‘شیکاگو Med’ فصل 6 شامل زمان پرش تصویر واقعی پست-COVID زندگی

شیکاگو Med آمد به پایان زود هنگام در چهار شنبه, مارس 15 — و آن را بسیار متفاوت هر زمان که آن را برمی گرداند برای فصل ششم.

“ما در نظر گرفته شده cliffhangers شامل تمام روابط ما توسعه یافته در طول فصل” showrunners اندی اشنایدر و دایان فرولوف گفت: ما هفته به طور انحصاری در مورد برنامه های اصلی برای فصل 5 آخر. با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس هر سه شیکاگو نشان می دهد که آمد به توقف زود است.

که نشان می دهد بازده وجود دارد خواهد بود یک بار پرش از تولید کنندگان به ما گفت. “ما نیاز به تصویر کشیدن واقعیت جدید در بیمارستان, E. R. را هنگامی که ما در طرف دیگر از وضعیت کنونی” آنها اضافه شده است.

همانطور که برای چه این خطوط داستان را مانند نگاه, مارس (Yaya DaCosta) و اتان (Brian Tee) به نظر می رسید به طور کامل پایان رابطه خود را در آخر با او به طور رسمی در حال حرکت در خارج از آپارتمان. نسبت به پایان این قسمت اما او ثابت کرد که چقدر او هنوز هم او را دوست داشتم نمایش به صحنه سرقت که در آن او تا به حال در معرض خطر زندگی خود را امتحان کنید و کمک به گروگان گرفتند. این جفت ارز در آغوش عاطفی در آغوش بگیرید.

آیا آنها به بازگشت به تنها بودن همکاران در حال حاضر ؟ نه خیلی سریع. “آنها هنوز هم مراقبت بیش از حد در مورد هر یک از دیگر فقط همکاران” فرولوف و اشنایدر گفت.

Crockett and Manning Get Held at Gunpoint in Intense 'Chicago Med' Sneak Peek
الیزابت سیسون/NBC

آنها نه تنها آنهایی که با پیچیده روابط در پزشکی ، دره (Dominic باران) راز بیرون آمد و در آخر به عنوان ناتالی (Torrey DeVitto) آموخته است که او تا به حال از دست رفته یک کودک سال پیش. او به او گفت نه به هر کسی دیگری — و این که راز آنها را حتی نزدیک تر است.

“ما آن را دوست دارم که تنها ناتالی خود را می داند گذشته” نویسندگان اضافه شده است. “است که به آنها یک رابطه خاص است.”

ناتالی سابق نامزد خواهد شد (نیک Gehlfuss) نیز به ظاهر در نقل مکان کرد به طور کامل با Dr. آشر (Jessy Schram) اما اینکه آیا یا نه او واقعا می تواند اعتماد او هنوز به تعیین خواهد شد.

شیکاگو پزشکی را در بر می گیرند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>