جامعه سرایی است که اطلاع رسانی ما پوشش های فکری و معلولین. به اشتراک گذاری داستان خود را.

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

در مورد تصویر: روزی اک آثار با هنرمندان معلول را در استودیو در Baltimore, Maryland. اک, اریکا, Clark, تونی LaBate و لوئیس میدلتون ایجاد سرب تصویر برای این پست. اطلاعات بیشتر در اینجا در مورد راه اندازی را در استودیو هنرمندان.

در روزنامه نگاری افراد معلول اغلب در مورد صحبت به جای صحبت کرد.

ProPublica و آریزونا دیلی استار در حال گذراندن سال بررسی موانع به خدمات برای افراد با معلولیت های فکری و توسعه در آریزونا. ما در حال ساخت آن را یک اولویت برای دریافت به دانستن مردم ما در حال نوشتن در مورد و شامل خود نزدیک دیدگاه. در اینجا برخی از گام های ما:

ما در حال گوش دادن به مردم ما پوشش حتی زمانی که داستان های خود هستند نه به صراحت در مورد اشخاص ما در حال بررسی. بیش از 130 نفر به ما ملحق جولای 8 به تماشای داستان اجرای برنامه از 13 هنرمندان با معلولیت های فکری و توسعه. ما با همکاری Detour شرکت تئاتر یک گروه است که با این نسخهها کار با افرادی که چنین معلولیت. در 12 تک گویی workshopped با انحراف مدیر Becca Monteleone در طول پنج هفته داستان سرایی البته هنرمندان گفت: ما در مورد چالش ها و پاداش دفاع از خود در مورد تنهایی در COVID-19 و در مورد از دست دادن. همچنین بسیاری از صحبت در مورد چگونه داستان سرایی کمک به آنها در پیدا کردن جامعه است. نهایی عملکرد آمد از یک هنرمند که جادوها برای برقراری ارتباط است. مادرش به او گفت در مورد این رویداد و او می خواست برای پیوستن به.

چند تا از داستان های به اشتراک گذاشته شده:

  • جینا Jenkins خلاصه COVID-19 و تاثیر آن بر زندگی او این است: “زندگی من رفت و از خوب به بی تفاوت نسبت به بدتر است.” جنکینز یک مسیر انحرافی را طی هنرمند که متولد شد و نابینا و مبتلا به اوتیسم است گفت: تجربه خود را تغییر زمانی که یک دوست آمد برای کمک به او در راه اندازی یک کامپیوتر به طوری که او می تواند کلاس های آنلاین. “گاهی اوقات آن را خوب به ماندن در خانه پس از همه,” او گفت:.

  • سوفی استرن (که امی سیلورمن دختر) صحبت از تلاش برای حذف لکه دار کردن “عقب مانده” — یک اصطلاح توهین آمیز شناخته شده به عنوان “r-کلمه” در میان بسیاری در جامعه — از مدرسه او تولید “اسپری مو.” استرن به سندرم داون و مشتاق است, مجری و گفت: “این واقعا سخت است برای افراد معلول به شنیدن آن کلمه.”

  • هایلی, یک هنرمند که ناشنوا است و می خواستم به شناسایی تنها با نام داستان ابرقهرمان ستاره دنباله دار هالی که زندگی همراه خود تجربه اتصالات در مدرسه. او غذای آماده: “شما لازم نیست به ترس در مورد چیزهای جدید و یا ملاقات با افراد جدید است.”

سازمان دیده بان جینا جنکینز’ عملکرد

هر چند این کارگاه های آموزشی و اجرای برنامه نیست به طور مستقیم در مورد شکاف در دولت خدمات آنها را به اطلاع ما پوشش و ما را به یک راه برای باز کردن یک مکالمه است. و در هسته خود احساسات هنرمندان توضیح داده شده به طور مستقیم به آنها دسترسی به خدمات و جامعه است. در طول این رویداد حدود 10 نفر تماس گرفت تیم ما به اشتراک گذاشتن داستان خود را که شامل به دست آوردن مراقبت. ضبط اولین بخش از این رویداد است که در اینجا و ضبط بخش دوم است که در اینجا.

ما صرف زمان اضافی توضیح آنچه در روزنامه نگاری است و نیازی به مطمئن شوید که مردم درک کنند که ما که هستیم و آنچه ما انجام می دهیم با اطلاعات جمع آوری می کنیم. بخشی از آن است درک آنچه که روزنامه نگاران را پس از ما دعوت Arizona Republic breaking news خبرنگار BrieAnna فرانک به صحبت می کنند. فرانک که مبتلا به اوتیسم است گفت: روزنامه نگاران می تواند بیشتر انجام دهید وقتی که می آید به پوشش معلولیت. “معلولیت باید در نظر گرفته شود و در هر موضوع که شما در حال نوشتن در مورد او گفت:” در طول این رویداد. “و وجود یک لایه به ناتوانی در هر موضوع در زیر نور خورشید است.”

تیم ما می داند که روزنامه نگاران می توانید انجام دهید بهتر است. ما گفت: جامعه دقیقا همان چیزی است (و چگونه) ما گزارش. در سبک وردپرس telethon ما را تشویق شرکت کنندگان به تماس های متنی و یا زوم چت ما, داستان های خود را در طول این رویداد. چندین انجام داد. ما همچنین مسخره مصاحبه لی Mapstead یک مسیر انحرافی را طی هنرمند — پرسیدن سوالات خود و توضیح عباراتی مانند:

  • “در رکورد”: هر چیزی که فرد در حال مصاحبه می گوید روزنامه نگار می تواند منتشر شده در یک داستان.

  • “در زمينه”: چه کسی در حال مصاحبه می گوید می تواند شامل یک داستان اما روزنامه نگار نمی تواند نام شخص. این روزنامه نگار همچنین نمی توانید از انتشار اطلاعاتی که می خواهد به دور است که به فرد است.

  • “رکورد”: این روزنامه نگار را حفظ خواهد کرد همه چیز را به فرد در حال مصاحبه به آنها می گوید خصوصی را شامل نمی شود فرد را تجربه نام یا نقل قول در هر داستان است.

به عنوان ما در مورد هر کسی که صحبت می کند با یک روزنامه نگار می تواند ایجاد که آیا آنها می خواهند به در ضبط در پس زمینه و یا off the record برای مصاحبه.

ما در حال توزیع یک داستان سرایی درسی برای معلمان و اعضای خانواده و دیگران به توانمند سازی جامعه برای گفتن داستان خود را دارند. ما می دانیم که صحبت کردن در مورد تجربه شخصی می تواند سخت باشد. این درسی است که Becca Monteleone طراحی شده برای داستان سرایی کارگاه هنرمندان شرکت کننده در منتهی به رویداد ما.

“در این ویژه کارگاه ما می خواستیم به کار برای مقابله با برخی از داستان است که گفت: در مورد افراد با معلولیت های فکری و توسعه,” Monteleone گفت: در طول این رویداد. “داستان که اغلب ریشه در کلیشه و تعصب است.”

برای افرادی که نمی مشترک داستان های خود را قبل و یا نمی دانید که در آن برای شروع این درس می تواند کمک کند. “یک داستان ممکن است فقط رسیدن به, شما می دانید فقط یک عضو مخاطبان که هنگام شنیدن یک داستان فکر می کند “من فکر کردم من تنها کسی بودم که احساس کردم که از چیزی یا تجربه کرده که چیز'” Monteleone گفت. “بنابراین وجود دارد چیزی است که کاملا اعتبار مورد داستان بیش از حد.”

ما در حال جمع آوری حکایات در بسیاری از فرمت های. در همه ما روزنامه نگاری ما می خواهیم به مطمئن شوید که مردم نه تنها احساس دعوت برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را, اما همچنین قادر به انجام این کار. بنابراین ما ساخته شده این فرم آنلاین که در آن مردم با من/DD خانواده و معلمان و مراقبان و ارائه دهندگان خدمات پزشکی می توانید با ما صحبت کند. در این صورت ما جزئیات دو راه دیگر مردم می توانند در تماس با ما ارسال فیلم های ضبط شده و یا راه اندازی مصاحبه با بهرهگیری از اعضای خانواده و یا عزیزان دیگر. ما در حال ارائه این گزینه به اذعان بسیاری از اعضای خانواده و مراقبان ایم که کمک به مردم با من/DD برقراری ارتباط و حمایت خود را.

می دانم کسی ؟ ما علاقه مند به ارتباط با Arizonans که:

  • شده اند قادر به دسترسی به خدمات عمومی است.
  • ناراضی بوده و با خدمات آنها دریافت کرده اند.
  • درمان شده اند به خوبی توسط ارائه دهندگان خدمات.

چه تجربه خود را با فکری و ناتوانی رشدی مراقبت در آریزونا ؟

این فرم نیاز به جاوا اسکریپت برای تکمیل.

طراحی شده توسط CityBase.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im