شیکاگو Lakeshore بیمارستان بسته پس از سال ها از سوء استفاده اتهامات اما به نقل از “COVID-19 Pandemic”


ProPublica, ایلینوی, غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت به روز رسانی هفتگی در مورد کار ما است.

شیکاگو بیمارستان روانی است که با آن مواجه تکرار اتهامات سوء استفاده و غفلت از بیماران بسته شده است اگر چه یک سخنگوی بیمارستان گفت: این حرکت موقتی است.

هنگامی که یکی از بزرگترین رفتاری ارائه دهندگان خدمات سلامت در ایلینوی شیکاگو Lakeshore بیمارستان در بالای شهر مرخص آخرین بیمار این هفته و اطلاع کارکنان از بسته شدن سخنگوی گفت.

“شیکاگو Lakeshore بیمارستان به طور موقت قطع ارائه خدمات گفت:” پسر Chipparoni سخنگوی امضای خدمات بهداشتی و درمانی که دارای شیکاگو Lakeshore بیمارستان. “اسکلتی کارکنان” باقی می ماند در بیمارستان, او گفت:.

بیمارستان اشاره کرد COVID-19 در تصمیم خود برای بستن اما Lakeshore بود تحت بررسی مدتها قبل از زمان همه گیر. ProPublica ایلینویز یک بررسی در اواخر سال 2018 آشکار اتهام تجاوز جنسی و سوء استفاده از کودکان وجود دارد و همچنین فدرال و ایالتی سوالات را به نقض ایمنی. شیکاگو تریبون به طور جداگانه گزارش نگران شرایط در بیمارستان است.

صدها نفر از کودکان در مراقبت های دولت استفاده می شود به تصویب از طریق بیمارستان.

برای سال ایلینوی گروه از کودکان و خانواده خدمات متکی Lakeshore به درمان دولت بخش با جدی بیماری های روانی است. اما برخی از این کودکان گزارش شده که مورد آزار قرار گرفته. کودکان نیز باقی مانده در بیمارستان پس از آنکه پزشکی پاک برای تخلیه چرا که آژانس دولتی قادر به پیدا کردن آنها را سرمایه گذاری.

DCFS متوقف فرستادن کودکان به كشور در سال 2018 پس از گزارش های خبری و پس از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از ایلینوی در زمان آژانس به دادگاه فدرال بر سر این موضوع.

شاید بزرگترین ضربه به بیمارستان آمد و پس از مراکز مدیکر و مدیکید خدمات خاموش بودجه فدرال به بیمارستان در ماه دسامبر. Lakeshore مقامات قبلا در دادگاه گفت که سوابق بیمارستان خواهد بود مجبور به بستن اگر آن را از دست مدیکر و مدیکید پرداخت آن را تشکیل می دهند بخش عمده ای از بودجه خود را.

Lakeshore می تواند درخواست فسخ و یا درخواست مجدد خود را برای مدیکر گواهینامه ارائه شده آن را می توانید نشان می دهد و منطقی “تضمین” است که دلیل آن خاتمه داده شود دیگر وجود ندارد و نمی خواهد دوباره برگردد. سخنگوی CMS روز جمعه گفت که آژانس فدرال دریافت کرده است یک نرم افزار از بیمارستان است و نه آگاه شده و از هر گونه تجدید نظر.

“در میان COVID-19 گیر مسیر به recertification است طبعا به تاخیر افتاده است در حالی که مقامات تمرکز بر بحران در دست” Chipparoni گفت. “وقتی ایلینوی تبدیل شده گوشه ای در COVID-19 ما دوباره کی و چگونه به سرعت می توانید دوباره دیدار که نیاز دارید.”

مقامات بیمارستان قبلا گوید: “اولویت “سلامت و ایمنی کودکان ما به درمان است.” Chipparoni گفت: Lakeshore شده است یک “شبکه امنیت در آن جامعه و ایلینوی برای تقریبا 60 سال است. ماموریت ما ارائه کیفیت دسترسی به محروم و اغلب فراموش جمعیت همچنان مصمم اما در خود نگه دارد.”

Chipparoni کاهش یافته است می گویند زمانی که در بیمارستان برنامه ریزی برای بازگشایی و یا چه مراحلی را باید رخ دهد قبل از آن اتفاق می افتد اما او گفت: مقامات بیمارستان شد ارزیابی گزینه های خود را.

چارلز Golbert آشپز عمومی کانتی نگهبان شگفت زده شد که خبر از بسته شدن موقت. Golbert واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال در ماه دسامبر خواستار Lakeshore یک “بیمارستان وحشت” که در آن کودکان بودند مورد آزار جنسی حمله و تسکین یافته.

بیمارستان مدیر عامل در آن زمان گفت: او را “به شدت دفاع از شیکاگو Lakeshore بیمارستان با استفاده از حقایق به جای فاحش اعوجاج است که به تصویر کشیده شده است قبل از مطبوعات” و گفت: کمبود بودجه مانع کودکان از “گرفتن مراقبت های مناسب در زمان مناسب و در جای مناسب است.”

“این مایه تاسف است که من احساس می کنم این وضعیت ممکن است نجات اگر قوی و قاطع عمل گرفته شده بود دو سال پیش زمانی که تمام مشکلات به نور” Golbert یک ایمیل به در گفت و اضافه کرد: “شیکاگو Lakeshore نیز مقاوم به معنی بررسی و تغییر است. و در حالی که همه کودکان در ادامه به آسیب وجود دارد.”

در ماه ژانویه ایلینوی وزارت بهداشت منتقل شد به لغو Lakeshore مجوز با استناد به آن “قابل توجه و ادامه داد: شکست” مطابق با الزامات صدور مجوز. های متعدد بازرسی دوستیابی برای سال 2018 در بر داشت تکرار کمبود قرار داده است که بیماران بهداشت و ایمنی در معرض خطر با توجه به سوابق فدرال. Lakeshore در پاسخ به این دولت با درخواست یک جلسه به درخواست تجدید نظر. یک prehearing تماس برنامه ریزی شده است برای ماه آینده هر چند روشن نیست چه تحمل این تصمیم به طور موقت نزدیک بیمارستان را در ابطال روند.

یک IDPH سخنگوی گفت: این گروه تا به حال دریافت نکرده کلمه از بیمارستان که در آن برنامه ریزی شده است ،

دولت Rep., Greg Harris, شیکاگو دموکرات که منطقه شامل بیمارستان بود در میان نمایندگان که خواستار بررسی مستقل از بیمارستان بعد از Marketplace, ایلینوی,’ تحقیق در سال 2018 است. روز جمعه هریس گفت که او خواهد بود علاقه مند در حفظ این بیمارستان به عنوان یک منبع برای جامعه بیماران و کارکنان و اگر وجود دارد یک راه برای اطمینان از کیفیت مراقبت.

“آن را تا به حال در خدمت جامعه هست اما در چند سال گذشته به عنوان شما بچه ها باید گزارش آن را فقط تا به حال بسیاری از مشکلات و بسیار سوء مدیریت و آسیب زیادی انجام شد وجود دارد,” او گفت:.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>