کریس هریسون: پیتر یک مقام صمیمی’ ارتباط با ‘لیسانس’ تولید کننده

شایعه گشت! کریس هریسون نشان داد چقدر نزدیک پیتر وبر تبدیل شده است با لیسانس تولید جولی LaPlacaزیر از طرفداران نظریه که این دو در نهایت با هم.

“من معنی نیست که به انجام هر چیزی به غیر از این واقعیت است که ما صرف زمان زیادی را با هم ما سفر جهان با هم” هریسون گفت: دسترسی در چهار شنبه, مارس 25 بعد از ارسال یک عکس از خود را با هر دو Weber 28 و LaPlaca. “جولی, شگفت انگیز, استعداد های هوشمند, تولید کننده که برای ما کار می کند — با این نسخهها کار بر روی نشان می دهد بنابراین او با پیتر.”

لیسانس کشور میزبان را تایید نمی کند رابطه خود را, اما او اشاره کرد که آن را عمیق تر از برخی ممکن است فکر می کنم.

“این یک رابطه صمیمی” تگزاس بومی 48 گفت: خروجی. “شما که وقت زیادی را صرف با هم همه ما نزدیک است. گاهی اوقات کسانی که از خطوط تار شود.”

Chris Harrison and Peter Weber ABC TCA Winter Press Tour
کریس هریسون و پیتر وبر حضور ABC TCA زمستان تور مطبوعاتی در 8 ژانویه سال 2020 در لس آنجلس ، AFF-ایالات متحده آمریکا/شاتر

وی افزود: “تنها قوانین پیتر نیاز به بهترین فرصت برای پیدا کردن عشق. اگر چیزی بود به ظروف سرباز یا مسافر است که پس از آن ما خواهد گام در. ما کمک خواهد کرد.”

پس از خلبان مشترک یک ویدئو از طریق رسانه های اجتماعی در آستانه سال جدید با نشان می دهد تولید کننده ABC exec غارت کارخانه های تعطیل نظریه که این دو ممکن است زندگی خوش و خرم … مرتب کردن بر اساس.

“من نفرت را به راه خوب شایعه بنابراین من قصد دارم برای تایید یا رد مورد اینکه آیا او به پایان می رسد تا با یک تولید کننده!” میلز گفته سرگرمی امشب در فوریه 10, در مورد تئوری. “من نمی دانم که چگونه ما می خواهم همیشه بالا که هر چند! اما آن دیوانه است.”

بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد در آخر از ABC نشان می دهد Harrison بوده وبر این فصل است. در اوایل این ماه این است که می خواهد به یک میلیونر آلوم گفت: ما هفته به طور انحصاری که چرا او نمی درگیر در پیشرو را rollercoaster ارتباط با شرکت کننده ویکتوریا فولر.

“این یکی از آن روابط من آن را اغلب در نشان می دهد و شما آن را ببینید در زندگی وجود دارد که در آن شور و شوق وجود دارد, شیمی, اما آن را پس از فرار” هریسون گفت: ما در چهار شنبه, مارس 19. “و از خارج به دنبال شما فکر می کنم ‘چه چیزی شما را انجام دهید ؟ چه می کنید ؟ آن را بسیار روشن است.”

حتی پس از دو حال یکی دیگر از فوران چاه نفت در تاریخ 17 فوریه محل تولد قسمت, Harrison, می توانید ببینید که در آن وبر قلب دروغ و به همین دلیل او نمی او را قطع و سپس.

“این چیزی است که باعث می شود نشان می دهد به طوری relatable. هنگامی که شما در آن روابط است. این واقعا بسیار ساده تر از انجام گفت فقط با راه رفتن به دور” هریسون توضیح داد. “اگر شما تا کنون شده است در آن روابط مغناطیسی رسم — و من در آن! من شده است در یک رابطه, دقیقا مانند آن را به عنوان به خوبی و من ماندم و من رفتم و من در آنجا ماند رفت و برگشت و من همان اشتباهات است.”

وی افزود: “بنابراین شما باید به شما باید به پیتر کمی از یک بستر گسترده. شما می دانید این است که احمقانه ترین چیز است. همه ما — همه ما چیزهای شبیه به این.”

وبر در یک گردباد پایان در آخر فصل در روز دوشنبه 2 مارس بر اساس آخرین تیزر. کالیفرنیا بومی دیده می شود گریه و “تخلیه احساسی” در این کلیپ که به صورت دو قسمت نهایی.

لیسانس ايران در ABC در روزهای دوشنبه در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>