کودی سیمپسون ظروف ‘الهام بخش’ دختر مایلی سایرس سابق Gigi Hadid

کودی سیمپسون گود در یک مصاحبه جدید خود را در مورد “الهام بخش” دختر مایلی سایرس و قبلی خود را در رابطه با جی جی حدید.

استرالیا خواننده, 23, خطاب به Sydney Morning Herald در شنبه 18 آوریل در مورد او الهام گرفته از “مستقل” زنان در زندگی خود از جمله مادربزرگ و مادر.

“من مدیون بسیاری از تواضع به این زنان” او گفت:. “من توانایی تصمیم گیری خوب از راه می آید من مطرح شد: من نمی خواهم نا امید مادر یا مادربزرگ من. آنها به من نشان داده ام که حال خود را از مادر و مادربزرگ ها باعث می شود شما بهتر انسان است.”

سیمپسون مادر بزرگ مادری گیل آموخت که چگونه به بادبان, لوله تنفس و فرو رفتن در حالی که مادر خود انجی سیمپسون, یک در کلاس جهانی شناگر که الهام بخش او را به شنا رقابتی به “کار سخت است.”

رشد قوی با الگوی الهام بخش او را به دنبال کیفیت های مشابه در یک دختر اعتراف کرد.

“من مورخ Gigi Hadid برای دو سال و همیشه لذت می برد که با مستقل زنان که قوی هستند, افراد,” او گفت: از ارتباط خود را.

جفت تقسیم در سال 2014 به طور خلاصه قبل از reuniting و در نهایت تماس آن واریز شده به شرح زیر است. “من هرگز واقعا دل در عمیق ترین حس اما من نا امید شده اند در روابط” سابق YouTube star اعتراف کرد.

و در حالی که او گفت که او دوست دارد با کسی خاص او همچنین گرامی داشتن وقت او را صرف به تنهایی.

“به منظور داشتن یک رابطه موفق, شما باید بدانید که چگونه به خود فرد” کودی گفت: خروجی. “شما نمی خواهید به نیمی از یک فرد تلاش برای پیدا کردن نیمه دیگر برای تکمیل شما.”

طلایی “چیز” خواننده شروع به دوستیابی کوروش کبیر, 27 اکتبر 2019 پس از تابستان خود را با پرت کردن اماتور کارترکه از تقسیم او از شوهرش کمتر از هشت ماه Liam Hemsworth.

“بودن با مایلی یک چیز فوق العاده در زندگی من,” او گفت: “آشکار است که برخی از اشعار او “ممکن است در مورد او.”

“او خلاق و الهام بخش به شدت مستقل و تشویق من به خود من فرد بیش از حد” کودی اضافه شده است. “ما هر دو افراد خلاق که پشتیبانی از یک دیگر با ما کار می کنند.”

این زوج به تازگی جشن خود را در شش ماه سالگرد و quarantining با هم در میان coronavirus بیماری همه گیر.

آنها حتی اتخاذ یک توله سگ جدید با هم اما او اصرار دارد که او “خیلی جوان” به در نظر گرفتن گام بعدی در رابطه خود و پیشنهاد.

“من با این ازدواج اما فکر نمی بیش از حد در مورد آن” قسمت اعتراف کرد. “من فقط در ادامه به فراگیر خودم با مثبت زنان که به من الهام بخش و آموزش چیزهای جدید هر روز است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>