Chrissy Teigen روشن است که او ” گنگ ” صدای جیر جیر در مورد تیلور سویفت

اصلا فرض کنیم! Chrissy Teigen مجموعه ای از رکورد مستقیم بعد از Taylor Swift fans فکر کردم یکی از توییت های خود را در مورد خواننده.

“توسط برش بینی خود را به رغم خود را در صورت فلکی قوس چیز و یا فقط یک ادم سفیه و احمق خنگ چیزی که من نمی تواند به توقف مایل به انجام” این هوس نویسنده کتاب آشپزی, 34, توییتی در پنجشنبه 9 آوریل.

برخی از Swifties فکر پست یک مرجع به گرمی برنده “کماندار” از آلبوم “و من قطع بینی من فقط به رغم چهره من / پس من نفرت بازتاب من برای سال ها و سال ها.” طرفداران همچنین با اشاره به اینکه سویفت, 30, است, صورت فلکی قوس و نجوم نشانه نماد یک پیکان با اشاره skyward.

اما Teigen در پاسخ به صدای جیر جیر بعد در روز پنج شنبه برای روشن شدن. “نه خوب با مقدار زیادی از افرادی که فکر می کنم این خط ایجاد شده توسط Taylor Swift,” او نوشت. “من صحبت کردن در مورد تیلور سویفت, که, موسیقی, I love اما وجود نداشت در قرن 12th.”

این Sports Illustrated Swimsuit model شده است یک فن از سویفت برای سال آمده است به سرگرم کننده دفاع چندین بار در گذشته است.

در ماه اوت 2019, Teigen به نام Kid Rock “احساساتی” در توییتر پس از “تمام تابستان طولانی” خواننده 49 انتقاد پاپ ستاره دیدگاه های سیاسی و متهم او مایل “به عنوان یک دموکرات است چرا که او می خواهد در فیلم است.”

چهار ماه بعد در آوردن خنده دار قاضی به نام یک کاربر توییتر یک “f–kin عجیب و غریب, باسن” برای به tweeting که سریع باید به فکر می کنم “در مورد داشتن بچه ها قبل از آن خیلی دیر است” چرا که “90 درصد از تخم مرغ خود را در حال حاضر رفته – 97 درصد در زمان او تبدیل می شود 40.”

Teigen شوهر John Legendیک فن بزرگ از “عاشق” songstress به عنوان به خوبی. او در ستایش او در ماه مارس برای اینکه یک “مثال” به هنرمندان دیگر که صحبت کردن در مورد سیاست.

“او در حال رفتن به عقب و جلو در مورد اینکه آیا به درگیر شدن در انتخابات در ایالت تنسی و می آیند و می گویند او در برابر مارشا بلکبرن و برای نامزد حزب دموکرات برای سنا” به “همه با من” خواننده 41 اشاره به تنوع. “آن چیزی که خطرناک برای او در آینده در کشور و دانستن که وجود دارد هزینه واقعی به Dixie Chicks برای صحبت کردن در برابر جورج بوش در آن زمان. و سپس او دردناک که در مورد تصمیم خود و دانستن اینکه چه چیزی در قلب او می گویند اما دانستن است که او در گرفتن مقاومت مواجه از مردم در تیم او مانند من احساس کردم که. که یک معضل واقعی برای برخی از مردم شما را در درک که چرا او می تواند تصمیم به راه دیگر و نه تایید. اما او تصمیم به تایید و بدیهی است که او هنوز هم بسیار موفق است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>