شیکاگو به طور موقت توقف برخی از بدهی های مجموعه و فروش بلیط در میان Coronavirus همه گیر


این داستان یک همکاری بین ProPublica ایلینوی و WBEZ شیکاگو است.

ProPublica, ایلینوی, غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت به روز رسانی هفتگی در مورد کار ما است.

شهردار شیکاگو لری Lightfoot اعلام کرد جمعه موقت توقف این شهر جمع آوری بدهی و شیوه های فروش بلیط به کم درآمد ساکنان امداد در طول شیوع کروناویروس.

از طریق 30 آوریل و شاید دیگر این شهر را چشم پوشیدن از اواخر مجازات در شهرستان بدهی ها از جمله خودرو و بلیط ها و قبوض آب و برق; تعلیق خودرو آن بوت برنامه; و آن را محدود فروش بلیط بکسل و نگه داشتن عملیات به تمرکز صرفا بر مسائل ایمنی.

“ما فکر می کنیم که با توجه به چالش هایی که بسیاری از مردم خواهد شد که بسیاری نهفته جریمه ها و هزینه های داشتن زمان در حال حاضر به قانون” Lightfoot گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “آن چیزی که حق انجام دهد. ما می دانیم که جریان نقدی یک موضوع مهم است و ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در حال انجام بخشی از ما واقعا به گوش مردم تشخیص آنچه در مبارزات روزمره خود هستند و با استفاده از اهرم دولت شهرستان برای کمک به آنها را به جای ترک آنها را در وضعیتی وخیم و بالقوه رانندگی آنها را به ورشکستگی است.”

ProPublica ایلینوی و WBEZ گزارش کرده اند به طور گسترده در این شهر تهاجمی فروش بلیط و بدهی مجموعه شیوه های که ارسال هزاران نفر از رانندگان به ورشکستگی در هر سال. که گزارش باعث شده است تا مهم اصلاحات از جمله پایان دادن به راننده مجوز تعلیق پرداخت نشده بیش از بلیط پارکینگ برخی از بدهی و ایجاد مقرون به صرفه تر بلیط برنامه پرداخت.

اریک Halvorson یک سیاست و ارتباطات کاردانی از شیکاگو شغل شورای یکی از پیشرو صدای در ایلینوی فشار برای فروش بلیط و بدهی دولت مجموعه اصلاحات گفت: او را تحسین شهردار اعلام.

“مردم باید دسترسی به وسایل نقلیه خود را و آنها نباید خود را نگران امور مالی خانواده بیشتر نابود کنند در حالی که در وسط همه گیر جهانی است,” او گفت:.

“به نظر می رسد مانند حس مشترک و کاملا درست انجام,” او اضافه شده است.

یکی از بزرگترین تغییرات خواهد شد به منظور کاهش انواع بلیط صادر شده است. انطباق بلیط از جمله $200 تقدیر نامه برای وسایل نقلیه که فاقد یک نیاز شهرستان دشنه دیگر صادر می شود. دیگر بلیط از جمله پارکینگ استناد نمی توان صادر کرد مگر اینکه خودرو ارائه یک خطر ایمنی.

“اگر یک ماشین چپ در خیابان آن را می تواند رها شده تلقی و پس از آن که ماشین را یدک کشیده و در آن شرایط است. بنابراین ما می خواهیم مردم را به ورزش حس مشترک” Lightfoot گفت. “اما ما نمی خواهیم به مردم برخی از تسکین عادی فروش بلیط مجموعه رژیم که ما در غیر این صورت در تعامل است.”

شهر چکمه های بیش از 60 ، 000 وسایل نقلیه هر سال بیش از عدم پرداخت بلیط و برخی از 20,000 باد شدن تریلر به شهر نگه داشتن زیادی WBEZ گزارش کرده است.

به طور موقت دیگر اقدامات شامل تعلیق بدهی-بررسی برنامه برای سوار-به اشتراک گذاری و رانندگان تاکسی که بارها آنها را از کار در شیکاگو در صورتی که هر گونه بدهی های برجسته. دفتر شهردار گفت: شهرستان های خصوصی جمع بدهی را متوقف خواهد کرد مجموعه.

شهر منشی نیز چشم پوشیدن از همه هزینه های اواخر و بازگشت هزینه در شهرستان نقلیه پوستر از طریق 30 آوریل یک سخنگوی گفت. که دفتر را مکان فیزیکی بسته خواهد شد شروع سهشنبه, اما ساکنان هنوز هم می توانید ایمیل منشی در [email protected] در صورتی که هر گونه سوال.

Lightfoot تاکید کرد که تغییرات دائمی هستند.

“این یک سیستم تعلیق آن را چشم پوشی” او گفت:. “بدیهی است که ما این حق را برای تمدید دوره زمانی اگر لازم باشد اما در حال حاضر ما می خواهیم به پاسخگو به مردم است که بیشترین نیاز.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de