چلسی منینگ را اقدام به خودکشی در حالی که زندانی برای مقاومت در برابر هیات منصفه است که بیشتر به اثبات او باید آزاد شود

Former Army intelligence analyst Chelsea Manning speaks with reporters, after arriving at the federal courthouse in Alexandria, Va., Thursday, May 16, 2019. Manning spoke about the federal court’s continued attempts to compel her to testify in front of a grand jury. (AP Photo/Cliff Owen)

سابق ارتش تحلیلگر اطلاعاتی چلسی منینگ صحبت با خبرنگاران پس از ورود در دادگاه فدرال در اسکندریه., در 16 ماه مه سال 2019.

عکس: صخره اوون/AP

در چهارشنبه خلاف کاران و زندانی سیاسی چلسی منینگ اقدام به خودکشی در ویرجینیا زندان است. تا به حال منینگ که در حال حاضر دوره نقاهت در بیمارستان درگذشت آن شده اند که دولت که او را کشته است. او در زمان حبس به عنوان من قبلا نوشته شده است و یک تخلف از منینگ حقوق بشر و حقوق آن در حال حاضر ثابت شده نزدیک مرگبار در آن خشونت است.

منینگ را اقدام به خودکشی ترسناک است تحقق نذر او در ورود به زندان در سال گذشته: “من نه به مرگ از گرسنگی مردن” او گفت: از شهادت.

پس ممکن است منینگ زندانی شده به دلیل امتناع از شهادت قبل یک هیئت منصفه فدرال تحقیق در مورد ویکی لیکس. هر روز از حبس او به اتهام $1,000; او در حال حاضر مدیون دولت بیش از 250.000 دلار است. تنها هدف از منینگ بازداشت شده و به اجبار او را به شهادت. تحت محرمانه قوانین دیکته هیئت منصفه فدرال روش او تنها می تواند از نظر قانونی برگزار شد و در زندان بر این اساس است که حبس می تواند موفق باشد و در آن اجبار است. منینگ را اقدام به خودکشی ترسناک است تحقق نذر او در ورود به زندان در سال گذشته: “من نه به مرگ از گرسنگی مردن” او گفت: از شهادت.

با توجه به وکلای منینگ است که هنوز برنامه ریزی برای حضور در یک جلسه دادگاه در روز جمعه هنگامی که قاضی نظارت بر هیئت منصفه آنتونی Trenga خواهد حکومت در یک حرکت به پایان دوره حبس و جریمه. حرکت ظ توسط منینگ تیم حقوقی در اوایل این ماه ادعا میکند که منینگ ثابت کرده خودش incoercible و بنابراین باید با توجه به اساسنامه قانونی منتشر می شود از او حبس. قاضی غیر قابل بحث است شواهدی وجود دارد که او هرگز نمی خواهد صحبت می کنند و در حال حاضر سهام از روز شنبه تصمیم دارد در گره زدن: او نمی باید انتخاب به اجبار او را به شهادت — او نمی خواهد. او می تواند انتخاب کنید برای رایگان خود را بلافاصله و یا در ادامه به اجبار او را به مرگ ممکن است.

در نامه ای به Trenga سال گذشته منینگ نوشت: “من تا به حال این, ارزش, از آنجایی که من یک کودک بود و من تا به حال سال حبس به منعکس کننده بر روی آنها. برای بسیاری از آن زمان من وابسته برای بقا در ارزش من من تصمیمات و وجدان من. من نمی خواهد رها کردن آنها را در حال حاضر.” در شب سال نو در سال گذشته یک صدای جیر جیر از منینگ را حساب اشاره کرد که او تا به حال صرف 77.76 درصد از زمان خود را از سال 2009 در زندان است. او هر روز صرف در قفس بوده است و در نتیجه اصولی عمل سیاسی. و برای این دولت ایالات متحده و نظامی نشان داده است سازگار تمایل به کاهش خود را به سر زندگی: محروم از حقوق قانونی برگزار شد اما تحت قانون است.

زمانی که منینگ برگزار شد یک نظامی سرتیپ هفت سال قبل از او اام او رفت و در اعتصاب غذا به دست آوردن جنسیت تایید عمل جراحی است. در نقطه دیگری در سال 2016 او رانده شد به خودکشی — یک عمل برای او که محکوم به اعدام به سلول انفرادی برای تهدید “نظم و انضباط” از زندان است.

دوباره و دوباره دولت بوده است مایل به فشار منینگ همراه با بسیاری از دیگر زندانیان در سراسر کشور به لبه مرگ است. در هر نقطه منینگ است ثابت تعهد خود را به مقاومت در برابر خشونت دولتی. می تواند وجود داشته باشد شکی نیست که منینگ زندگی برای او اصول و حاضر به مرگ برای آنها بیش از حد. آن است که در مرکز این ناتوانی به اجبار او. این سوال قبل از اینکه قاضی از این رو این است که آیا او حاضر است به دنبال اساسنامه قانونی و رایگان او و یا او را رانده به مرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>