Chris Hemsworth, تلاش برای آرام پسر در طول مصاحبه او سقوط کرد به جای

کار از خانه بدون شوخی! Chris Hemsworth شد مانند هر پدر و مادر دیگر در قرنطینه زمانی که او 6 ساله پسر تریستان سقوط مصاحبه خنده دار در مد.

لحظه شروع گناه به اندازه کافی با بازیگر, 36, تلاش برای شوش پسر خود را در حالی که او در بازی خارج از دوربین. “بچه من را در پس زمینه” او اعتراف کرد در طول چهار شنبه, آوریل 15, video chat with Triple M صبحانه گرم.

Hemsworth خندید تا تریستان پیوست و او را در دوربین. یک کمی به نظر می رسید unentertained بنابراین او به سرعت خارج شد.

Chris Hemsworth Comic-Con Son Crash Interview
Chris Hemsworth شرکت در طی یک پرسش و یک پنل در روز سه در آس Comic-Con در Donald E Stephens, مرکز همایش در 13 اکتبر 2019 در Rosemont, Illinois. راب Grabowski/تالار گفتگو/AP/شاتر

این Thor ستاره ادامه داد: به دنبال خاموش; سپس مصاحبه لوقا دارسی به شوخی نام او را برای قادر بودن به “نگه داشتن بچه ها خود را تحت کنترل” در میان شرایط. “او به من نگاه درست است ؟” او توضیح داد. “در این لحظه من به او یک کمی مرتب کردن بر اساس از “هیس هیس’ — یکی از این آنهایی که [او] انجام بیشتر و بیشتر somersaults. او کمی بلندتر.”

Hemsworth اقدام به حمل با گفتگو بود اما برای مکث دوباره همجنس باز, شروع به پرتاب بالش تقریبا ضربه زدن بیش از کامپیوتر خود را.

The Avengers: Endgame بازیگر, سهام, دختر هند, 7 و همچنین 6 ساله پسر دوقلو تریستان و ساشا با همسر, Elsa Pataky, او در دسامبر 2010.

Chris Hemsworth, Elsa Pataky Son Crash Interview
Chris Hemsworth, Elsa Pataky شرکت برتر جهان ‘مردان در سیاه و سفید: بین المللی’ در 11 ژوئن 2019 در شهر نیویورک است. دیو Allocca/Starpix/شاتر

Hemsworth است قرنطینه با خانواده اش در بومی استرالیا است. با وجود این شرایط او پیدا کرده است پوشش نقره ای در داشتن کیفیت زمان او تا به مدت طولانی می خواستم با این بازیگر 43 و فرزندان خود را.

“برای سال های بسیاری از نوع داشتن برنامه گذاشته و در مقابل از شما. شما می دانید من می خواهم بدانید که دقیقا آنچه که من انجام شده بود ترین روز برای شش تا 12 ماه و شما سعی می کنید برای پیدا کردن سوراخ کوچک در برنامه و یا جیب که در آن شما مانند ‘OK من میخوام سوئیچ تلفن کردن برای این دو هفته هم در خانه و نه سفر در این ماه یا هر’,” او گفت:. “و پس از آن چیزی خواهد آمد و سپس شما می تواند کشیده و در جهت دیگر و طوری باشد که به شما می گویند به زور بر شما یک راه برای پیدا کردن مثبت از آن دارم با بهره گیری از این نوع از بودن در لحظه است.”

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC که اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>