Chrissy Teigen می گوید: “هیچ چیز دیگری مقایسه می کند’ به این پتو

همه ما ممکن است سلیقه های مختلف وقتی که می آید به لباس, لوازم آرایشی, طلا و جواهر, لوازم جانبی, شمع, مواد غذایی…تقریبا همه چیز اما یک چیز وجود دارد ما می توانیم همه موافق: وجود دارد هیچ چیز مانند یک گرم و نرم و گرم پتو در زمستان. ما می دانیم که یک پتو لزوما خارج از جعبه ایده هدیه ای برای تعطیلات, اما ما نه فقط صحبت کردن در مورد هر یک پتو در اینجا.

اگر نام پابرهنه رویاهای نیست هر حلقه, زنگ, برای, شما, می دانم که از اینجا آن سه هجا در حال رفتن به ارسال خود را قلب و حواس سر به فلک کشیده. پابرهنه در آرزوی این است که قدرت بر همه چیز, سالن ایجاد هر قطعه ما نیاز به یک تنبل دنج روز صرف به طور کامل بر روی نیمکت ما. با نام تجاری پتو مطلق خانه ضروری — فقط بخواهید Chrissy Teigen!

chrissy-teigen-barefoot-dreams-blanket
Chrissy Teigen / توییتر

آن را ببینید!

دریافت پابرهنه رویاهای CozyChic پرتاب فقط برای $147 در Nordstrom! مشاهده تمام پابرهنه رویاهای پتو در اینجا!

این یک لوکس پتو اگر ما تا کنون دیده اند. Teigen اخیرا به تصویب برخی از هدیه مشاوره در توییتر و ما خیلی هیجان زده هنگامی که او به ذکر پابرهنه رویاهای پتو و گفت که “اگر شما در حال تلاش برای کریسمس هدیه برای کسی که” این پیشنهاد است. او گفت که او با استفاده از آن “365” و این که “هیچ چیز دیگری مقایسه” به احساس داشتن آن پیچیده شده در اطراف بدن او. او حتی مشخص شده که پس از آن که او پرداخت می شود به ترویج نام تجاری — او فقط واقعا عاشق پابرهنه رویاهای پتو که خیلی!

Teigen نیست تنها در عشق است. این fuzzy میکرو پرتاب به تنهایی نزدیک به 300 بررسی با خریداران موافقت خود که آن را “نرمترین پتو تا کنون.” یک اعلام کرد و آن را یک “حمایت عاطفی پتو” گفت: “همیشه احساس گرم و نرم و شاد” هنگامی که آن را بخور اطراف آنها را. یکی دیگر از آنها گفت: “نمی توانم بخوابم بدون آن” در حالی که بسیاری از موافقت کردند که “هر خانه نیاز به حداقل یکی از این.” واژه “حداقل” کلید در اینجا به دلیل چندین خریداران نیز گزارش داد که “هر کس در [خود] خانه است که برای مبارزه با آن”!

barefoot-dreams-blankets
Nordstrom

آن را ببینید!

دریافت پابرهنه رویاهای CozyChic پرتاب فقط برای $147 در Nordstrom! مشاهده تمام پابرهنه رویاهای پتو در اینجا!

داوران همچنین توافق کردند که این پتو می کند هدیه ای مناسب که آیا برای تعطیلات یک حزب housewarming تولد, سالگرد یا هر مناسبت gifting. آن را نه تنها می تواند مکمل اما ارتقاء هر اتاق نشیمن یا اتاق خواب و یا هر اتاق دیگر در خانه — پس شما راه رفتن در اطراف با آن بخور بیش از شانه های خود را. که در آن شما بروید این CozyChic پرتاب می رود!

این آسان-مراقبت از پتو, که می تواند ماشین شسته شده و سقوط خشک است که در حال حاضر در دسترس در هفت رنگ: عتیقه رز, قره قاط, کرم, کبوتر, گرافیت, صورتی و سنگ. هر سایه ای که به عنوان زیبا به چشم آن را به عنوان نرم بر روی پوست که بدان معنی است که احتمالا ما در حال رفتن برای پایان دادن به تمایل یکی از هر یک از. قطعا قابل فهم است. فقط به یاد داشته باشید برای هدیه یکی بیش از حد!

آن را ببینید!

دریافت پابرهنه رویاهای CozyChic پرتاب فقط برای $147 در Nordstrom! مشاهده تمام پابرهنه رویاهای پتو در اینجا!

نه آنچه که شما دنبال آن هستید ؟ چک کردن بیشتر از پابرهنه رویاهای اینجا و دیگر پتو موجود در Nordstrom در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected]usmagazine.com. خرید خوشحال!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>