Chrissy Teigen, Claps در دیوهایی که انتقاد از او ‘میدان’ بدن


Chrissy Teigen Claps Back at Body Shamers in the Most Epic Way
حسن نیت ارائه میدهد از Chrissy Teigen/توییتر

آیا نمی ظروف سرباز یا مسافر با Chrissy Teigen!

یکشنبه, آوریل 26 34-سال-مدل های قدیمی را به توییتر برای به اشتراک گذاشتن یک ویدیو سکسی از خودش قتل در یک غوطه وری قطعه. “آیا بیش از حد به دام افتاده” او به شوخی نوشت: در کنار لباس شنا میکنه.

اگر چه وجود دارد بسیاری از کسانی که خود را جشن هیکل دیگران نمی شد و خیلی مهربان. یک کاربر توییتر نوشت که او “به شکل باب اسفنجی” و او نمی تواند فقط اجازه دهید آنها را دور با آن نظر صدمه ندیده است.

“من می دانم که تو نمی خوای صحبت کردن” او نظر داد. هنگامی که شخص دیگری chimed در با نمایشی “از سنگ شکن ها ahahaaahahahahahaahaahahaahahahaahaahaahaa,” Teigen, نوشتن “عصب! (یا فقدان آن).”

به طور طبیعی وجود دارد بسیاری از طرفداران که مورد حمایت او در مقابل متنفر.”ببخشید من همه این است که بسیار بی ادب به شما ایم” یک فرد است. “شما بسیار زیبا در داخل و خارج.” مادر دو پاسخ داد: “آن را ok من یک مستطیل تمام زندگی من است و آن را بدست من خیلی دور!”

“این نظرات در حال فرسوده” نوشته شخص دیگری است. “Yeah آنها فوق العاده معنی lmao” او اظهار نظر برگشت.

نیمی از زمان او حتی نمی نیاز به نوشتن هر چیزی. زمانی که یک نفر پرسیدم میشم خیلی راحت قلدری آنلاین. Chrissy کل مدل و موفق تر است که خانواده همیشه خواهد شد نورد در طبقه خنده tf اشتباه w میشم قرار دادن کسی را هنگامی که آنها فقط tryna اعتماد به نفس می شود. بیمار” Teigen به سادگی پشتیبانی پیام با شکلک قلب.

برخی از مشاهیر هرگز خجالتی کف زدن پشت در حاضر عضو شورای نظارت مدت. فقط در هفته گذشته Maren موریس تعطیل hater گفت که او به “توقف با بوتاکس.”

“شخص من فقط از طریق رفت بارداری و ما در وسط یک قرنطینه” او نوشت در روز دوشنبه, آوریل 20. “از بوتاکس به مدت طولانی و فرسوده است.” و کیت بکینسیل در دفاع از خودش در برابر همان نظر فقط چند روز زودتر.

“لطفا متوقف شدن بوتاکس…شما می خواهد تا آن را پشیمانی بعد از آن در زندگی” یک نفر اظهار نظر در یک خیره کننده عکاسی از خود انگلیسی ها زیبایی به اشتراک گذاشته.

او کنایه آمیز به عقب “من به معنای واقعی کلمه نمی بوتاکس. لطفا هاپ خاموش من d–k شما خواهد شد بنابراین آن را پشیمانی بعد از آن در زندگی است.”

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de