چین است که به سرعت ایجاد یک ارز دیجیتال

به عنوان بانک های مرکزی در سراسر جهان گام تا تلاش های خود را برای توسعه ارزهای دیجیتال — در میان ترس است که چین ممکن است تبدیل به یک نیروی غیر قابل توقف در نوآوری مالی و نفوذ جهانی — یک تحقیق جدید ساخته شده است روشن است که چین قصد دارد به رقمی کردن renminbi بلند پروازانه هستند و گسترده است.

در سال 2014 چین راه اندازی یک پروژه دوبله DC/EP — یا پول دیجیتال/پرداخت الکترونیکی با هدف بخشی از دیجیتالی شدن چین های موجود پایه پولی یا پول نقد در گردش خون. اما در حال حاضر…

بانک خلق چین در زمینه حداقل 84 اختراع ثبت شده مربوط به آن پنهان برنامه ای برای راه اندازی یک ارز دیجیتال.

اختراعات دیده و تایید شده توسط بار مالی شامل طرح های مرتبط با صدور و عرضه بانک مرکزی ارز دیجیتال یک سیستم بین بانکی شهرک است که با استفاده از ارز و ادغام, پول دیجیتالی کیف پول به موجود خرده حساب های بانکی.

کشف شده توسط اتاق دیجیتال, تجارت مطالب خود را روشن پکن نصب و تلاش به رقمی کردن renminbi که موجب زنگ در غرب و موجب روسای بانک های مرکزی در سراسر جهان به شروع به کاوش در پروژه های مشابه است.

“موضوع این است که چین ساخته شده است که سرمایه گذاری های عظیم و در حال مصرف این بسیار جدی گفت:” Perianne خسته کننده رئیس اتاق. “است که به شدت متفاوت از ایالات متحده رویکرد و این فقط نکات برجسته آن است.”

چندین اختراع ثبت شده مورد بررسی قرار فایننشال تایمز نشان می دهد که چین ممکن است طرح به algorithmically تنظیم عرضه بانک مرکزی ارز دیجیتال بر اساس برخی از عوامل مانند نرخ بهره وام.

برخی از طرح مکانیسم اجازه می دهد تا مشتریان به سپرده های موجود در بانک و سپس ارز که به صورت دیجیتال ارز بین بانکی در حالی که حل و فصل و پاکسازی به طور بالقوه می تواند با سرعت بالا در پشت صحنه.

دیگر اختراع ثبت شده در ساختمان متمرکز ارز دیجیتال تراشه کارت یا پول دیجیتالی کیف پول بانکی که مصرف کنندگان به طور بالقوه می تواند با استفاده از آن می توان به طور مستقیم به حساب های بانکی خود را.

“تقریبا همه از این برنامه های کاربردی ثبت اختراع مربوط به یکپارچه سازی سیستم از ارز دیجیتال به موجود بانکی زیرساخت های” مارک کافمن یک شریک و وکیل ثبت اختراع در Rimon قانون که مشغول به کار با اتاق بازرگانی در این پروژه است.

در حالی که برخی از اختراعات ذکر شده تضمین نظیر به نظیر حفظ حریم خصوصی وجود دارد هیچ مکانیزم برای جلوگیری از این بانک مرکزی چین از داشتن کامل نظارت از کاربران معاملات خسته کننده گفت. اکثر اختراعات و نسبت به PBoC را ارز دیجیتال موسسه تحقیقات اما برخی متعلق به دولت متعلق به شرکت های بزرگ و یا شرکت های تابعه چینی دولت مرکزی.

ماه گذشته بانک های بین المللی راه اندازی یک گروه به “ارزیابی موارد بالقوه” برای سازگار بانک مرکزی ارزهای دیجیتال که شامل بانک مرکزی انگلستان و بانک مرکزی ژاپن و بانک مرکزی اروپا.

نیز وجود دارد nongovernment طرح در فضا است. در آمریکا کریستوفر Giancarlo رئیس سابق کمیسیون معاملات آتی کالا, به تازگی راه اندازی غیر انتفاعی فکر می کنم تانک دیجیتال دلار به بنیاد تمرکز بر چگونه برای ایجاد یک دیجیتال دلار. به طور جداگانه برنامه Facebook برای رهبری یک ابتکار عمل خصوصی برای یک ارز دیجیتال به صورت کم هزینه, مرزی, پرداخت, برج میزان, باعث شده است تا روح جستجو میان بانک مرکزی.

تیم موریسون عضو ارشد موسسه هادسون و معاون سابق دستیار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای امنیت ملی هشدار داده است که اختراع ثبت شده در صحبت به “چین توانایی به طور موثر اعمال آن سیستم در بقیه جهان” را به عنوان کشور به دنبال آن کمربند و جاده ابتکار.

“این پایان نیست دلار یک شبه اما شما شروع به ساخت یک جایگزین,” او اضافه شده است.

+

توسط هانا مورفی و یوان یانگ

OZY همکاران با انگلستان بار مالی به شما حق بیمه تجزیه و تحلیل و ویژگی های. © بار مالی محدود 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>