چچن است که در تلاش برای نابودی گی مردم. ما سکوت تنها Emboldens ولادیمیر پوتین و رمضان قدیروف.

Activists display placards in front of the Chancellery in Berlin on April 30, 2017, during a demonstration calling on Russian President to put an end to the persecution of gay men in Chechnya. The protestors called on German Chancellor Angela Merkel, who will meet Putin in Sochi on May 2, 2017, to raise the issue with him. / AFP PHOTO / John MACDOUGALL (Photo credit should read JOHN MACDOUGALL/AFP via Getty Images)

فعالان نمایش پلاکارد در مقابل معاونت در برلین در روز 30 آوریل سال 2017, در طول یک تظاهرات در تماس با رئیس جمهور روسیه برای پایان دادن به آزار و اذیت همجنس باز, سکس در چچن.

عکس: جان MacDougall/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

شکنجه. تجاوز به عنف. قتل. من نمی تونم تصاویر وحشتناک از این جنایات وحشیانه از سر من. “خوش آمدید به چچن: در داخل روسیه و جمهوری های مرگبار جنگ همجنس باز” است که برای اولین بار در جشنواره ساندنس در ژانویه و پخش در HBO هفته آینده یکی از دلخراش ترین فیلم های من تا کنون دیده اند.

“تصور کنید که در قرن 21 در ظاهرا سکولار کشور می گوید:” دیوید Isteev در آغاز این مستند تحسین شده “شما باید موارد که در آن مردم کشته می شوند به سادگی از آنجا که آنها همجنسگرا — که در آن آنها معلول که خانواده این افراد را ترغیب به کشتن فرزندان و خواهر و برادر. آن را غیر واقعی است.”

“خوش آمدید به چچن” به شرح زیر Isteev اورژانس هماهنگ کننده برنامه برای روسیه همجنسگرایان شبکه و فعالان دیگر به عنوان آنها در معرض خطر زندگی خود را در تلاش برای محافظت از گی چچن از هدفمند بودن هر دو توسط مقامات و خانواده خود را.

چچن کوچک است با اکثریت مسلمان جمهوری در جنوب غربی روسیه است. همچنین یک محل که در آن گی مردم زندگی می کنند در ترور. پس از 2017, شده اند وجود دارد یک سری از حمایت دولت ضد, گی, تصفیه سراسر چچن که در آن صدها تن از مردان بازداشت شده اند و بازداشت در زندانهای مخفی. تصفیه شدند برای اولین بار نشان داد روسیه مستقل روزنامه نوایا گازتا در مارس 2017 و بعد از تایید توسط دیده بان حقوق بشر, در میان دیگران.

“ما مستند یک مقیاس بزرگ باطل, ضد, گی, پاکسازی” مشخص شده توسط “شکنجه, اجرا, ناپدید شدن و قتل های فراقضایی,” تانیا Lokshina که روسیه برنامه مدیر دیده بان حقوق بشر گفت: من در یک مصاحبه تلفنی از مسکو. در سال 2017 بازداشت شدگان دیده بان حقوق بشر گفت: “آنها برق ما ضرب و شتم ما را با لوله لگد و مشت ما آنها ساخته شده و دیگر زندانیان ما ضرب و شتم آنها به نام ما نام تف در چهره ما.”

در دسامبر سال 2018 وجود دارد به گزارش موج دوم بازداشت ها و حملات علیه گی چچن. شده است که پوشش خود را از گرفتاری بیش از 18 ماه گذشته. برای دیوید فرانسه برنده جایزه کارگردان “خوش آمدید به چچن” آن را می سازد هیچ حس به بحث از “اول” یا “دوم” پاکسازی آن را به عنوان بخشی از یک جریان مبارزات انتخاباتی از آزار و اذیت علیه گی چچن. “آنها هنوز در حال شکار” فرانسه گفت: من در یک مصاحبه تلفنی از نیویورک است.

شکارچی-in-chief است که رمضان قدیروف یک thuggish ببر دوست مستبد که نصب شده بود به عنوان رئیس جمهور چچن توسط رئیس جمهور روسیه Vladmir Putin در سال 2007. قدیروف, Lokshina گفت: “فعال شده است توسط کرملین به اجرا چچن به عنوان خود را fiefdom به طور موثر به عنوان یک دولت در یک دولت که در آن قوانین بین المللی حقوق بشر و حتی قوانین روسیه است به حساب گرفته نمی شود.”

مانند هر كرديد قدیروف دارای یک لیست از “عناصر نامطلوب” که شرور و اهریمن و scapegoated برای همه مشکلات کشور را — و خود را در لیست افراد همجنسگرا. این رهبر چچن که دستور گرد کردن و بازداشت گی مردان است که او خواستار “مادون انسان” و “شیاطین.” در سال های اخیر او نیز بوده است “توجیه و تشویق” به اصطلاح قتل های ناموسی از چچن توسط خانواده های خود در حالی که دولت فرانسه به من توضیح داد حاضر به تحت تعقیب قرار دادن این گونه جنایات ،

در مصاحبه ای در ماه جولای سال 2017, HBO خبرنگار ورزشی دیوید اسکات خواسته قدیروف در مورد anti-gay پوگروم در کشور است. “ما لازم نیست که این نوع از مردم در اینجا” قدیروف پاسخ داد. “ما نمی هر گونه gays. اگر هر گونه وجود دارد آنها را به کانادا است.”

“ستايش خدا را” رئيس جمهور چچن اضافه شده است. “آنها را به دور از ما, بنابراین ما لازم نیست که آنها را در خانه. برای پاک کردن خون ما اگر هر گونه وجود دارد در اینجا آنها را.”

قدیروف شده است با آغوش باز استقبال در سراسر خاورمیانه است. چچن قدرتمند را دوست دارد به تصویر بکشد خود را به عنوان یک مسلمان مؤمن و دارای کلمپ پایین الکل در حالی که اجرای لباس اسلامی کدها و حمایت چند همسری. او می بیند خود را در جنگ با افراد همجنسگرا به عنوان بخشی از “دوران اسلامی” پروژه. فرانسه توصیف او به من به عنوان یک “دیوانه و یک مستبد” که “خم اسلام به خود استفاده کنید.”

روشن می شود: وجود دارد هیچ چیز در اسلام است که توجیه یا بهانه شکنجه و یا آزار و اذیت از هر گروه از انسان است. در عین حال واقعیت این است که هوموفوبیا به من نوشته اند که قبلا شایع در بسیاری از جوامع مسلمان در سراسر جهان است. چچن است و در نفرت از لیگ خود را. به عنوان دیده بان حقوق بشر اشاره کرده است که جمهوری اسلامی “بسیار محافظه کار و سنتی جامعه; هوموفوبیا شدید است و شایع و همجنس گرایی به طور کلی به عنوان یک لکه در خانواده افتخار است.”

در ماه مارس گذشته بیش از 30 کشور امضا و یک بیانیه مشترک در سازمان ملل از شورای حقوق بشر خواستار “سریع, کامل و بی طرفانه رسیدگی به اتهام آزار و اذیت” از مردم در چچن. با استثنا از آلبانی تنها کشور با اکثریت مسلمان امضا بر روی بیانیه. در ضمن جوامع مسلمان در سراسر غرب جمع آوری پول و لابی برای آزار و اذیت فلسطینی ها کشمیری, Rohingya, Uighurs … اما نه چچن بودن “شکار” توسط قدیروف و شنیدها. کسانی که چچن به نظر می رسد در حال اشتباه نوع از مسلمانان — آنها, گی مسلمانان است.

باطل پوگروم در برابر مردان همجنسگرا در چچن اما نمی تواند تنها گذاشته شود در درب از اسلام و مسلمانان. روسیه خود را گرفتار همجنسگرا ستیزی — تشویق هر دو توسط کلیسای ارتدکس روسیه و این کشور رئیس جمهور است. “واضح است که در آن پوتین می ایستد” یک نا امید روسیه LGTBQ فعال می گوید: “خوش آمدید به چچن.” “اگر آنها به او گفت که همجنسگرا بودند و کشته شدن او را نمی خوانیم.” در سال 2013 پوتین امضا در حال حاضر بدنام “gay propaganda” که به جرم توزیع “تبلیغات غیر سنتی روابط جنسی است.” نظر سنجی نشان می دهد اکثریت روس ها بر این باورند همجنس باز, در حال توطئه برای “نابود کردن” این کشور را به ارزش در حالی که 1 در 5 تا از آنها را می خواهید به “از بین بردن” و مردم از جامعه است.

پس از آن وجود دارد چارچوب جهانی: به عنوان مدیر و فرانسه به من یادآوری همجنسگرایی غیر قانونی باقی مانده است در بیش از 70 کشور در سراسر جهان است و مجازات مرگ در هشت نفر از آنها را.

آیا هیچ جای تعجب است که فعالان بحث از “گی نسل کشی”? در ماه مه سال 2017 در واقع سه گی گروههای حقوق ثبت یک شکایت در دادگاه جنایی بین المللی را متهم چچن از سیاست نسل کشی علیه افراد همجنسگرا. قانونی مشکل, چند, عنوان, فرانسه, امتیاز, این است که نسل کشی کنوانسیون تنها به “ملی و قومی و نژادی و یا مذهبی” گروه نتیجه به استثنای مورد آزار و اذیت تجاوز جوامع است.

با این وجود فرانسه به تساوی یک مقایسه مستقیم با هولوکاست. “این اولین بار است که پس از رژیم هیتلر است که شده است وجود دارد یک باز دولت به کارگردانی سیاست به دور و نقد جامعه, مردم,” او به من گفت. بین سال های 1933 تا 1945, با توجه به U. موزه یادبود هولوکاست “حدود 100,000 نفر دستگیر و به نقض آلمان نازی قانون در برابر همجنسگرایی و از این حدود 50000 بودند محکوم به زندان است. حدود 5000 تا 15000 نفر به اردوگاه کار اجباری فرستاده اتهام های مشابه که در آن تعداد نامعلومی از آنها جان سپردند.”

“هرگز دوباره” است (به درستی) تبدیل به جهانی سرود اشاره به هولوکاست. اما با توجه به گی مردم آن است دوباره اتفاق می افتد. در حال حاضر. در چچن.

تا جایی که امروز است خشم از سیاستمداران ما و یا فشار دهید. که در آن در حال تظاهرات? چرا عدم پشتیبانی جهانی برای این سرکوب اقلیت? به عنوان Lokshina به من اشاره کرد بسیاری از کشورهای غربی موفق به ارائه یک “پناهگاه امن” برای گی چچن فرار از آزار و اذیت. ایالات متحده تحت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است اعمال تحریم های مالی بر رهبران چچن, مثلا, اما آن را نه پذیرفته شده یک جامعه پناهندگان از چچن.

به یاد داشته باشید ما انفعال بی تفاوتی ما و بالاتر از همه چیز سکوت ما باعث می شود ما همدستی در این جنایت علیه تجاوز جوامع است. اما آن را بسیار بدتر از آن است. ما در سکوت نیز emboldens وحشیانه عوامفریبی سیاسی مانند پوتین و قدیروف گذارد و زمینه را برای بیشتر نقض حقوق بشر در سراسر هیئت مدیره. “اگر هیچ مجازات می گوید:” یک خسته به دنبال Isteev به سمت پایان فیلم “اگر همجنسگرایان مردم به عنوان مادون انسان, اگر شما می توانید هر چیزی را به آنها به این معنی است که فردا هر کسی می تواند خود را در پیدا کردن کفش گی چچن.”

خوش آمدید به چچن” airs در HBO در ژوئن 30.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>