Ciara مراحل با راسل ویلسون برای زمان 1st پس از بارداری اخبار

عزیزم در هیئت مدیره! Ciara دیگر انجام می دهند “1 2 مرحله” وقتی که می آید به فرزندان او.

این “Thinkin Bout You”, خواننده, 34, پا برای اولین بار از زمان اعلام کرد که او و شوهرش راسل ویلسون انتظار دارند کودک شماره 3.

زن و شوهر لذت می برد و یک شب تاریخ در Tua Casa در میامی در روز شنبه, مارس 30.

ساعت زودتر تگزاس بومی نوشته شده در Instagram عکس از خودش در لباس شنای زنانه دوتکه با شکم باردار بر روی صفحه نمایش کامل در حالی که در تعطیلات با ویلسون 31. “شماره 3” او نوشت: در کنار این تصویر از زن و شوهر در تورکس و کایکوس.

Seattle Seahawks کارفرمایی نوشت: همان عنوان در یک عکس از خودش با همسرش نما در پس زمینه برای به اشتراک گذاشتن اخبار را با پیروان خود را. ویلسون همچنین عینک “3” گردنبند بیشتر به بیان است که یکی از کوچک خواهد بود که فرزند سوم خانواده خود را.

این زن و شوهر به اشتراک گذاشتن, دختر خوشکل 2 که از آنها استقبال در مارس 2017. Ciara نیز پسر آینده ظاهر, 5, که او سهام با ex-نامزد رپر آینده.

Ciara Shows Off Baby Bump As She Steps Out for the 1st Time
Ciara راسل ویلسون/Instagram

پس از دخترش متولد شد “موضوعات” خواننده بوده در مورد او چقدر و ویلسون دوست داشتم یک کمی در یک پست در Instagram. “عزیز Sienna شاهزاده خانم ویلسون, مهم نیست چقدر بزرگ موج ما همیشه خود را آرام در طوفان,” او نوشت ، “ما شما را دوست دارم. عشق مامان و بابا.”

در نوامبر 2019 در “من هستم” songstress نشان داد که دو فرزند او الهام بخش او و “انگیزه” او بهتر باشد.

“من امیدوارم که بچه های من می توانید به من نگاه کن و بگو:” هر چیزی امکان پذیر است. مامان رفت و پس از آنچه که او می خواست برای رسیدن به و او آن’,” او گفت: PureWow در آن زمان است. “امیدوارم که من می تواند پاس کردن آن قطعات الهام بخش آنها را به پس از آنچه آنها می خواهند به انجام در زندگی خود را.”

Ciara و فوتبال ستاره فیلم گره در جولای 2016 در یک قلعه در انگلستان چهار ماه پس از گرفتن مشغول اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>