کریس Randone انتقاد لیسانس پیتر وبر دوست دارم زندگی پس از Krystal تقسیم

یک کلمه از مشاوره. کریس Randone مشترک افکار خود را در پیتر وبر‘s لیسانس سفر قرار داده و سرزنش برای “فاجعه” از یک فصل خلبان پیت.

“زمانی که فصل شروع شده من تا به حال انتظارات بالا که ‘بن Higgins 2.0’ خواهد به ما چیزی بیش از یک پایان زیبا که در آن او و نامزدش را در یک هواپیما به سمت یک غروب زیبا,” the Bachelor in Paradise آلوم 32 نوشت: در یک op-ed برای پلیبوی در چهار شنبه, مارس 11. “به جای سالم رابطه معنی دار ما شاهد یک سری طولانی از miscommunication درام تاریخ بد و تصمیم گیری های ضعیف.”

28 ساله خلبان موجب اختلاف زمانی که به او پیشنهاد هانا ان Sluss در آخر لیسانس در سهشنبه, مارس 10 بعد از مدیسون Prewett چپ مجموعه ای در استرالیا. یک ماه بعد وبر و مدل, 23, شکست نامزدی خود را. در طول و پس از نهایی Rose live قسمت در شنبه پیتر اعتراف کرد که هنوز هم در عشق با 23 ساله مدیسون — که متقابلا احساسات خود را.

Randone — چه کسانی ملاقات کرد و پیشنهاد را به همسر خود جدا Krystal نیلسون در فصل 5 از لیسانس در بهشت — اضافه شده است که او تجربه کرده است و در حال سقوط در عشق در تلویزیون واقعیت اما این دوربین نمی دهد مردم یک پاس در پاسخگویی.

Chris Randone Criticizes Bachelor Peter Weber Love Life After Krystal Split
Krystal نیلسون, کریس Randone و پیتر وبر. ABC/پل هبرت; ABC/جان Fleenor

“در حال حاضر من هرگز سرب از قدمت نشان می دهد” او ادامه داد. “اما من در یک وضعیت مشابه گرفتن بر روی یک زانو و پیشنهاد در تلویزیون ملی. این یک تصمیم گیری است که در آن دانستن اگر آن را مناسب با 100 درصد اطمینان می تواند احساس غیر ممکن است. اما در پایان روز از این تصمیم خود را به. و من معتقدم که پیتر وارد موقعیت خود را با این طرز فکر که هر گونه تصمیم گیری ممکن است بهتر از هیچ تصمیم گیری در همه. این امر در نهایت خود را مرگ.”

تلویزیون شخصیت سرزنش 28 ساله خلبان تامل در “بودن بیش از حد خوب” و “ترس از مادر خود” که Randone معتقد تاثیر گذار پیتر را انتخاب کند. وبر مادر بارباراساخته شده آن را روشن است که او خوشحال بود که پسرش به حال شعلهور عاشقانه خود با پدر و مادر رضاعی همکاران در طول پس از نهایی افزایش یافت.

او نتیجه گرفت: “اگر مدیسون و پیتر هر گونه شات از کار در دنیای واقعی پیتر نیاز به دنبال قلب خود را و آنچه که پیتر می خواهد به انجام برای پیتر.”

در ضمن Randone شده است مبارزه با خود عشق زندگی است. او و نیلسون, 32, اعلام جدایی خود را پس از هشت ماه از ازدواج در ماه فوریه است.

“آن لطمه می زند و اعلام کند که در این لحظه ما باید دو طرف تصمیم به جدا کردن. هرگز ما تصور این سناریو اما ما آمده ایم به یک نقطه که در آن ما هر دو نیاز به کار بر روی خودمان” آنها گفتند در یک بیانیه مشترک در فوریه 14. “ما بهترین دوستان شما که عشق و مراقبت از یکدیگر را عمیقا. ما قدردانی از همه عشق و حمایت تا کنون در طول سفر ما و ما فقط می پرسند که شما لطفا به حریم خصوصی ما احترام بگذارند همانطور که ما حرکت را از طریق این.”

Randone بستری از طریق توییتر در دوشنبه 9 مارس که تماشای لیسانس بود به خصوص سخت در پی جدایی خود را از این مربی تناسب اندام.

“توجه داشته باشید در سمت … من از دست شوهر #TheBachelor” او توییتی در حالی که تماشای قسمت که در آن پیتر مبارزات پس از مدیسون ،

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>