کلر کرولی انتقاد Juan Pablo پس از او Disses او به عنوان لیسانس

کلر کرولی کف پشت در سابق Juan Pablo Galavis پس از او سایه او به عنوان جدید لیسانس.

درام آغاز کرد و در توییتر در روز شنبه, مارس 14 بعد از Galavis, 38, که romanced hairstylist, 38 در فصل لیسانس در سال 2014 مسخره سنین از شرکت کنندگان در فصل آینده از ABC دوستیابی نشان می دهد.

“من فقط دیدم بچه ها برای @Clare_Crawley لیسانس فصل و تو آن بود جالب دیدن او ضربه توسط کودکان و نوجوانان در 20s… من فکر می کنم این ممکن است از فصل 3 Im gonna تماشای” او هنوز توییتی.

هنگامی که یک فن پاسخ داد: “من می دانستم که شما می خواهم نوعی از حسادت خرده پاسخ به این” سابق بازیکن فوتبال پاسخ داد: “حسادت ؟ من فقط دیدن آن جذاب…” همراه با یک چشمک صورت emoji.

“و در عین حال در اینجا شما بیش از 99 درصد از آنها هنوز هم نمی تونم تمرین شفقت و مهربانی” کرولی ضرب گلوله کشته است.

“سلام به همه من می خواهم برای شما برای پیدا کردن عشق شما گرفتن آن راه اشتباه کلر…” Galavis نوشت: در پاسخ.

Juan Pablo Galavis
خوان پابلو Galavis کریگ Sjodin/ABC

او سپس به دنبال یک دوم جیر, نوشته,, “من نمی فهمم که چرا من نفرت زیادی پس از 6 سال @Clare_Crawley. در این فصل متاسفانه شما همچنین می گویند خداحافظی به بسیاری از, در پایان آن خواهد بود 2 و شما خواهد ماند با 1. شما را در درک همه چیز خیلی بهتر است! من آرزو می کنم شما عشق واقعی …”

لیسانس کشور میزبان Chris Harrison را بازتوییت کرد کراولی در پاسخ به Galavis نوشتن “و این است که چرا او ما #لیسانس او در حال بازی شطرنج در حالی که بقیه بازی چکرز.”

کرولی اعلام شد به عنوان فصل 16 سرب در مارس 2. او از قدیمی ترین لیسانس تا کنون — 13 سال مسن تر از فصل گذشته ستاره هانا قهوه ای.

“من احساس می کنم مانند بسیاری از مردم قرار داده [سن] وجود دارد که این چیز منفی اما برای من آن را فقط بیشتر سال زیر کمربند من بیشتر یادگیری و دانستن اینکه چه چیزی من می خواهم, من نمی خواهم و آنچه که من نمی خواهد برای حل و فصل” او گفت: صبح به خیر امریکا در تاریخ 2 مارس.

بازگشت در سال 2014 کرولی شد فن های مورد علاقه پس از او زخم تا دونده تا در Galavis’ فصل و اجازه دهید او را پس از او خجالت او پس خود را اواخر شب مجلس. “من هرگز نمی خواهند فرزندان من به داشتن پدری مثل شما” او گفت:.

کالیفرنیا بومی نگاه برای عشق دوباره در Bachelor in Paradise فصل 1 و 2 و بازگشت به حق رای دادن در سال 2018 برای کارشناسی بازی های زمستانی. او به خانه رفت اما دو ماه بعد مشغول شدم به costar Benoit Beausejour-Savardکه به نظر می رسد در لیسانس در کانادا. آنها تقسیم دو ماه بعد.

Galavis صحبت کردن در توییتر در اوایل این هفته در مورد کرولی ریخته گری نوشتن در دوشنبه 9 مارس “برای کسانی که درخواست من در مورد @Clare_Crawley به عنوان جدید لیسانس به اعتقاد من او کامل است برای آن. او سزاوار عشق بی قید و شرط و در یک خانواده…”

اما کرولی نیاز به صبر کمی طولانی تر برای پیدا کردن آقای حق — تیراندازی برای فصل جدید به تعویق افتاده است با توجه به coronavirus نگرانی.

“بحث در مورد مهیج ترین فصل تا کنون! در تمام جدیت همه, سلامت مهم ترین اولویت در این زمان و به عنوان من مطمئن هستم که شما شنیده اید, ما در حال فشار دادن مکث در حال حاضر در فیلمبرداری لیسانس,” کرولی نوشت: در Instagram on جمعه, مارس 13. “ما در حال مصرف آن روز به روز و حتی ساعت به ساعت به عنوان این بسیار غیر قابل پیش بینی. همه من می دانم برای مطمئن است که قلب من پر از عشق و حمایت از این دور هستم و هنوز خیلی هیجان زده برای سفر من برای شروع! او سپس افزود: “من منتظر 38 سال برای این لحظات چه کمی طولانی تر ، xoxo.”

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im