود را به کسانی که فرزندان. اما به عنوان ProPublica گزارش سال گذشته عدالت همچنان به راهنمای امپراتوری کسب و کار خود.

روز دوشنبه وقتی راجع به تازگی منتشر شده اطلاعات و عدالت و دوباره گفت که او مطمئن بود که از این مقدار. اما فرماندار افزود: “من تشویق همه کسب و کار در کشور ما به سعی کنید به دنبال هر چیزی و همه چیز را که آنها احتمالا می تواند به دنبال از دولت فدرال در رابطه با وام.”

عدالت گفت: او معتقد است غرب ویرجینیا کسب و کار دریافت کرده اند نزدیک به 2 میلیارد دلار از PPP برنامه اضافه میکند: “و من خوش آمدید هر دلار از آن است.”

جدید فدرال داده ها نشان می دهد که کسب و کار متعلق به دو نفر از عدالت اخیر رقبای سیاسی نیز دریافت PPP وام.

این ماشین غله پاک کنی Group Inc., یک شرکت مهندسی, دریافت $5 میلیون به 10 میلیون دلار. آن است که متعلق به وودی Thrasher که ناموفق به چالش کشیده عدالت خواه اولیه این سال است. دولت اطلاعات گفت: وام کمک به حفظ 441 شغل.

دموکرات فرمانداری نامزد بن Salango قانون شرکت پرستون و Salango دریافت 150.000 دلار به $350,000. روز دوشنبه Salango گفت: وام — او گفت که مقدار دقیق بود $183,500 — کمک به شرکت خود را جلوگیری از گذاشتن هر گونه کارکنان و یا برش خود را از حقوق و یا مزایای. فدرال اطلاعات گفت: این وام به شرکت حفظ 10 نفر از کارکنان.

در علاوه بر این به Greenbrier که ذکر شده صفر مشاغل, حفظ, دو, دیگر, عدالت, شرکت های ترک این زمینه خالی است. داده ها را برای سه نفر از عدالت به شرکت های دیگر ذکر شده در مجموع 406 شغل باقی می ماند.

Greenbrier و نهادهای مرتبط با استخدام حدود 1600 نفر با توجه به سوابق دادگاه. در دادگاه مرتبط براده وکلا برای Greenbrier باید گفت: رفت و آمد مکرر در حال حاضر تحت فشار قرار دادند به “نزدیکی مالی عجز از پرداخت دیون” به دلیل سیل ویرانگر در سال 2016.

رفت و آمد مکرر دچار زیان بیشتر زمانی که آن را بسته به مدت دو ماه به دلیل COVID-19 و غرب ویرجینیا صنعت زغال سنگ شده است بروز رکود اقتصادی در آورده با این بیماری همه گیر.

هر چند این برنامه شده است برای انتقاد از برخی از وام گیرندگان به خصوص بزرگ داد و ستد عمومی شرکت بیش از همه اقتصاددانان ستایش PPP برای داشتن بدست میلیاردها دلار به شرکت های خارج نسبتا به سرعت در میان ناگهانی و شوک اقتصادی در آورده با این بیماری همه گیر.

به طور کلی PPP وام به معنای برای کسب و کارهای کوچک و یا کسانی که با کمتر از 500 کارمند است. به عنوان 2018 وجود دارد بیش از 114,000 چنین کسب و کار در غرب ویرجینیا. اطلاعات عمومی ساخته شده با نام کسب و کار ذکر شده 2,300 وام به غرب ویرجینیا کسب و کار. دولت نیز منتشر شد یک لیست بدون نام شرکت دیگری 15,000 West Virginia کسب و کار است که با دریافت وام کمتر از 150.000 دلار.

اما وجود دارد یک معافیت به آن اندازه محدود برای کسب و کار در “تسهیلات و خدمات غذایی” بخش.

از طریق وکلای دادگستری نمایندگان شرکت نکرده اند در پاسخ به Marketplace درخواست برای جزئیات بیشتر نظرات در مورد PPP وام.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im