Colton آندروود ‘احساس متاسفم برای پیتر به او انتقاد ‘لیسانس’ تولید

کمی مشاوره کارشناسی به کارشناسی. Colton آندروود نبود تحت تاثیر قرار با فصل 24 از لیسانس — و او با قرار دادن سرزنش هر دو در پیتر وبر و نشان می دهد تولید کنندگان.

“پس من سکوت بود این فصل و تصمیم گرفتند به تماشای آن من نمی توانم به جزئیات” Underwood, 28, نوشت طریق خود Instagram داستان در جمعه 13 مارس در پاسخ به یک فن که خواست اگر او به تماشای تازه ترین فصل است. “آنچه می توانم بگویم این است که من احساس می کنم مثل آن راه overproduced و هر دو طرف می تواند انجام یک کار خیلی بهتر (پیتر و تولید). پیتر می تواند ایستاده اند تا برای خود و قرار دادن پای خود را هنگامی که تلویزیون نشان می دهد بخشی از همه چیز شروع به کنترل روابط خود را. تولید می تواند کمک راهنمای او بهتر است. من صحبت کردن در مورد چگونه در برخی از نقاط شما را به استفاده از دل و روده خود و اعتماد آنها را در کتاب من با مثال. احساس می کنم بسیار متاسفم برای پیت.”

Colton Underwood ‘Feels Sorry’ for Peter as He Slams ‘Bachelor’ Producers
Colton آندروود و پیتر وبر Shutterstock/ABC/Maarten de Boer

28 ساله خلبان بحث فصل به پایان رسید با او پیشنهاد به هانا ان Sluss پس از مدیسون Prewett چپ مجموعه ای در استرالیا. یک ماه بعد از این دو شکست نامزدی خود را پس از وبر اعتراف کرد که او هنوز هم تا به حال احساسات Prewett, 23.

در طول و پس از نهایی Rose live قسمت در سهشنبه, مارس 10 وبر و پرورش پدر و مادر کارگزینی پیوست و تصمیم خود را به من بدهید عاشقانه یک شانس دوم. اما دو روز بعد این جفت ارز را اعلام کرد که آنها تا به حال تقسیم است.

“مدی و من متقابلا تصمیم گرفت به دنبال رابطه ما هر بیشتر,” او نوشت: از طریق Instagram on پنج شنبه, مارس 12. “باور من این آسان نیست برای هر کدام از ما به ok اما پس از بسیاری از صادق مکالمات ما توافق کرده اند که این چیزی است که باعث می شود بیشتر حس برای دو نفر از ما.”

Prewett افزود: “به عنوان پیتر و من تصمیم به رفتن ما راه جداگانه, من مطمئن هستم که ما هر دو حرکت در جهت هدف ما و هرگز فراموش نکنید که خدا یک طرح در همه چیز,” او نوشت. “من همیشه عشق و احترام او. من معتقدم مسیر ما قرار بود برای عبور و ما هر دو بهتر است زیرا آنها انجام داد.”

آندروود برای ملاقات دوست دختر خود را Cassie رندولف در فصل 23 از کارشناسی است. او فراموش نشدنی شروع به پریدن کرد یک حصار و تعقیب توسط تولید کنندگان پس از Randolph, 24 چپ نشان می دهد چرا که او آماده نیست برای او پیشنهاد می شود. اگر چه این بازیکن سابق فوتبال به رندولف نهایی خود را, رز, زن و شوهر تصمیم به تاریخ به جای گرفتن مشغول اند.

این جفت ارز گفت: ما هفته در ماه اکتبر 2019 که آن را دشوار گذار از های زندگی عشق خود را با مردم به داشتن یک رابطه دور از انظار.

“این بود که بسیاری از تغییرات برای اطمینان حاصل کنید چرا که ما از این ساده تر و عادی تر زندگی می کند و پس از آن همه ناگهان ما فیلم نشان می دهد و سپس شما در حال پرتاب به دیوانگی که در آن هر کس بسیار hyperaware از همه چیز می رود که در زندگی خود و رابطه خود را” راندولف گفت: ما در زمان. “این یک کمی از یک مبارزه در ابتدا من فکر می کنم مانند تنظیم به همه چیز. اما من احساس می کنم در حال حاضر ما به نوعی عادت به آن و یاد گرفتم همه چیز به تعادل مقدار زیادی بیشتر است.”

آندروود توضیح داد که ارتباط کلید ساخت خود رابطه بسیار به اطلاع عموم کار می کنند.

“من فکر می کنم شما در یادگیری برای برقراری ارتباط بیش از حد” آندروود که با انتشار کتاب خود این بار اول: پیدا کردن خودم و به دنبال عشق در واقعیت تلویزیون در 31 مارس گفت: در آن زمان. “فقط با این که آیا آن را شایعات یا کسی که بینی یک چیز خاص و یا افرادی که به خواندن زبان بدن خود را, شما می دانید. شما فقط یاد بگیرند که چگونه به برقراری ارتباط با یکدیگر و شما در همان صفحه و با همه چیز در رفتن است.”

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>