چلسی منینگ دستور داد از زندان — اما هنوز هم مجبور به پرداخت عظیم جریمه

Chelsea Manning, a former United States Army soldier who was convicted by court-martial in July 2013 of violations of the Espionage Act and other offenses, after disclosing to WikiLeaks nearly 750,000 classified, or unclassified but sensitive, military and diplomatic documents. Photographed in Washington DC.

چلسی منینگ عکس در واشنگتن دی سی در ماه ژانویه 2018.

عکس: Jesse Dittmar/Redux

در روز پنج شنبه بعد از ظهر یک قاضی دادگاه منطقه در ویرجینیا دستور داد که چلسی منینگ بود از زندان آزاد شده, جایی که او برگزار شده است پس از ماه مه گذشته به دلیل امتناع از شهادت قبل از هیئت منصفه.

حکم خود قابل توجه است در آنچه آن را نتواند تشخیص بدهد. “دادگاه می یابد خانم منینگ را ظاهر قبل از هیئت منصفه است که دیگر مورد نیاز در آن او را بازداشت دیگر در خدمت هر سرکوبگر هدف” قاضی اشاره کرد. این واقعیت است که سرکوبگر هدف از منینگ را بازداشت طولانی شده بود نشان داده می شود وجود ندارد — منینگ ثابت کرده خودش incoercible فراتر از هر گونه شک — ذکر نشده بود. و نه این واقعیت است که در چهارشنبه منینگ اقدام به خودکشی. این بود که اکثر مطلق شواهدی وجود دارد که او نمی تواند همراهی: او را زودتر می میرند.

او را تحمل ماه شدید رنج و رانندگی او را به مرگ نزدیک اما هرگز منحرف در اصولی امتناع صحبت می کنند.

در حالی که منینگ را آزاد بسیار دیر شده و بیشتر خوش آمدید فریم و زمان تصمیم گیری هستند برآمدگی. روز جمعه منینگ برنامه ریزی شده بود به نظر می رسد در یک جلسه دادگاه در یک حرکت برای پایان دادن به ادامه حبس مبتنی بر متعصبانه مقاومت اثبات اجبار به غیر ممکن است و او را حبس بنابراین غیر قانونی است. او را تحمل ماه شدید رنج و رانندگی او را به مرگ نزدیک اما هرگز منحرف در اصولی امتناع صحبت می کنند.

روز قبل از این جلسه و پس از او ساخته شده و تلاش در زندگی خود را — قاضی حکم داد که منینگ است “دیگر مورد نیاز” توسط هیئت منصفه. دادگاه را به رسمیت نمی شناسد که او incoercible نه که او بازداشت شده بودند تنبیهی. در واقع عمیقا تنبیهی عنصر از درمان او باقی خواهد ماند و حتی پس از او انتشار: قاضی را تکذیب کرد یک حرکت به تخلیه گزاف جریمه منینگ مواجه است. او مدیون دولت $256,000 که او انتظار می رود به پرداخت حتی اگر جریمه شد تنها تعلق به شرط این که آنها ممکن است مجبور به صحبت می کنند.

دوباره و دوباره منینگ و تیم حقوقی نشان داد که او زندان بود و چیزی جز تنبیهی و در نتیجه غیر قابل توجیه تحت حقوقی قوانین حاکم فدرال grand داوران است. در عین حال نزدیک به یک سال منینگ شده است در قفس و جریمه 1000 $در هر روز است. تا کنون از او بود subpoenaed به شهادت قبل از هیئت منصفه است که تحقیق در مورد ویکی لیکس منینگ همچنین اصرار داشت که هرگز وجود هر گونه توجیه هدف به درخواست او را به شهادت.

به عنوان او حمایت کمیته اشاره کرد در یک بیانیه ماه مه گذشته “چلسی به حجیم شهادت در دادگاه نظامی. او ایستاده بود حقیقت او قبل از اظهارات و هیچ هدف مشروع به تکرار مکررات آنها را قبل از خصمانه هیئت منصفه.”

برای دادگاه به اعتراف پس از نزدیک به یک سال از کابوسی درمان که بیشتر از شهادت او غیر ضروری است و می افزاید: توهین به بسیار آسیب واقعی.

دولت را درمان منینگ شده است متعفن و همچنان — به خصوص که او همچنان زیر یوغ دولت اجرا تباهی مالی. برای او تزلزل ناپذیر مقاومت در برابر ظلم و ستم دولت به نام عدالت اجتماعی مبارزه و آزادی مطبوعات منینگ بدهکار است ما عمیق ترین تحسین و حمایت ما می تواند جمع اوری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>