Chrissy Teigen نشان می دهد که 3 چیز او می کند که مادر-Shamers به وحشی

مامان می داند ، Chrissy Teigen هیچ غریبه ای به گرفتن نفرت از مادر-shamers آنلاین وجود دارد اما سه چیز خاص که باعث آنها را به چرخش به سطح بعدی.

Teigen, 34, و, شوهر, John Legend استقبال پدر لونا در مارس 2016 و پسر مایل در مارس سال 2018 است. از آن پس افتخار پدر و مادر باید مستند تقریبا در هر لحظه از زندگی فرزندان خود را تنها به ملاقات با امواج ناخواسته مشاوره از پدر و مادر ،

“این تقریبا همه چیز” کتاب آشپزی نویسنده گفت: امروز پدر و مادر در پنجشنبه 20 فوریه هنگامی که توصیف آنچه می شود فشار از نظرات. “هر وقت من پست یک عکس از آنها برگزاری دنده و یا خوردن سوسیس, من یک مقدار زیادی از انتقاد. گیاهخواران و گیاهخواران دیوانه هستند و احساس می کنم که ما را وادار گوشت بر آنها در سن جوان است. آنها دمدمی مزاجی.”

سابق Sports Illustrated مدل در ادامه اشاره کرد که خانواده های مکرر سفر اغلب غیر ضروری باعث uproars.

“اگر آنها گرفتن یک نگاه اجمالی از صندلی ماشین وجود دارد مقدار زیادی از دست و پنجه نرم صحبت کنید. شاید برای یک ثانیه بند تضعیف شد,” او گفت:. “و تلویزیون یکی از بزرگ دیگری است. ما تلویزیون را بر روی بسیاری در خانه من. جان و من کار در تلویزیون ما عاشق تماشای تلویزیون است.”

اگر او فکر می کند او یک “پوست ضخیم تر” پس از تبدیل شدن به یک مادر Teigen اعتراف کرد که نظرات منفی “البته” تاثیر بر خلق و خوی خود را.

مواجهه با گرما از مادر-shamers در رسانه های اجتماعی یک مبارزه است که بسیاری از افراد مشهور مادران می تواند مربوط به اما هوس: گرسنه برای اطلاعات بیشتر نویسنده همیشه می داند که چگونه به کف زدن برگشت. در ماه جولای 2018, Teigen رفت و در یک ترول است که انتقاد خود را برای به اشتراک گذاری یک شیردهی عکس در Instagram.

“من اهمیتی نمی دهند برای دیدن دانه دار آتش بازی, Coachella selfies یا استخر بی نهایت عکس, اما من اجازه دهید مردم زنده كند.

از طریق یو پی اس و فراز زندگی از والدین, Legend, 41, اغلب از صحبت کردن در برابر استانداردهای دوگانه از غریبه نظرات انتقادی آنلاین.

“مردم بشود Chrissy برای خروج از خانه و نمی گویند هر چیزی بد به من گفت:” Romper در ژوئن 2019. “نگاه ما هر دو پدر و مادر و ما هر دو بیرون رفتن. اگر شما فکر می کنم که مناسب نیست و اول از همه شما باید فکر می کنم که مناسب نیست — اگر شما در حال رفتن به سرزنش کسی مقصر هر دو از ما نه فقط مادر.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>