Chrissy Teigen پیاده روی در روز پدر لونا وعده شگفت انگیزی در شربت خانه


Chrissy Teigen Catches Daughter Luna Snacking in the Pantry
لونا حسن نیت ارائه میدهد از Chrissy Teigen/Instagram

کسی گرسنه بود! Chrissy Teigen بچه 4 ساله دختر لونا, وعده شگفت انگیزی در شربت خانه و جامعی یک عکس از یک کمی chowing.

این هوس نویسنده, 34 پس از آن ارسال شده عکس فوری به او Instagram در چهار شنبه, مارس 15 و کنایه آمیز در این عنوان: “راه به این وضعیت عجیب و غریب.”

در عکس لونا با پوشیدن لباس شنای زنانه دوتکه, در حالی که نشسته در یک مرحله-مدفوع در وسط آشپزخانه. او توسط خودش و نگه داشتن آنچه به نظر می رسد یک بسته چیپس در یک دست در حالی که ساخت چهره های خنده دار در مادر او است.

لونا میان وعده هوس می آیند یک روز پس از قبل از معلم مدرسه ابتدایی جشن تولد 4 او در روز شنبه, مارس 14. با وجود اینکه در قرنطینه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس نوجوان تحت درمان قرار گرفت برای اولین بار در روز خاص خود را. Teigen و John Legend خود را در خدمت پدر صبحانه در رختخواب برای اولین بار و او با خوشحالی از خوردن یک کلوچه با انواع توت ها و برخی از آب تازه فشرده.

علاوه بر این هر دو پدر و مادر افتخار لونا تولد با رسانه های اجتماعی پست. “مبارک تولد 4th به ما لونا!” افسانه 41 با عنوان تصاویر به صورت خودکار از Instagram photos در روز سه شنبه. “من خیلی خوشحال هستم, من به پدر خود معلم ،

اوهایو بومی در رفت و به عنوان یک جداگانه شات از Luna در یک شاهزاده خانم دختر خوشگل لباس شب: “لونا زندگی او بهترین تولد زندگی است. مامان تزئین شده است. هیچ پیش دبستانی دوستان قادر به آمده اما آنها با ارسال پیام های تصویری و او هیجان زده شد. خاطرات خوبی برای او در طی این بار عجیب و غریب.”

Chrissy Teigen Catches Daughter Luna Snacking in the Pantry Batching Suit Pink Dress
Luna and Chrissy Teigen حسن نیت ارائه میدهد از Chrissy Teigen/Instagram

برای او به ارمغان می آورد خنده دار قاضی ساخته شده توجه داشته باشید از تاثیر لونا در او تا به حال. “4 شاد تولد برای ملکه از خانواده ما,” او زیر نویس یک عکس از یکی از کوچک ایستاده در عثمانی و در حالی که با پوشیدن یک تاج. “من می توانم هرگز دعا برای بهتر بودن کمی.”

این جشن در ادامه به پنج شنبه شب هنگامی که لونا تحت درمان قرار گرفت به اولین بستنی بستنی و مغز گردو — یک کاسه بستنی وانیلی صدر با سخن بی معنی وبیهوده شکلات, خامه, حیوانات ترقه قطعات sprinkles در و بستنی مخروطی.

“لونا اول فاج داغ بستنی و مغز گردو!” Teigen با خوشحالی گفت: به عنوان او به دختر او را نیش می زنند.

“Mmm!” لونا گفت: پس از مزه این دسر.

زمانی که Teigen خواسته کودک نو پا اگر او آن را دوست داشت او راننده سرشونو تکون دادن سر خود را با شوق و ذوق و خواسته خود را قاشق به طوری که او می تواند پایان بقیه درمان را به خود او.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC که و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>