کالج دموکرات در مرکز حمله به الکس مورس امیدوار به راه اندازی حرفه ای از طریق ریچارد نیل

در نبرد یکه و تنها در ایالت ماساچوست، در حال حاضر توسط رئیس کمیته قدرتمند راه ها و ابزار ها ریچارد نیل برگزار می شود، در حال حاضر، در مکان های بعید، عمل سیاسی در حال تبدیل شدن است. هفته گذشته، تنش ها پس از نامه ای که توسط دموکرات های کالج ماساچوست نوشته شده بود، شعله ور شد، به الکس مورس، مبارز نیل اطلاع داد که او دیگر در رویدادهای آنها استقبال نمی شود – نامه ای که بی درنگ توسط روزنامه مدرسه منتشر شد.

شهردار 31 ساله هولیوک، ماساچوست به اتهام داشتن دانشجویان احساس ناراحتی با ارسال آنها را از طریق اینستاگرام و تطبیق با دانشجویان UMass در Tinder، علاوه بر داشتن “تماس جنسی” با دانشجویان در UMass امهراست، که در آن او قبلا یک استاد کمکی بود، مانع شد.

مورس ادعاهای بی تقصیر از دموکرات های کالج UMass را رد کرده است که “هدف شان آموزش نسل های جدید فعالان، عوامل و رهبران است … در اصول حزب دموکرات است.” او گفته است که او معتقد است که نیل پشت عمل دموکرات کالج و زمان بندی بود، اتهام نیل را رد کرده است. کالج دموکرات ها ادعا نمی کنند که مورس روابط نامناسبی با دانشجویانی که تدریس می کرد داشته است، بلکه او را متهم به داشتن رابطه با دیگر دانشجویان در هولیوک، برخی در UMass Amherst کرده اند. UMass، مانند اکثر دانشگاه ها، تنها روابط بین دانشجویان و دانشکده که یک رابطه نظارتی یا تدریسی دارند، میله ای می زند، نه همه دانشجویان به طور کلی.

با ادعاهای کوتاه از جزئیات و یا هر دانش آموز ادعا می شود قربانی، تمرکز به منشاء نامه تغییر کرده است. مردی که به عنوان استراتژیست ارشد دموکرات کالج UMass Amherst خدمت می کند، تیموتی انس، اخیرا ً یک کلاس را با نیل به پایان رسانید، که یک دوره روزنامه نگاری را تدریس می کند. انيس، به گفته دو عضو از فصل دموکرات هاي کالج، در مورد اميدهايش براي کار کردن براي نيل در آينده باز بود.

در همین حال، یکی از دستیاران کالج علوم اجتماعی و رفتاری، که در آن برنامه روزنامه نگاری می باشد، به اداره مدرسه از شواهدی که اخیراً ادعاهای سطحی علیه شهردار هولیوک الکس مورس “از نظر سیاسی انگیزه دارند” هشدار داد، با توجه به ارتباطات یکه و رهگیری بررسی شده است. سخنگویان دولت به درخواست های اظهار نظر پاسخ نداده است.

کلر شیدی، سال دوم رو به افزایش و حامی مورس، در فصل دموکرات کالج فعال بود و انس را از طریق کار مشترک خود از طرف کمپین پیت بوتیگیگ برای رئیس جمهور می شناخت، با انس دست از رکن سازمان به شیدی. در نوامبر 2019، زمانی که انس رئیس کالج دموکرات ها فصل بود، این جفت در نیوهمپشایر با هم در مبارزات انتخاباتی برای Buttigieg بودند، و Ennis، او گفت، در مورد احترام خود را برای نیل در سوار ماشین از طریق نیوهمپشایر باز کرد. “او بسیار از آقای نیل صحبت می کرد، “شِیدی گفت. چيزي که بهمن گفت اين بود که ميخواست نيل به سياست برسه و از اونجا به بالا کار کنه

Sheedy گفت که او پرسید Ennis آنچه او از مورس فکر می کنم ، و Ennis گفت : مورس با دانش آموزان در راه او وحشت زده اجتماعی ، و مورس به تازگی با یک دانش آموز در Tinder مطابقت ، app دوستیابی. Sheedy گفت که او فکر نمی کنم دوباره از آن تا هفته گذشته ، زمانی که او و دیگر اعضای دموکرات کالج توسط رهبری گفته شد که آنها نامه ای از طرف اعضای به کالج های محلی نوشته شده است کاغذ ، که مقاله ای بر اساس آن منتشر کرده بود.

هلنا میدلتون، دانشجوی سال دوم رو به افزایش و عضو سابق دانشگاه ماساچوست کالج دموکرات ها، گفت که او به این گروه برای دیدار با دانشجویان دیگر کالج در پردیس دانشگاه، که در آن جمعیت کارشناسی پراز 22،000 می تواند آن را دشوار به مانند بخشی از یک جامعه احساس می کند. که از طرفداران دیگه مورس بود، سعی کرد دیگران رو استخدام کنه تا بهش ملحق بشن

میدلتون گفت: «من سعی کردم فرصت های داوطلبی را به اشتراک بزارم [برای کمپین مورس] اما رهبری فصل آن را نادیده می گرفت در حالی که در همان زمان فرصت هایی را برای نامزدهایی مانند [اد] مارکی و جو [کندی] ارسال می کرد، بنابراین برای من روشن بود که چیزی در حال اتفاق می افته.” در نهایت، او گفت، او یاد گرفت که یکی از اعضای رهبری گروه دانش آموز در دوره روزنامه نگاری نیل در آن زمان بود. میدلتون گفت: «او خیلی واضح گفت که از کمپین انتخاباتی حمایت می کند و می خواهد برای نیل کار کند»

رئیس استراتژیست، انيس، به درخواست های اظهار نظر پاسخ نداد. یک فرد صحبت کرده برای نیل نیز به درخواست برای نظر پاسخ نمی دهد. میدلتون فصل چند روز پیش از انتشار نامه را ترک کرد، در تعصب ضد مورس از رهبری سرخورده؛ شِیدی فصل را پس از انتشار نامه ترک کرد. رئیس جمهور فعلی، اندرو آبرامسون، هفته گذشته به میدلتون رسید تا عذرخواهی کند برای شوخی در مورد مسابقه مورس در کالج دموکرات ها’ چت گروهی.

مورس برای اولین بار برای شهردار به عنوان یک مرد 21 ساله، مجرد، از همجنسگرا در هولیوک فرار کرد. او تدریس یک دوره واحد در هر ترم را به عنوان مدرس در پاییز ۲۰۱۴، در سن ۲۵ سالگی آغاز کرد و آخرین کلاس خود را در پاییز ۲۰۱۹ تدریس کرد.

Ennis رئیس دموکرات کالج UMass از آوریل 2019 تا آوریل 2020 بود، که در آن نقطه او به استراتژیست ارشد انتقال. در همان ماه، مورس گفت، دموکرات کالج درخواست کمک مالی از مبارزات انتخاباتی خود را. او نخواست، گفت که سینه جنگ او به اندازه کافی بزرگ نیست. تعداد دیگری از سیاستمداران ماساچوست، از جمله نیل، چنین کمک های مالی انجام داد. رئیس جمهور از فصل ایالتی از دموکرات کالج بعد به توییتر در زمان به تحسین نیل برای دادن 1،000 دلار به فصل امهرست. در ماه مه، نیل عکسی از کلاس خود، که انيس، که از آن زمان حساب توییتر خود را قفل کرده است، ارسال کرد، دوست داشت.

وقتی از او پرسیده شد که آیا او هر گونه آگاهی از اتهامات وارده به مورس قبل از انتشار نامه دموکرات کالج ماساچوست ، میدلتون گفت که او “قطعا از نامه و یا هر گونه مسائل آگاه نیست تا پس از آن منتشر شد. اونا فقط يه بيانيه اي گفتن من فکر کردم عجیب است که آنها هرگز هیچ شکایتی به UMass قبل از این ، که آنچه شما باید انجام دهید اگر شما یک سازمان ثبت نام دانشجویی ثبت نام کرده است. “

دانشگاه در بیانیه ای گفت که نامه ای که دموکرات های کالج به اطلاع عموم می رسه اولین بار بود که از این ادعاها مطلع شده بود.

اتهامی که مورس از وضعیت خود به عنوان نامزد کنگره برای انتخاب دانشجویان در کالج دموکرات حوادث استفاده کرد، درست نیست، او به رهگیری گفت. مورس گفت که از زمان آغاز مبارزات انتخاباتی خود را در ژوئن 2019، او شده است به تنها یک کالج دموکرات رویداد، در ماه اکتبر در یک کالج محلی جامعه برگزار شد، جایی که نیل و سن. اد Markey نیز ظاهر شد. پس از این رویداد، او به دانش آموزی که با او در یک پنل بوده است پیام داد که می گویند این ملاقات لذت بخش بوده است. پس از یک عقب و جلو کوتاه و بی حادثه، مورس گفت، هیچ تماس دیگری وجود دارد، و این دو هرگز در فرد ملاقات. پس از آن که الکس تامپسون، خبرنگار روزنامه سیاسی، در ژوئن به کمپین رسید درباره ٔ یک داستان بالقوه که شامل دموکرات های کالج و ارتباطات DM با دانشجویان می شد، مورس به عقب رسید تا بگویند که اگر پیامش دانشجو را ناراحت کرده بود، متاسف است. دانشجو اورا مسدود کرد. تلاش های رهگیری برای رسیدن به دانش آموز ناموفق بود.

حزب دموکرات کالج UMass هیچ یک از مکاتبات ادعاهای گروه نامناسب بود منتشر نشده است. در عوض، سازمان گفت که مورس “به دنبال دانش آموزان ی که او در حوادث ما به طور خصوصی در رسانه های اجتماعی ملاقات کرد، به شیوه ای به طور گسترده ای توسط نسل ما درک شده برای نشان دادن صمیمیت است.” (مورس گفت که او فقط در یک رویداد واحد از زمان تبدیل شدن به یک نامزد شرکت کرد.)

شِیدی گفت که امیدوار است در آینده وکیل حقوق بشر شود و حامی پرشور بازماندگان تجاوز جنسی است که یکی از دلایل یبود که او از رویکردی که با مورس گرفته بود، بیم آن را داشت. او گفت که او باز به بررسی هر گونه شواهد و یا شهادت هر کسی ممکن است به جلو قرار داده است، اما تا کنون چیزی است که افزایش می یابد تا سطح سوء استفاده، که به تضعیف بازماندگان واقعی دیده می شود. به عنوان کسی که دیدگاه های بسیار قوی در مورد تجاوز جنسی دارد، دیدن افراد در هم می آمیزد کلمات دشوار است، او گفت.

نظرسنجی داخلی کمپین مورس که دوشنبه نوشته شده بود، قبل از فوران رسوایی گرفته شده بود، نشان داد که مبارز پیشرو در فاصله قابل توجه، با ۲۰ درصد آرا هنوز تصمیم نگرفته است. این اعداد مشابه آن است که یک ماه از روز اولیه توسط دیگر مترقیان به چالش کشیدن دو طرف از جمله Cori Bush، که برنده یک چالش ناراحت اولیه در منطقه اول میزوری، unseating Rep. ویلیام خشت و دودمون خانواده خشت که کنترل صندلی از سال 1969.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im