Chrissy Teigen را نان موز, Churros, دستور العمل های بیشتر مردم در حال گوگل

به عنوان جهان همچنان برای مقابله با ادامه coronavirus همه گیر وجود دارد مسلما هرگز یک زمان بهتر به طبخ. با که در ذهن ما هفتگی رسیده به یک نماینده از گوگل برای پیدا کردن آنچه دستور العمل مردم در ایالات متحده در حال جستجو برای اغلب در حالی که قرنطینه در داخل خانه های خود را با کمی را انجام دهد.

فهرست بالا 10 می خورد که تحت پوشش دوره بین 25 مارس و آوریل 10, شامل برخی از مواد غذایی راحتی مرسوم, مد روز, ظروف و حتی یک درمان بسیار قوی از افراد مشهور اتصال.

با توجه به این که گوگل می گوید ما جستجو علاقه به “نان موز” به تمام زمان بالا در ایالات متحده در ماه آوریل آن را هیچ جای تعجب است که Chrissy Teigen‘s نان موز دستگیر آرزو نقطه در لیست — شماره 5 به دقیق.

آن را خنده دار, قاضی, 34, به اشتراک گذاشته شده در حال حاضر او را مورد تحسین قرار گرفته و موز نان دستور العمل در او دوم کتاب آشپزی — هوس: گرسنه برای اطلاعات بیشتر — که منتشر شد در ماه سپتامبر سال 2018 حدود یک سال بعد از او به توییتر در جستجوی بسیار موز رسیده در تلاش برای کامل کردن ظرف.

درمان است که بسیار آسان برای ایجاد برخی از ویژگی های وانیلی پودینگ فوری مخلوط برای شیرینی عطر و طعم تر و جلوگیری از آن را از داشتن یک خشک بافت. این دستور همچنین شامل نارگیل خرد و تکه شکلات تیره و Teigen ترجیح میدهد به پخت آن را در یک دور bundt pan و خدمت به آن را با آب گرم و ایرلندی کره.

به عنوان وسایل آشپزی طراح توضیح داده شده در کتاب: “تکمیل این دستور العمل تنها در زمان من تقریبا یک سال و … معلوم شد که قرار دادن نارگیل در داخل سمت چپ آن را با یک اشاره ظریف از شیرین نارگیل, خوبی, پودینگ وانیلی به آن کرکی و مرطوب بافت من هرگز نمی توانست تصور و شکلات تیره به آن … I dunno آیا من نیاز به توضیح دهد که چرا قرار دادن در شکلات خوب است؟”

این Chrissy دادگاه میزبان اضافه شده: “من این راه هر انسانی امکان پذیر است بنابراین شما نمی خواهد که به.” به عنوان او توییتی در سپتامبر 2017, “این است که دیگر من نان موز. این است که *ما* نان موز.”

پایین ببینید که چه غذاهای دیگر کاربران اینترنت در حال جستجو برای اکثر در حالی که در قرنطینه!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de