چینی از ویروس کانون چهره نژادپرستی در کشور خود

ژو Xuefeng یک مشکل جدی است — او از هوبئی چین استان در مرکز شیوع کروناویروس و در حال حاضر هیچ کس می خواهد به استخدام او است.

این واقعیت که او در حال کار بدون حادثه در شهر سوژو در نزدیکی شانگهای و نشده است, بازگشت به خانه برای سال مهم نیست. او یکی از هزاران قربانیان رو به افزایش عدم تحمل سوخت در حال رشد هشدار در مورد ویروس مرگبار است.

در خارج از چین, گسترش آنفولانزای بیماری به بیش از 20 کشور دامن زده است افزایش موارد سوء استفاده و نژادپرستی هدف مردم از چینی تبار. اما در داخل کشور این است که کسانی که با لینک کلیک کنید برای هوبئی و پایتخت آن ووهان که رو کیفری ممکن است تبعیض است.

من یک هوبئی فرد و هر روز من در خانه نشستن …

ژو Xuefeng

ژو کابوس آغاز شد که کارفرمای خود گفت: او را به بازگشت به کار پس از اخیر سال جدید قمری تعطیلات. 37 ساله رفت و کاربردی برای سه شغل بیشتر اما هر یک او را رد کرد. تحقیر در حال هدف قرار داده است مرکب از مقامات کارخانه شهر جایی که او زندگی می کند که مراجعه به طور منظم به عکس اما هرگز توضیح دهد که چرا.

“من یک هوبئی فرد و هر روز من در خانه نشستن مانند آنها به من بگویید ، اما من هیچ پول و این کشور باید به من اجازه کار,” او می گوید.

مقامات در شرق استان جیانگشی گرفته اند برخی از دقیقترین اقدامات رفتن تا آنجا که محرومیت هر کسی از هوبئی مرکزی در چین از بازگشت به شغل خود. در پایتخت پکن شده اند وجود دارد گزارش هوبئی خانواده بودن خارج شده از اجاره مسکن.

در جای دیگر برخی از ساکنان محلی’ کمیته های ثابت پوسترها بر روی درب آپارتمان برای هشدار به همسایگان که هوبئی بومی زندگی می کنند وجود دارد در حالی که چند جوامع حتی ارائه 500 یوان ($71) پاداش به گزارش مردم از هوبئی یا هر کسی که حتی سفر وجود دارد.

برخی از مقامات ارشد دولتی تلاش کرده اند به مداخله برای جلوگیری از ضد هوبئی نگرش از گرفتن نگه دارید از جمله پکن و معاون دبیر کل که در یک کنفرانس مطبوعاتی در این ماه مردم خواست برای جلوگیری از تبعیض است.

“هیچ کس حق ندارد برای جلوگیری از
عودت که تصویب متوسط آزمون از بازگشت [خانه]” او گفت:
با اشاره به گسترده چک برای تب بالا که یکی از
علائم و نشانه های این ویروس است. چین منابع انسانی وزارت نیز ممنوع
شرکت ها از شلیک هر کسی که قادر به کار با توجه به این بیماری همه گیر.

Daily Life In Wuhan During Lockdown

در عین حال تبعیض همچنان ادامه دارد. حتی اگر
هوبئی بومی می تواند خود را پنهان متمایز لهجه چینی تمام حمل هویت
کارت را با اطلاعات خود را که آن را آسان برای هتل ها و یا کارفرمایان آینده نگر
برای شناسایی آنها.

Jin Diandian 23 ساله از ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در اواخر سال گذشته صرف سال جدید قمری cooped در پکن آپارتمان بیش از حد وحشت زده به خانه بروم و ترس بیش از حد به ترک. زمانی که هم اتاقی او در نهایت در بازگشت از تعطیلات “برادر او به نام من موجر و از او خواست به من گزارش به پلیس,” او می گوید.

نزدیک به 60,000 تایید موارد در همه هوبئی باقی می ماند کوچکی از استان را 59 میلیون جمعیت بیشتر از آنها باقی می ماند در خانه تحت نوعی از قرنطینه. اما زمانی که رئیس جمهور چین ماه گذشته به دستور “مصمم تلاش” برای مبارزه با گسترش این ویروس در واقع بوروکراسی در استانها و شهرستانها در سراسر چین لنگ به اوردرایو.

هر کسی که سفر کرده از هوبئی خواسته شده است به خود قرنطینه شده است و یا مجبور به تعیین قرنطینه “هتل ها.” برخی از شهرستانها شروع به اعمال اقدامات مشابه به مسافران از مکان های دیگر در چین وجود دارد که در آن گزارش شده است از تعداد زیادی از موارد اما هوبئی مردم باقی می ماند و هدف اصلی.

یک 26 ساله از هوبئی که خواسته بود به نام صرف قمری تعطیلات سال جدید در دوست دختر خود را در زادگاه همسایه استان شاآنشی. در آن زمان آنها وارد در سوژو مقامات تا به حال ساخته ایست های بازرسی در بزرگراه خارج می شود و نمی خواهد اجازه دهید آنها را به شهرستان — با وجود نه نشان دادن هیچ نشانه ای از ویروس.

“آنها می دانستند که ما آمده از ابزاری اما من از هوبئی و آنها ترسیده بودند به مسئولیت” او می گوید. روز بعد پلیس منتقل و آنها را به یک هتل که در آن آنها قرنطینه برای 14 روز. “ما مجاز به ترک اتاق ما. ما نمی خواهد به جرات به هر حال.” ژو نیز عمدتا محدود به خود سوژو آپارتمان خوردن از طریق یک فروشگاه از رشته فرنگی. “در چند روز من سعی خواهد کرد برای بازگشت به روستای من” او می گوید: اضافه کردن امیدوارم: “هوبئی مردم خواهد شد و نه تبعیض در برابر هر یک از دیگر.”

+

توسط رایان McMorrow و نیان لیو

OZY همکاران با انگلستان بار مالی به شما حق بیمه تجزیه و تحلیل و ویژگی های. © بار مالی محدود 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de