تقلب بیت: 15 از بهترین آهنگ ها درباره پله از

چرا بايد اهميت بدي

چون خیلی کم تعجب در عشق در آخر خوب بودن می شود.

  • اگر تقلب احساس خوبي نداشت شايد خيلي از مردم اين کار رو نميکنن و آمدنآن با موسیقی متن به علاوه است. يا اين که منفيه؟
  • موسیقی شور اساس خود را در آن است که پرشور است. و هیچ چیز بیشتر از زمانی که کسی ورزش کردن گزینه خود را.

تو يکم زود بيا خونه یا شاید یک پیام متنی ناجور در یک زمان غیر معمول از روز (یا شب) وجود دارد که درست پس از یک ملاقات کج با کسی که شما متقاعد شده اید می رسد “فقط یک دوست است.”

تعداد زیادی از چهره های مختلف به این نگاه وجود دارد، اما هنگامی که چکش در نهایت قطره و آن را شما در تلاش برای کشف کردن چگونه شما می توانست تا کور و چه رفت اشتباه، هیچ چیز آن را کاملا و همچنین داشتن موسیقی متن برای انجام آن را به. you

بنابراین ما پرسیدیم و شما پاسخ داد و در اینجا 15 آهنگ مورد علاقه ما که زیر امتیاز که Suckerville فقط یکی دیگر از مقیم کردم و که مقیم ممکن است شما باشد.

15. نوع Oمنفی ، “ناموفق مقابله با زیبایی طبیعی خیانت”: دور از اینکه از نظر سیاسی صحیح ترین آهنگ ها، این 1991 قطع رکورد پنج سوسه گت متال اولین فریاد تقریبا 13 دقیقه ای از غم پس از کشف است. بهترین خط: “اعتماد کنید و به شما اعتماد شود/ دروغگورا به احمق می گوید.”

14. آکس باو، “فرشته”: بله، شما می دانستید که باید دلیلی برای این یکی وجود دارد، درست است؟ کسی از شما می خواهد که شوهرش را به قتل بکنید و شما خواننده اصلی؟ شما بهترین کار بعدی را انجام دهید و یک آهنگ در مورد آن بنویسید و لیدیا ناهار را به آواز بر روی آن. ” من کنار پنجره زرد رنگ شستم، نمی خواهم چشمانم را باور کنم یا به صدای هفت تیرمگوش بدهم.”

13. Ghostface Killah, Carl Thomas, Raekwon, “Never Be the Same Again”: You’ll need a scorecard to keep track of the Wu-Tang Clan and subsequent offshoots, but this rare glimpse beyond the bling and into the repercussions of road life plays true.

12. Connie Francis, “Who’s Sorry Now?”, Francis is a giant and anyone who lived through a rape, a Mafia hit on a brother and a husband who divorced her post-rape because he didn’t like losers” might sing a song like this with near-biblical authority.

11. مخاطره، “بوی یو دیک”: “دختر من بود او شاهد / او تا به حال یک تلفن دوربین او عکس ها / شما در رقص flogrindin’/With a stripperho به نام الماس بود. ” کافيه بگم

10. گارثبروکس ، “تندر رولز”: به یاد داشته باشید که گارث بروکس تصمیم به پاک کردن گارث بروکس و تبدیل به شاهزاده esque تغییر نفس کریس گینز؟ ما ارتباط علّی بین یکی و دیگری را نمی دانیم، اما مطمئنیم که وجود دارند. “یک عشق دیگر در یک شب بیخوابی سردمی شود”؟ آره، بروکس اونجا بوده

۹- Johnnie Taylorجاننی تیلور ، “چه کسی عشق می کند”: خیانت تیلور، پارانویای حضور یچنین اموری را تسخیر می کند، وقتی می پرسد، “وقتی بیرون از عشق می روید، چه کسی با بانوی پیرخود عشق بازی میکند؟” اگر پاسخ شما چیزی شبیه پاسخ ما بود، در ابتدا شما خنده. و بعدش تو نميتوني

8. Burna Boyپسر برنا ، “در پایین”: یک گربه نیجریه ای که آن را بزرگ ضربه در سال 2012 اما تنها سال گذشته پایین جایزه BET برای بهترین عمل بین المللی تلاش می کند برای نجات “در پایین” ایده برای فعالیت های ناهمجنس گرا ی ناهمجنس. اوتقریبا موفق.

7. کوکو تیلور، “شما می توانید شوهر من”:“شما می توانید شوهر من داشته باشید، اما لطفا با مرد من در هم نزن!” ميبيني اونجا چيکار کرده؟ اون ازدواج کرده و داره تقلب ميکنه که باعث می شود خیانت به نظر می رسد نوعی از … سرگرم کننده?

6. Dr. Johnدکتر جان ، “چگونه می شود سگ من پوست نمی پوست کند (وقتی شما آمده است)”: و تا زمانی که شما هنوز هم خنده در مورد نوبت کوکو تیلور از عبارت، دکتر جان آن را بالا می کند و سرزنش همدم سگ خود را. بهترين دوست مرد؟ آره، اما کدوم مرد؟

5. ایمی Winehouse، “بازگشت به سیاه و سفید”: مرگ از علل ی که کمتر از طبیعی (الکل در مورد Winehouse) افزایش می بخشد شجاعت بدبختی شخصا درگیر متصل به vicissudes خیابان تقلب. برای آن را در ویدیو کامل با تصاویر funereal است بیش از کمی سرد اسیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>