تغییر آب و هوا متوقف نخواهد شد برای این بیماری همه گیر کوروناویروس


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

دو سال و نیم پیش طوفان ماریا پاره پاره باز کردن خانه در سراسر جنوب پورتوریکو در شهر پونس از بین بردن زهوار در رفته شبکه برق و ارسال هزاران نفر از مردم به پناهگاه و یا بر روی خیابان. مردم هنوز هم بازسازی در زمانی که در ماه ژانویه یک زلزله ویرانگر در حال تکان جزیره سواحل جنوبی. ترس از سقوط دیوار و گرفتن بتن و مردم رفت و برگشت خارج از منزل, جایی که آنها هنوز هم صرف سرد و مرطوب شب زیر آبی برزنت حساس به قطب و به ماشین های بسته بندی شده با کولر و صندلی.

در حال حاضر هزاران بند به صورت یک موج از بیماری به عنوان COVID-19 pandemic گسترش خائنانه در سراسر این جزیره را تهدید مردم بدون خانه آب برخی از تلاش حتی برای حفظ بهداشت پایه. این آخرین ضربه در یک شیطانی آبشار از بحران قابل توجه پورتو Ricans در خود را بیشتر آسیب پذیر است. هنگامی که بیماری همراه پزشکان و پرستاران خواهد بود کمیاب; طوفان مجبور تقریبا نیمی از آنها را به ترک این جزیره در جستجوی شغل هستند.

“هر کس در جهنم” گفت: آبل ول بازنشسته مشاور زیست محیطی زندگی می کند که در شمال پنک “یا چپ فراموش شده است.”

این است چگونه آبشاری فجایع ترکیب می تواند در اثر لگد کردن و یا بدتر ساخته شده توسط تغییر آب و هوا است که وعده برای تقویت آسیب و حتی نامربوط بحران دردناک تر است.

و آن را ممکن است به خوبی حاکی از چه می آید بعدی برای بقیه ایالات متحده است.

این روبرتو کلمنته سالن بزرگ در سن ژوئن شلوغ بود با evacuees در سپتامبر. 19, 2017 به عنوان طوفان ماریا با مته سوراخ کردن در پورتوریکو. (هکتور Retamal/خبرگزاری گتی ایماژ)

جاری شدن سیل, طوفان و آتش سوزی که در حال حاضر به طور منظم می رسند در ایالات متحده در هر بهار و تابستان, بعد از همه, در حال و نه در خود نگه دارد چرا که ما نیز به صورت یک بحران بهداشتی. تغییرات در آب و هوا ساخته شده اند احتمال یک فاجعه طبیعی قابل توجه در این بیماری همه گیر به طور قابل توجهی بیشتر احتمال دارد و آن احتمال تاثیر شدید تر است. امروز طوفان در حال بزرگتر و شدیدتر از همیشه. آتش سوزی در حال گسترش سریع تر و بیشتر در میان خشکسالی خود را اندازه کل با داشتن دو برابر در سال های اخیر است. در ضمن آسمانی در سراسر غرب میانه — که دچار سیل ویرانگر در بهار گذشته — افزایش یافته است و بیش از 45 درصد از 1950s.

“تغییر آب و هوا است در حال بارگذاری آب و تاس در برابر آمریکا و” کاترین گفت: Hayhoe یک استاد سیاست عمومی و قانون در دانشگاه فناوری تگزاس و یکی از مهمترین دانشمندان آب و هوا. “ما همیشه شانس نورد دو شش.”

هنگامی که ما انجام بلایای طبیعی که ممکن است در غیر این صورت ثابت قابل کنترل خواهد ترکیب و تقویت COVID اثر تا زمانی که صدمه دیده — اندازه گیری در زندگی معیشت و صدمه به اموال باد تا بدتر از آن ممکن است از هر یک فاجعه به تنهایی. طوفان و سیل و آتش سوزی را خوش آمد می گوید یک ملت را فلج مردم آن منزوی داخل خانه های نیروی کار خود را قفل شده است و قادر به تهیه و حتی اساسی اضطراری و لوازم ساختمانی. مقامات موظف به پاسخ گویی به آن را در حال حاضر مصرف می شود توسط دیگر شرایط اضطراری و ظرفیت خود را برای ارائه حتی اساسی ترین کمک های محدود بودجه خود را سوخته.

دانشمندان — و همچنین امنیت ملی کارشناسان و مقامات دفاعی ایالات متحده — به مدت طولانی هشدار داد که بحران آب و هوا خواهد عمل به عنوان “یک تهدید آمپلی فایر” تشدید همه چیز از حملات تروریستی به مهاجرت. و در عین حال شده است وجود دارد کمی جدی کمی و یا در نظر گرفتن آنچه در این amplifications ممکن است مانند نگاه. در سال 2017 ملی ایالات متحده آمریکا آب و هوا ارزیابی هشدار داد که دانشمندان و مقامات اغلب موفق به گرفتن آنچه در این گزارش به نام “ترکیب افراط” و پیش بینی شده که تاثیر چندین فاجعه وقایع در سریع دنباله خواهد گرفتن ملت با تعجب.

در حال حاضر به عنوان یک بیماری همه گیر تفنگ از طریق زندگی آمریکایی و کشتن هزاران نفر در هر هفته ما در حال دنبال کردن بشکه از فصل طوفان آغاز می شود که در کمتر از دو ماه. خلیج مکزیک آب در حال اجرا غیر منتظره گرم تنظیم شرایط برای طوفان قوی و محققان در دانشگاه ایالتی کلرادو پیش بینی وجود دارد که 69 درصد شانس که عمده طوفان را ریزش زمین در ایالات متحده در این تابستان و یا پاییز.

سلامت عمومی پاسخ های مورد نیاز برای مدیریت این بیماری همه گیر اجرا به طور مستقیم در مقابل آنچه باید انجام شود برای پاسخ به چنین طوفان. تعداد زیادی از مردم ممکن است نیاز به فرار در کوتاه مدت متوجه می شود و مستقر در پناهگاه هایی که سر می برند understaffed و undersupplied. در سال 2017 در فلوریدا طوفان ایرما هنوز هم مجبور برخی از 191,000 مردم به شلوغ عرصه ها و پناهگاه های دیگر.

در صورتی که دوباره اتفاق می افتد, چگونه مردم را حفظ فاصله فیزیکی? خواهد متحده هنوز ارسال evacuees به پناهگاه? را سرباز گارد ملی اجازه آنها را برای عبور از مرزهای ایالتی? از آن آسان است برای دیدن چگونه پرواز از تهدید طبیعت می تواند منجر به تجدید حیات سرایت شروع موج جدیدی از گسترش عفونت در سراسر کشور است. “به می گویند که ما در حال آماده شده برای این همزمان بلایای طبیعی است که با قرار دادن آن ملایم گفت:” ایروین Redlener بالینی استاد سیاستگذاری سلامت در دانشگاه کلمبیا را, زمین, موسسه و یک کارشناس برجسته بهداشت عمومی انشعابات از حوادث فاجعه بار. “من بسیار نگران است.”

کسانی هستند که هزینه های اجتماعی است. اما تلفات اقتصادی نیز خواهد بود که مرکب. راه حل های مدیریت ریسک یکی از بزرگترین ریسک مدل سازی شرکت های متمرکز بر محاسبه شانس و هزینه های مربوط به آب و هوا خطر و بلایای دیگر برای بیمه و دارایی و صنایع و دولت ها در سراسر جهان است. برای اولین بار زمان آن است تا با اندازه گیری چه مرکب اثر آبشاری حوادث ممکن است متوسط — حداقل از لحاظ اقتصادی. اگر عمده طوفان باعث ریزش زمین در فلوریدا در حالی که COVID-19 اجتماعی فاصله اقدامات در محل باقی می ماند و همه گیر ماهواره RMS مدل های پیش بینی است که خسارت و بهبود هزینه ممکن است تا آنجا که 20 درصد بیشتر به تمیز کردن بیش از حد معمول. که ترجمه می تواند به ده ها میلیارد دلار است. مقیاس تاثیر خواهد بود به احتمال زیاد مشابه برای دیگر انواع بلایای RMS هنوز به تجزیه و تحلیل.

مدل های پیش بینی نمی چگونه بسیاری از زندگی ممکن است از دست داده اما این مسائل هزینه و خطر سلامت در هم تنیده هستند. بیمه بستگی به سرعت پاسخ به کاهش هزینه های تعمیر خانه پس از یک طوفان بزرگ. باد ضربه سقف و پیمانکاران مسابقه به جای آن قبل از بارش باران می تواند پوسیدگی کردن دیوار و نفوذ به پایه و اساس. اما چه اتفاقی می افتد زمانی که تخته سه لا و مواد دیگر در دسترس نیست ؟ چه اتفاقی می افتد زمانی که پیمانکاران در COVID انزوا و نمی توانید کار کنید ؟ باران آمد خانه پوسیدگی, افزایش هزینه های, افرادی که آواره باقی می ماند گروه بندی با خانواده و یا در پناهگاه ها و دیگر آسیب پذیر تنظیمات در معرض خطر ابتلا به این ویروس ، آنها دست به کار می کنند و یا نمی توانید جدید مشاغل فزاینده عمیق تر به مشکلات مالی.

“این یک به علاوه یک مساوی سه” saids رابرت Muir-چوب ارشد افسر تحقیقات علوم و تکنولوژی در RMS.

برنامه ریزی و فعال در بودجه می تواند به جلوگیری از بدترین همپوشانی. Redlener نشان می دهد که کشورهای در آب و هوا-فاجعه-مستعد مناطق بلافاصله به بهانه ای خود را از فاجعه مقامات از روز به روز همه گیر و پاسخ آنها را دوباره آمادگی خود را برنامه به صورت همزمان طوفان و آتش سوزی در این زمینه چه در حال حاضر اتفاق می افتند در سراسر کشور است. یکی دیگر از RMS محقق پیشنهاد شده است که می تواند تجدید نظر خود را از فاجعه برنامه ای برای استفاده از هزاران خالی اتاق های هتل ها به جای گروه بزرگی پناهگاه است. اما روشن نیست که ایالات متحده یا احتیاط یا پهنای باند را چنین تنظیم.

ایالتی فلوریدا اورژانس مرکز عملیات نوشت: در پاسخ به ایمیل فرستاده سوال که دولت این است که هدایت آن 240-صفحه جامع مدیریت اضطراری طرح است که “طراحی شده است که انعطاف پذیر و انطباق پذیر و مقیاس پذیر است.” مقامات با اشاره به بند در این طرح که مستقیم به دولت برای در نظر گرفتن و محافظت از سلامت عمومی در پاسخ به یک فاجعه برای “حفظ آگاهی موقعیتی” و به عنوان مثال “حمایت از پناه از مردم با پزشکی” نیاز دارد. آن اندیشد اهمیت توجه به “افزایش” نیاز با تضمین این که کافی کارکنان پزشکی و لوازم در دسترس هستند. آن را حتی اذعان دارد که در برخی موارد تخلیه را افزایش می دهد خطرات بهداشتی به بیماران بیان کرد که تخلیه خواهد شد تنها زمانی که خطر از اقامت در محل بیشتر از خطر درگیر در تخلیه.

اما سند ارائه می دهد هیچ برنامه خاص برای چگونه به انجام آن چیزهایی است و به نظر نمی رسد به در نظر گرفتن زمانی که سلامت-تاثیر جمعیت شامل همه مردم و نه زیر مجموعه ای از بیماران. خیلی از این طرح نشان می دهد ما در حال حاضر می دانم که از چند هفته گذشته به غیر عملی در این صورت از زمان همه گیر. فلوریدا نشان می دهد به عنوان مثال با توجه به خطرات بهداشتی آن را چشم پوشی تخلیه به طور کامل به صورت عمده و طوفان در این سال و اگر آنچه را که برای مردم فیزیکی امنیت ؟

دولت نمی گویند. آن کاهش یافته است برای پاسخ به این و دیگر پرسش های خاص.

اولین آزمون برای کشور می تواند آغاز خواهد شد و حتی زودتر از فصل طوفان. پس از بهار گذشته ثابت می شود مرطوب ثبت در میسوری حوضه رودخانه بیش از یک میلیون هکتار از زمین های کشاورزی آب گرفتگی شد و 14 میلیون نفر تحت تاثیر قرار گرفتند در چه مبلغ به برخی از بدترین سیل در تاریخ این وسط بخشی از کشور کشش از داکوتای جنوبی و آیووا به نبراسکا و اوکلاهما.

این بهار می تواند تقریبا به عنوان بد است. با توجه به ملی اقیانوسی و جوی دولت بهار سیل چشم انداز دو سوم از این قاره ایالات متحده در برابر افزایش خطر سیل در ماه آینده با 25 متحده آماده برای “عمده یا متوسط” جاری شدن سیل. در طول میسوری این زمستان یک رکورد جدید برای اشباع آب و خاک رطوبت — یک پیش بینی از چه مقدار آب از زمین جذب می تواند قبل از آن سیل — سیگنال است که در سال گذشته فاجعه به خوبی می تواند تکرار کنید.

سیلاب ها احاطه شده و یک مزرعه در مارس 22, 2019, نزدیکی Craig, Missouri. (اسکات اولسون/گتی ایماژ)

دشت متحده تا به حال شده است در امان بدترین COVID-19 شیوع و در عین حال نشانه هایی وجود دارد که این ویروس در حال گسترش است به سرعت به آن افزوده و اوج عفونت همراه با بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر می آیند هفته بعد نسبت به بقیه کشور همزمان با جاری شدن سیل و وادار کردن مردم از خانه های خود در اواخر ماه آوریل و اوایل ماه مه.

البته بعد که آتش نجومی که وعده به بازگشت به غرب آمریکا ماه اوت پس از خشک زمستان. کالیفرنیا دریافت کرده است تنها 64 درصد از نرمال بارندگی معنی استخوان خشک مواهب و خشک پوشش گیاهی خواهد شد به احتمال زیاد منتظر شدید دریایی و آتش سوزی-رانندگی بادها که می رسند مانند ساعت هر سقوط.

دشوار فصل خواهد شد و تقاضا هزاران نفر از آتش نشانان اما زمان عفونت نرخ در میان آتش نشانان و دیگر اولین پاسخ دهندگان نشان می دهد که به عنوان بسیاری از 10 درصد از برخی از بخش های در دسترس نخواهد بود برای پاسخ. در کالیفرنیا, آتش نشانی, آموزش, قلم مو کاهش تلاش و تجویز می سوزد مهم برای کاهش خطر آتش سوزی شده است و تاخیر در این بهار. تبادل آتش نشانی تیم بین کشورها و بین کشورها خواهد بود مختل و بسیاری از سازمان وظیفه با هماهنگی آتش پاسخ — وزارت کشاورزی ایالات متحده و سازمان مدیریت اضطراری فدرال در میان آنها — نیز مصرف با COVID-19 پاسخ. خدمه که سفر برای مبارزه با آتش سوزی اغلب جمعیت را در وسایل نقلیه و در اردوگاه های موقت — شرایط ایده آل برای انتقال بیماری مگر اینکه مقامات تصمیم به شدت کاهش در تلاش برای خاموش کردن شعله های آتش.

حتی در مناطق که نمی سوزاند کیفیت هوا کاهش خواهد یافت, قرار دادن افراد حساس در بیشتر تنفسی خطر سلامت. و اگر در سال گذشته خاموشی در حال تکرار این قدرت ممکن است خاموش در برخی از مناطق برای جلوگیری از جرقه سیم کشته شدن دسترسی به اینترنت در این فرآیند است. چگونه می توانید ششم بزرگترین اقتصاد در جهان بازیابی از رکود اقتصادی موجب شده توسط این بیماری همه گیر که میلیون ها نفر از مردم در حال کار از خانه و از دست دادن قدرت سنگ زنی کار خود را به عنوان به خوبی به عنوان تحصیل آنلاین, متوقف?

یک بار دیگر ProPublica یافت شواهد کمی وجود دارد که چنین حالات می شد برای برنامه ریزی. یک سخنگوی ایالتی کالیفرنیا در وزارت بهداشت که مدیریت فاجعه پاسخ, پاسخ به سوالات با ایمیل به سادگی بیان می کند که “ما در حال گمانه زنی در همپوشانی coronavirus و آتش سوزی.” و یک سخنگوی دفتر فرماندار از خدمات اورژانس را پاسخ نمی دهند به یک لیست مفصل از سوالات در مورد چگونه دولت را طرح می تواند آدرس آبشاری بحران.

قاچاق در بدترین حالات می تواند به نظر می رسد مانند جنجال آفرینی, کسب و کار, اما مردم مانند کلمبیا را Redlener می گویند این امر می تواند غیر مسئولانه به آن را در نظر بگیرید. برچسب قیمت برای اقتصادی امداد در حال حاضر بیش از 2.2 تریلیون دلار. چقدر پول توسط دولت فدرال رفتن به قادر به صرف برای کمک به جمعیت زیادی ملاقات و حتی اولیه خود هزینه های زندگی اگر آنها بیکار هستند در اعداد بزرگ به دلیل همه گیر و سپس از دست دادن همه چیز آنها را ترک کرده اند به یک فاجعه طبیعی ؟

افراد پذیرفته شده اقلام امدادی از جمله آب و غذا و لباس و غذا برای حیوانات در سپتامبر. 17, 2017, پس از طوفان ایرما از طریق مسابقه دو ماراتون فلوریدا. (جو Raedle/گتی ایماژ)

“این مجموعه ما برای یک سطح از بدبختی که هیچ زندگی آمریکایی را تجربه کرده است — حتی در دوران رکود بزرگ” Redlener گفت. “هیچ واقعی وجود دارد معادل آنچه که من نگران هستم در مورد نظر های متعدد در مقیاس بزرگ بلایای طبیعی در کشور است که بیمار آماده شده است.”

آخرین سدی در برابر این سطح از شکست — کشور اولین پاسخ — قرار است به FEMA ارائه می دهد که در سطح بالای مدیریت به صورت عمده بحران و تصویب واکنش اضطراری اگر آن را به توان برای پرداخت فدرال و کمک. در عین حال FEMA نازک کشیده در حال حاضر توسط سرب خود را در موقعیت بی سابقه ای همه گیر پاسخ و از آن شده است به شدت بی اثر در گذشته زمانی که به نام مبارزه در چند جبهه. در سال 2017, برای مثال, FEMA تلاش برای مدیریت طوفان هاروی در هوستون به دنبال چند هفته بعد توسط طوفان ایرما و ماریا و سپس پنج تن از مخرب ترین آتش سوزی در کالیفرنیا ، امروز بسیاری از مکان ها در پورتوریکو هنوز در انتظار مدارک به تایید و کمک های وعده داده شده توسط این سازمان بیش از 24 ماه پیش به می رسند.

ProPublica ارسال FEMA یک لیست از سوالات از جمله درخواست برای طرح خود برای مقابله با چند جبهه فاجعه است. از ما پرسید که آیا سازمان و یا رهبری آن تا کنون بوده است با همتایان راه های بالقوه یک بیماری همه گیر می تواند خود را به ضرب کارهای دیگر از جمله آب و هوا-حوادث مرتبط.

این سازمان کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات خاص اما اظهار داشت: در آن ایمیل پاسخ “حتی به عنوان FEMA متمرکز شده است در پاسخ به COVID-19 ما نیز آماده و حفظ آژانس آمادگی برای بلایای دیگر شامل بهار و جاری شدن سیل شدید آب و هوا و آینده فصل طوفان.” در این ایمیل یک سخنگو گفت: این سازمان بود “ارزیابی” چگونه آن نیاز نیروی انسانی ممکن است تغییر و آماده شدن برای “افزایش ظرفیت” در میهن پرسنل امنیتی که آن را متکی پس از Superstorm شنی.

کسانی که می دانند این سازمان بهترین تردید دارند هر چند که آن را می تواند اداره کند چه ممکن است خواسته شود از آن در طی 12 ماه آینده.

“پاسخ اضطراری فاجعه است و ما نمی یاد از هر تجربه” گفت: جودیت Enck که سازمان حفاظت محیط زیست منطقه ای مدیر اداره پاسخ به سندی در سال 2012 که منطقه همچنین شامل پورتوریکو. طراحی شده توسط FEMA یک واکنش آژانس قادر به پیش بینی و دفع بحران است. اضافه کردن به که Enck گفت که FEMA فاقد بودجه و تخصص. این چتر نجات به مناطق با کمی دانش محلی و متکی بر توانایی خود را به سرعت استخدام جوخه های موقت کارکنان — کارکنان که در طول یک بیماری همه گیر در حال بعید به در دسترس خواهد بود. “من فکر نمی کنم که مدل باعث می شود هیچ حس هر بیشتر.”

پورتو Ricans البته در حال حاضر این را می دانند. آنها از دست داده ایم ایمان خود ارضی دولت و در زمان دولت فدرال. آنها آمده اند تا شرایط زندگی با بهداشت ضعیف و زیرساخت های مدنی و تکیه بر فرهنگ ارتجاعی و غیر انتفاعی کمک بیش از ناهماهنگ و فاسد حرکات دولت است. و در حالی که پورتوریکو سیاست ممکن است منحصر به فرد در داخل کشور آنها را به یک پیام دیگر آمریکایی ها باید جذب وجود دارد: سواره نظام.

“درس است کمک به آمدن نیست” گفت: فرانسیس روده بزرگ یک معاون سابق علمی و فناوری مشاور وزیر خارجه ایالات متحده امریکا که در حال حاضر اجرا می شود یک سیاست زیست محیطی مشاوره در میامی کار می کند و در بخشی با پورتوریکو توسعه است. “ما آموخته است که ما نمی توانیم قرار داده و ایمان ما در دولت فدرال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>