کلمبیا دوچرخه سواران اصلاح مسیرهای پیاده روی در کوهستان پس از حکومت توسط شورشیان

  • روستایی مسیرهای پیاده روی در خارج از بوگوتا, مدلین و کالی که خارج از محدوده طول جنگ در حال حاضر نقشه کشی کوه دوچرخه سواران از سراسر جهان است.
  • کلمبیا می گویند کارشناسان می تواند به عنوان ظهور آمریکای لاتین بزرگ بعدی اکوتوریسم مقصد.

چندی پیش که رشوه و یا یک گلوله برای دام دامداران که مزرعه در کوه های آند در اطراف شهر کوچک از کقوزا فقط یک ساعت در خارج از پایتخت کلمبیا بوگوتا.

ساکنان زندگی در ترس از داعش به عنوان آنها پرسه می زدند روستایی مسیرهای پیاده روی که موضوع پایین کلمبیا سرسبز دامنه. امروز گروه دیگری از شورشیان تصرف این خاک راه رفع آنها و قرار دادن آنها به استفاده از دو چرخ بالا و آدرنالین ،

در سراسر کلمبیا مردم بازپس دستگاه های گسترده ای یک بار در نظر گرفته no-go مناطق از طریق دوچرخه سواری در کوهستان. این ورزش است که مصرف این کشور توسط طوفان پس از یک دهه و نیم از تهاجمی ایالات متحده-حمایت تهاجمی علیه شورشیان مسلح و یک پیمان صلح در سال 2016 است که منجر به رفع بسیج عمومی از جناح چپ مبارزان به طور قابل توجهی کاهش خشونت است.

این مکان ها استفاده می شود خزنده با چریک.

نیکولاس الله مهاجرانی پیشکسوت دوچرخهسواری کوه

نگاهی به 28 مایل سوار از La Ceja به ابجورال در انتیقویا منطقه که نیکولاس الله مهاجرانی — دوچرخه کوهستان گورو از مدلین که تا به حال سمت چپ برای کانادا در 1990s برای فرار از خشونت — توصیف به عنوان یکی از پیشرفته تر ، پس از سال 2016 او تا به حال ده ها تن از جدی کوه دوچرخه سواران تور با او. در علاوه بر این به بوگوتا-چچی-El Filo, حلقه که در آن دوچرخه سواران عبور از کقوزا این الجندریا-سن رافائل دنباله به شمال مدلین و سیرا نوادا صعود نیز هنگامی که خارج از محدوده به دلیل درگیری های مسلحانه وجود دارد. “این مکان استفاده می شود خزنده با چریک می گوید:” الله مهاجرانی.

SV.2019.Etapa6-42

دوچرخه سواری در کوهستان, مسابقات در حال رشد هستند در اینجا. La Leyenda Del Dorado, خسته کننده 280 مایل شش روز سوار که در میان کلمبیا برتر مسابقه خواهد شد در این سال شروع به ارائه تک روز دوچرخه سواری ماراتن در کالی و لا وگا با برنامه ای برای گسترش به مناطق دیگر در 2021. تعداد شرکت کنندگان در حال رشد است می گوید: La Leyenda مدیر ارتباطات دیو Proctor تا 240 سواران از 25 کشور جهان در سال 2019 در مقایسه با 60 سواران از 14 کشور در سال 2016. دنباله-ساخت برداشتن بیش از حد. در یک دوچرخه کوهستان پارک خارج کالی وجود دارد 19 تک آهنگ مسیرهای پیاده روی در مقایسه با فقط چهار مسیرهای سه سال پیش.

ظهور یک قهرمان ملی فقط به عنوان جنگ بود و پیچ در پیچ پایین کمک کرده رسم نسل جدیدی از کلمبیا کوه دوچرخه سواران. جاده دوچرخه سوار Nairo Quintana برنده 2014 Giro d’italia و 2016 این رقابت ها در España هر دو مسابقه معتبر. و برای دولت رئیس جمهور ایوان Duque کلمبیا در حال ظهور مسیرهای دوچرخه سواری در کوهستان می تواند لیستی از جاذبه های آن را به عنوان تلاش برای افزایش درآمد گردشگری و کاهش وابستگی به دلار را گرانتر نفت درآمد.

“کلمبیا است که شرط بندی در گردشگری
به یک “جدید نفت’ را انتخاب کنید تا برخی از شل ایجاد شده توسط سقوط نفت
قیمت, می گوید:” ریچارد McColl یک hotelier و کلمبیا تحلیلگر تماس کشور “خواب های غول پیکر از اکوتوریسم در آمریکای لاتین است.”

videos

شواهد اولیه خرس پتانسیل McColl اشاره به. در سال 2017, درست یک سال پس از دولت کلمبیا با امضای یک پیمان صلح با شورشیان فارک تعداد بازدید کنندگان خارجی به این کشور به 4 میلیون تا 250 درصد از 1.6 میلیون نفر در سال 2012. و این کشور دارای یک طبقه میراث دوچرخه سواری.

در 1980s در این رقابت ها در کلمبیا در نظر گرفته آمریکای جنوبی, تور فرانسه — رونق گرفت. کلمبیا سواران از ارتفاع بالا آند بودند شناخته شده برای توانایی خود را به مقاومت در برابر gnarly صعود. اما درگیری های مسلحانه بین جناح چپ چریک و جناح راست طرف مقابل باید سوخت قاچاق مواد مخدر تنظیم شده است که سنت بازگشت. این درگیری ها آواره 7 میلیون نفر که بسیاری از آنان یافت جدید شروع می شود در متزلزل خانه در شهرستانها. کلمبیا را در حومه شهر رها شده بود.

بین سال های 1995 و 2003 بیشتر از منطقه اطراف مدلین بود خودداری می گوید Mejia. “ما استفاده می شود به دام افتاده در شهرستانها ما,” او می گوید. “شما نمی تواند در هر نقطه. آن را مانند ما بودند به گروگان گرفته شده در داخل است.”

در عین حال طبیعی جذبه کلمبیا Andes — مو-بالا بردن صعود و فرودها شدید تغییرات دما و رطوبت وحشتناک در جاده ها — جان سالم به در جنگ است.

کسانی که استفاده می شود شرایط مناسب برای مبارزان که خواهد گرفتن گاو دامداران, ربودن محلی شهرداران و در وحشیانه ترین موارد قتل عام تمام روستاها. از بالای این محدوده فارک و نیروهای شبه نظامی را راه اندازی حملات و طفره رفتن از کلمبیا و نیروهای امنیتی.

در حال حاضر سواران ambushing روستا. “کلمبیا است که از طریق گذار از کشاورزی مبتنی بر اقتصاد مانند قهوه و کاکائو و غیره. — به گردشگری است. مشابه آنچه در کاستاریکا می گوید:” Juan Gómez یک کوه دوچرخه سوار و راهنمای تور استفاده می شود که در اسپانیا زندگی می کنند و مشاهده چگونه گردشگری راند توسعه وجود دارد. “ما فقط آغاز است. این همه بسیار جدید و خام است.”

در لا کجا به ابجورال دوچرخه سواری در مسیر های خارج از جاده عبور تبدیل به یک شیب تک آهنگ قبل از اینکه یک خط فایل های فشرده شما حمل و چرخه خود را بیش از یک فک انداختن دره به آهنگ در طرف دیگر. “این است که هنوز هم در غرب وحشی. هیچ یک از تنظیم هر چیزی که می گوید:” الله مهاجرانی یک احترام به کلمبیا بی رحم جغرافیا آشکار در او زل زل نگاه کردن. او می گوید که او تا به حال جدی bikers کوه ماندن با او اذعان کرد که “این معامله واقعی است.”

JF.2018.Prologo _DSC5356

برای این مسیر برای رشد بیشتر به عنوان آهن ربا برای سواران و گردشگران کلمبیا مذاکرات صلح نیاز به نگه دارید. McColl به یاد OZY که دوقو دولت در حال حاضر مشتاق گردشگری عمیقا انتقادی از توافق صلح در این انتخابات که آن را به قدرت. “که به سختی پلت فرم ایده آل برای فعال کردن ثبات و رشد گردشگری” او استدلال می کند.

و حتی اگر فارک و شبه نظامی مبارزان را تا حد زیادی مرخص این مین های زمینی آنها قرار می گیرد در برخی از مناطق همچنان یک تهدید. Mejia توصیه می کند استخدام یک راهنمای حتی پیشرفته سواران. کلمبیا هنوز جرم و جنایت سازمان یافته مخالفان مسلح و چریکی به نام ارتش آزادیبخش ملی که نمی demobilize.

دوچرخه سواران کوهستان مانند Mejia و گومز این را می دانند. اما آنها هنوز هم مشتاق کاوش های زیبا, جغرافیای و راد مسیرهای پیاده روی که شد خاموش برای سال. و آنها می خواهم به معرفی این مسیرهای پیاده روی به بقیه جهان. مانند کلمبیا تاریخ آنها پر از دست انداز — اما آن را به ارزش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>