کریس Bukowski, کاترینا Badowski رفتن Instagram رسمی در جی جی لین عروسی

جدید کارشناسی ملت و شوهر کریس جمهوری اسلامی ایران و کاترینا Badowski با حضور لیسانس آلوم جی جی لین‘s عروسی Kayla هیوز در دنور در روز شنبه, آوریل 29.

“این Owskis,” the Bachelor فصل 24 آلوم 28, زیر نویس یک عکس — و ابداع یک زن و شوهر جدید نام — به عنوان او رفت Instagram رسمی با دوست پسر, 33. “تبریک @kayhughes و @jjhlane خود را زیبا و جدید زندگی با هم!”

Bachelor Nation's Chris Bukowski and Katrina Badowski Go Instagram Official at JJ Lane’s Wedding
(L-R) کاترینا Badowski کریس جمهوری اسلامی ایران حسن نیت ارائه میدهد از کاترینا Badowski/Instagram

تاریخ عروسی می آید تنها چند هفته پس از جفت خال خال شد در روز ولنتاین عطریست در راهزن رستوران در شیکاگو است.

یک منبع که قبلا گفته ما هفتگی است که به طور انحصاری جفت “الناس حرکت” را به عنوان آنها صحبت و شوخی در حالی که ناهار خوری هم برای دو ساعت و نیم در رستوران. نوار های ورزشی صاحب نوشید Stella Artois و سابق NFL رقصنده sipped درخشان گل رز به عنوان آنها به اشتراک گذاشتن یک وعده غذایی که شامل مرغ مناقصات و tacos.

تفرج رمانتیک آمد و دو ماه پس از Bukowski تقسیم از لیسانس در بهشت costar کتی مورتون. این جفت ارز رو درگیر در سپتامبر سال 2019 آخر نشان می دهد اما آن را به نام واریز شده در ماه دسامبر.

“ما بسیار خدا را شکر برای حمایت از ما دریافت کرده اید را از ما و خانواده و دوستان و همه کسانی که ما را حمایت در طول سفر ما – از بهشت به این لحظه” جفت نوشت طریق Instagram زمانی که آنها اعلام کرد در پایان از تعامل خود را. “ما سپاسگزار برای همه چیز که ما یاد گرفته ایم در این فصل امیدوار هستند برای چه است در زندگی و در عشق برای هر دوی ما.”

جمهوری اسلامی ایران پیوست و کارشناسی کشور در سال 2012 زمانی که او romanced امیلی مینارد در لیسانس. او پس از آن ظهور در Bachelor Pad فصل 3 که در آن او بود دونده و سعی کردم به تاریخ Bachelorette Andi دورفمان در سال 2014 است اما او نمی خواست به دیدار با او زمانی که او نشان داد تا در عمارت. جمهوری اسلامی ایران و سپس به طور خلاصه به نظر می رسد در چند قسمت از لیسانس در بهشت بیش از دو فصل است.

در سال 2015 اعلام کرد که او “به طور رسمی بازنشستگی از واقعیت تلویزیون نشان می دهد” گفتن حق رای دادن میزبان کریس هریسون در یک قسمت از , بعد از بهشت: “من در پنج رشته کارشناسیمربوط به تلویزیون را نشان می دهد و آن را در نهایت زمان برای قطع کردن گل رز است.”

اما او تا به حال یک تغییر از قلب و ستاره دار در یک فصل کامل از spinoff سریال 2019 جایی که او ملاقات کرد مورتون.

Badowski در ضمن به نظر می رسد در پیتر وبر‘s فصل لیسانس اما حذف شد در طول 1 هفته. رسمی کارشناسی بیوگرافی گفت که شیکاگو بومی نیاز به حل و فصل پایین به زودی زیرا به گفته او مادر “او بیولوژیکی تیک تاک ساعت است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>