Colton آندروود می شود واقعی در مورد Quarantining با Cassie راندولف خانواده

سیستم پشتیبانی. Colton آندروود باز کرد تا در مورد مبارزه با کروناویروس با کمک Cassie رندولف‘ثانیه خانواده و بستری که همه چیز همیشه آسان نیست ،

“من تنها شده بسیار سپاسگزار برای آنها به عنوان یک خانواده بیش از حد به وضوح پرستار و بهداشت وجود داشته باشد برای من و برای باز کردن خانه خود را به من, بنابراین من نمی توانم از آنها تشکر می کنم به اندازه کافی” سابق کارشناسی 28 گفت: ما هفته به طور انحصاری در آینده قسمت از “در اینجا به دلایل حق” پادکست.

او ادامه داد: “آنها شده ایم تا حمایت — همه در اینجا. منظورم Cassie مامان شده است مانند کوچک من و Cassie شده است کمک به نگه داشتن من شرکت در هر یک بار در در حالی که. همه آنها با پوشیدن ماسک و دستکش خود را زمانی که آنها می آیند تا به رها کردن مواد غذایی و قطع و یا می گویند ‘سلام’ سریع واقعی است.”

Cassie Randolph and Colton Underwood Quarantining Coronavirus
Cassie رندولف و Colton آندروود حضور در iHeartRadio Wango Tango در شأن و سلامت ورزشی پارک در تاریخ 1 ژوئن 2019 در لس آنجلس ، Broadimage/شاتر

Randolph پدر حتی به کمک دختر خود را در آماده سازی غذا برای آندروود. “او و پدر او ساخته شده این کمی آووکادو [و] کره بادام زمینی نان تست, دسته کوچک موسیقی جاز بود که قاتل دیروز” او اشاره کرد.

به عنوان کارشناسی طرفداران به یاد داشته باشید اولین بار نویسنده در ابتدا باید یک پیوند استوار با خانواده اش. “آن را در زمان زمان طولانی و ما بدیهی است که هنوز هم در رابطه ما بیش از حد” او توضیح داد. “من فکر می کنم که آن را فقط به زمان و اعتماد سازی و اجازه دادن به آنها را ببینید من که من هستم — و نه برای ‘ستاره’ یا ‘قدرت’ است که من آن را یا بکشید که من یا که من می دانم که من حلق آویز کردن در تعطیلات آخر هفته است.”

آندروود با اشاره به این که راندولف عزیزان تنها به دنبال بهترین خود را علاقه. “این چیزی است که من دوست دارم در مورد Randolphs این است که آنها فقط می خواهم به می دانم که Colton است و کسی که قراره تواند مراقبت از خود و کسی که قراره حمایت از او هنگامی که او در مدرسه در حال حاضر,” او گفت:. “منظورم این است که او خواهی بود باز او را به درمانگاه. من میخوام وجود دارد برای نگه داشتن دست خود را به عنوان او طول می کشد این گام های بعدی در زندگی خود را؟”

به لیسانس آلوم همچنین به روز رسانی در سلامت خود را یک هفته پس از آشکار خود را تشخیص. “من انجام می دهند بهتر است,” او گفت ما. “من هنوز در جداسازی و قرنطینه اما من ریه ها را به حداقل.”

آندروود اعلام کرد در تاریخ 20 مارس که او آزمایش مثبت برای کوروناویروس. او خود جدا شده با رندولف 24 و خانواده اش در کالیفرنیا خانه.

زن و شوهر, ملاقات در طول فصل 23 از لیسانس. خانواده او شک و تردید بود از این روند که منجر به تنش و اما این دو در نهایت تصمیم به تاریخ به جای درگیر در پایان نشان می دهد.

آندروود قسمت از “در اینجا به دلایل حق” پادکست منتشر خواهد شد در هفته آینده. اولین بار بیرون می آید در روز سه شنبه, 31 مارس است.

با گزارش توسط سارا Hearon و امیلی Longeretta

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC که اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im