Chris Cuomo, همسر کریستینا سهام بیشتر ‘خسته کننده بخشی از COVID-19 تشخیص


Cristina Greeven Cuomo and Chris Cuomo COVID
کریستینا Greeven کومو و Chris Cuomo در آوریل 16, 2012 در شهر نیویورک است. Mediapunch/شاتر

خانواده اول است. Chris Cuomo,‘s, همسر کریستینا کومو به او گفت که پیروان خود را چگونه کودکان و نوجوانان را به شدت زیر مثبت coronavirus تشخیص است.

“شما هرگز نمی دانید که چگونه قوی شما هستند تا زمانی که قوی است که تنها انتخاب شما” کریستینا, 50, نوشت طریق Instagram on پنج شنبه, مارس 16 به روز رسانی خود را پیروان او coronavirus سفر پس از آشکار او آزمایش مثبت یک روز قبل از.

نیویورک بومی توصیف علائم خود را به عنوان “ظاهر سینوس مربوط به عفونت” برای شروع قبل از اذعان به سخت ترین قسمت در مورد سلامت او نبرد است که بچه ها او را ندارد و او را به تکیه.

“تنها خسته کننده بخشی است که من نمی تواند وجود داشته باشد برای بچه های من در حال حاضر در راه آنها نیاز من به عنوان کریس در انزوا هم, هنوز, هیچ تب و احساس بهتر,” او توضیح داد. “بلا ماریو و کارولینای شده اند یک شبه.”

مادر سه نشان داد که او 17 ساله دختر بلا به “شدت” برای کمک به تمیز انجام رختشویی و آشپزی برای او جوانتر خواهر و برادر که هر دو از پدر و مادر خود بیمار هستند از coronavirus. بلا نیز به عنوان کمک در خانه برای خواهر و برادر و یک پرستار برای پدر و مادر او را.

“بسیار قدردانی برای آنها. من نمی توانم صبر کنید برای قرار دادن بازوها در اطراف آنها دوباره” کریستینا ادامه داد. “من متعهد به این درمان طبیعی مسیر بیشتر از همیشه. پشتیبانی از سیستم ایمنی بدن و نه سرکوب آن.”

Cristina Greeven Cuomo and Chris Cuomo COVID
Chris Cuomo و کریستینا کومو حسن نیت ارائه میدهد از کریستینا کومو/Instagram

کورنل فارغ التحصیل دانشگاه ادامه داد: “ارتباطات است و همه ما باید در حال حاضر. لطفا به اشتراک گذاری داستان خود را. این تنها راه ما در رسیدن به آزادی از ترس است. ماندن قوی جنگ است.”

دو هفته پس از سی ان ان لنگر 49 نشان داد که او آزمایش مثبت برای COVID-19 او اعلام کرد در روز چهارشنبه 15 آوریل است که همسر خود را از نزدیک به 20 سال نیز آلوده.

“خانواده ها بیش از همه می دانید واقعیت خانواده ما چهره: چند یک مورد و انجام” کریس نوشت طریق توییتر در چهارشنبه پس از تایید همسر خود را آزمایش مثبت برای COVID-19. “بچه ها هنوز سالم هستند اما این ما را تکان داد در ما تحت اللفظی هسته. تمام پله تا. نمی توانید صبر کنید به لرزش این تب بنابراین من می تواند کمک به او را به عنوان او به من کمک کرد.”

به کومو زمان نخست میزبان شده است مبارزه با این ویروس از ماه مارس و نشان داد در مارس 2 که او می خواهم “از دست داد 13 پوند در سه روز” در طول سی ان ان تاون هال پخش.

“هیولایی در شب می آید” او توضیح داد: در آن زمان. “من تب رفته تا یک زن و شوهر از درجه در, مانند, گذشته 30 دقیقه. شب سختی هستند.”

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC, چه کسی و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>