کریس هریسون دفاع پیتر وبر ‘فرار’ ویکتوریا F. عاشقانه


Chris Harrison Defends Peter Weber’s Volatile Relationship With Victoria Fuller
کریس هریسون و پیتر وبر حضور ABC TCA زمستان تور مطبوعاتی در 8 ژانویه سال 2020 در لس آنجلس ، Broadimage/شاتر

گسترش بال خود را! کریس هریسون اعتراف کرد که پیتر وبر‘s “فرار” ارتباط با لیسانس شرکت کننده ویکتوریا فولر چیزی است که او را به مرتب کردن بر خود است.

“این یکی از آن روابط من آن را اغلب در نشان می دهد و شما آن را ببینید در زندگی وجود دارد که در آن شور و شوق وجود دارد, شیمی, اما آن را پس از فرار” هریسون 48 گفت: ما هفته به طور انحصاری در شنبه 19 فوریه در حالی که ترویج همکاری خود را با Seagram را با فرار خود طعم جدید Seagram را فرار گرمسیری آناناس. “و از خارج به دنبال شما فکر می کنم ‘چه چیزی شما را انجام دهید ؟ چه می کنید ؟ آن را بسیار روشن است.”

میزبان ABC نشان می دهد قدمت توضیح داد که درام را احاطه کرده است که وبر 28 و فولر, 26, که تا به حال یکی دیگر از فوران چاه نفت در طول پنج شنبه, 17 فوریه محل تولد قسمت چیزی است که مردم معمولا به رسمیت نمی شناسد در حالی که آنها در آن هستند.

“این چیزی است که باعث می شود نشان می دهد به طوری relatable. هنگامی که شما در آن روابط است. این واقعا بسیار ساده تر از انجام گفت فقط به راه رفتن دور,” چه کسی می خواهد به یک میلیونر آلوم گفت ما. “اگر شما تا کنون شده است در آن روابط مغناطیسی رسم — و من در آن! من شده است در یک رابطه, دقیقا مانند آن را به عنوان به خوبی و من ماندم و من رفتم و من در آنجا ماند رفت و برگشت و من همان اشتباهات است.”

تگزاس بومی افزود: “بنابراین شما باید به شما باید به پیتر کمی از یک بستر گسترده. شما می دانید این است که احمقانه ترین چیز است. همه ما — همه ما چیزهای شبیه به این.”

خلبان دریافت کرده است بسیاری از واکنش های خود را برای تصمیم گیری در این فصل از جمله انتخاب به نگه داشتن فولر پس از وبر دوست دختر سابق Merissa پنس در آمد نشان می دهد و به او هشدار در مورد او — که منجر به طولانی عقب و جلو گفتگو با فولر در خونه پدر و مراحل و وبر در نهایت در ملاقات با پدر و مادر خود را.

Chris Harrison Defends Peter Weber’s Volatile Relationship With Victoria Fuller
پیتر وبر و ویکتوریا فولر در یک قسمت از ‘کارشناسی است.’ ABC/فرانسیسکو روم

“آره که می دانید یکی از چیزهایی که من در مورد آن حق و طرفداران آنها وفادار هستند و آنها صادقانه و جدی و آنها پرشور و خود را حل و فصل و پس از نشان دادن … من دوست دارم که من و گوش به آن” هریسون گفت ما. “من آن را تمام. و بنابراین من دوست دارم و من با احترام به همه نظرات خود را بیش از حد.”

با چه آوازی به fanbase شده است, لیسانس کشور میزبان دیده می شود وبر می خیزند و آن را همه در گشاد گشاد راه رفتن.

“خوشبختانه پیتر دارای پوست ضخیم و آن را ضخیم تر شدن روز به روز. من می دانم که او را گرفته کمی از ضرب و شتم, اما او دارای یک سیستم پشتیبانی خوب,” او گفت:. “او دارای یک خانواده بزرگ بسیاری از مردم که او را دوست دارم.”

با گزارش توسط امیلی Longeretta

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>