تعقیب فروش در طول Coronavirus همه گیر متحده اعلام قرعه کشی “ضروری”

هفته گذشته جاناتان Yono مالک وحشی ویلی را Bar & Grill در رومالوس میشیگان انجام شد برخی از کارهای اداری که یک نماینده از Michigan Lottery زنگ زد. هرزه خواستار شد برای بررسی اگر ینو که به طور معمول به فروش می رساند قرعه کشی محصولات دریافت کرده بود یک دسته جدید از بلیط — و اگر چنین است می تواند آنها را فعال کنید برای بازی. ینو پاسخ داد که او تا به حال به نوار بسته شده برای هفته ها در دستور دولت برای جلوگیری از گسترش رمان coronavirus. اما او نمی خواهد می خواهید به فروش بلیط به هر حال.

راحتی صاحبان فروشگاه او می داند — از جمله برادرش گفته اند ینو که قرعه کشی بازی ایجاد غیر ضروری فرد-به-فرد تماس در فروشگاه خود که باز باقی می ماند. میشیگان مانند کشورهای دیگر و کشور است “با در نظر گرفتن همه این موارد احتیاط و در عین حال هنوز هم دفاع از فروش این بازی و به خصوص در چنین یک زمان سخت مالی برای مردم,” او گفت:. “این فقط ناامید کننده است.”

در میشیگان و خرده فروشان و تجارت نمایندگان حداقل یک مجلس دولت و اعضای عمومی شکایت کرده اند در هفته های اخیر است که در این قرعه کشی را تبدیل به یک نگرانی سلامت; بازیکنان منتقدان می گویند در حال تجمع در فروشگاه حتی اگر آنها دیگر خرید را. در اوایل ماه آوریل به لیبریا گرچن Whitmer گفت که در حالی که فروشگاه های راحتی تعداد به عنوان “ضروری” خود را در قرعه کشی فروش باید نیست و پیشنهاد او را “بسیار جدی” در محدود کردن آنها است. هفته گذشته به عنوان coronavirus تلفات رز در دولت به ویژه در میان آن سیاه ساکنان Whitmer صدور یک فرمان اجرایی محدود کردن آنچه که کالا فروخته می شود از جمله کف و مبلمان و گیاهان و رنگ. قرعه کشی فروش, اما, اند مجاز به ادامه.

در اخیر نظرات Whitmer به ذکر است که هیچ دولت دیگر به او دانش به حال تعطیل خود را در قرعه کشی یا. حق با او بود. در سراسر کشور از پنسیلوانیا به کالیفرنیا مقامات دولت استدلال کرده اند که قرعه کشی های تولید ضروری بودجه برای خدمات عمومی — آموزش و پرورش, معمولا, اما همچنین برنامه هایی برای سالمندان, بودجه شهرداری و کلی هزینه — که آنها نمی توانیم به چشم پوشیدن به خصوص در حال حاضر. میشیگان قرعه کشی ارائه شده دولت با بیش از 1 میلیارد دلار در مدرسه بودجه سال گذشته — یک مقدار از آن که کار می کرد برای بیش از 700 $در هر دانش آموز. ینو اشاره می کند که در حالی که Whitmer بر خلاف رهبران کشورهای دیگر گفته است که او فکر نمی کند که در این قرعه کشی ضروری است “همه چیز [او را] انجام است اشاره به این واقعیت است که آن است.” (Whitmer و میشیگان قرعه کشی نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.)

بسیاری از منتقدان دولت قرعه کشی خود را پیدا عملیات را ادامه داد و منحرف است. آنها استدلال می کنند که حتی در بهترین زمان قرعه کشی مقدار به عقب مالیات بر افراد کم درآمد; که آنها را همیشه به عنوان سود به خزانه دولت به عنوان آنها را به تصویر بکشد خود را به عنوان است و حتی اگر آنها سلامت خرده فروشان بازیکنان و قرعه کشی کارکنان باید مغلوب ساختن پیشی جستن همه ملاحظات دیگر در حال حاضر.

“من نمی تواند باور کند که آنها را به حالت تعلیق در فروش” گفت: سحر گزنه یک بازیکن مدافع حقوق که اجرا می شود لوتو گزارش یک سایت برای قرعه کشی علاقه مندان به خارج از تگزاس. “خرید یک بلیط قرعه کشی — من اهمیتی نمی دهند که چگونه شما می خواهم به مشاهده آن — است که یک کسب و کار ضروری. … این فقط محض حرص و آز در بخشی از دولت است.”

میشیگان قرعه کشی توصیه کرده است اعضای عمومی نیست برای رفتن به فروشگاه فقط به قمار و گفت: خرده فروشان است که آنها باید توقف فروش قرعه کشی محصولات به طور یک جانبه اگر آنها نمی توانند آنها را در حالی که حفظ اجتماعی فاصله دستورالعمل. اما ینو گفت: خرده فروشان او می داند شده اند و تمایلی به خاموش خود را در قرعه کشی بازی ها به طور داوطلبانه چرا که آنها نگران آن است که انجام این کار خواهد درایو مشتریان که خرید بلیط که در آن خرده فروشان را در کمیسیون و همچنین کالاهای دیگر در حالی که آنها در فروشگاه به فروشگاه در جای دیگر احتمالا به طور دائم. (میشیگان قرعه کشی می گوید: حدود 9 درصد از قرعه کشی فروش بازگشت به خرده فروشان به عنوان کمیسیون یک رقم بالاتر از بسیاری از کشورهای دیگر.)

“خرید یک بلیط قرعه کشی — من اهمیتی نمی دهند که چگونه شما می خواهم به مشاهده آن — است و نه ضروری کسب و کار” گفت: بازیکنان مدافع حقوق سحر Nettles. “این فقط محض حرص و آز در بخشی از دولت است.”

در زمان عادی خرده فروشان در اکثر کشورهای در حال قرارداد موظف به پاسخگویی به حداقل فروش سهمیه. میشیگان قرعه کشی نیست و اجرای آن در حال حاضر. رهگیری خواسته تمام 45 دولت قرعه کشی در ایالات متحده که آیا آنها هم اجازه خود را به خرده فروشان برای جلوگیری از فروش بدون عواقب و اینکه آیا آنها در حال انجام هر چیز دیگری برای محافظت از ذینفعان از ویروس. (فقط آلاباما, نوادا, یوتا, آلاسکا و هاوایی ندارد و قرعه کشی). قرعه کشی در ورمونت, مینه سوتا و واشنگتن نیست اجرای حداقل در حال حاضر. نیویورک قرعه کشی گفت: در آن نیست و اجرای چنین سهمیه به هر حال و که آن را توقیف 16,000 تصویری قرعه کشی ماشین آلات مطابق با دستورالعمل دولت (هر چند دیگر قرعه کشی محصولات در دسترس باقی می ماند). کالیفرنیا قرعه کشی آن نیز گفت: آن را نمی کند و اجرای دقیق سهمیه گفت که آن را به حالت تعلیق در تمام تبلیغات پرداخت برای زمان حال “امید است که مصرف کنندگان نمی خواهد ترک خانه های خود برای تنها هدف از خرید بلیط قرعه کشی.”

هشت متحده با اشاره به رهگیری به آمریکای شمالی انجمن های ایالتی و ولایتی قرعه کشی یک چتر بدن است که نشان دهنده قرعه کشی در ایالات متحده و کانادا است. اسقف Woosley, NASPL رئیس جمهور گفت: در یک ایمیل که در علاوه بر این به بودجه خدمات عمومی نگه داشتن قرعه کشی در حال اجرا است مالی تاسیسات برای خرده فروشان در یک زمان دشوار است. او می گوید که بهداشت عمومی است “شماره یک” اولویت برای عضو قرعه کشی در حال حاضر که NASPL در حال کار با خرده فروشان برای تشویق اجتماعی فاصله اقدامات و که او “آگاه” هر دولت مجازات خرده فروشان “به عنوان یک نتیجه از پایین و یا فروش از دست رفته در طول این بیماری همه گیر.”

منتقدان اما می گویند مراحل کوتاه از تعطیلی کامل ناکافی هستند. “شما رو افرادی که سرمایه گذاری 20 سال دیگر در مجموعه ای از اعداد و آنها مطمئن هستند که این تعداد در هر قرعه کشی” گزنه که خودش پخش منظم مجموعه ای از اعداد ، “آنها می ترسند برای رفتن نیست خرید خود را به شماره. و قرعه کشی آن را می دانم, و آنها در حال بهره گیری از مردم است.”

Patrons wait to buy Mega Millions lottery tickets at Lichines Liquor & Deli in Sacramento, Ca., on Tuesday, Dec. 17, 2013. The jackpot has soared to $636 million for Tuesday night's drawing. (Randall Benton/Sacramento Bee/Tribune News Service via Getty Images)

مشتریان صبر کنید برای خرید مگا میلیون ها نفر در قرعه کشی بلیط در Lichines مشروب & Deli در Sacramento, Ca., در روز سه شنبه, دسامبر. 17, 2013.

عکس: Randall بنتون/ساکرامنتو زنبور عسل/تریبون سرویس خبری via Getty Images

اخبار و گزارش از کشورهای مختلف — از جمله کانکتیکات, پنسیلوانیا, ورمونت, فلوریدا و کالیفرنیا و اورگان نشان می دهد که نگرانی در مورد قرعه کشی بازیکنان تجمع در فروشگاه ها شايع است. (در برخی از مکان های بسته از قمار است و احتمال تشدید این مشکل است.) ماه گذشته کمال Kang یک خرده فروش در اوهایو گفت: کلیولند فروشنده ساده است که بازیکنان قرعه کشی شد و با استفاده از پارکینگ خود را به عنوان یک “منطقه عملیات” برای تکرار قرار دادن شرط و تخمین زده می شود که قرعه کشی بازی برای اختصاص 40 درصد از ترافیک پا در مغازه اش. او گفت که یک مشتری که بازی های برگزار شده است قرعه کشی در کانگ فروشگاه برای 25 سال, به تازگی پرسید که آیا او نیز به فروش می رسد ،

قرعه کشی کارکنان ابراز نگرانی برای ایمنی خود را بیش از حد. اکثر ایالت ها را حذف یا کوچک پشت, تماس با قرعه کشی بین کارکنان و اعضای عمومی — بستن جایزه ادعا مراکز برای مثال کشیدن سفر نمایندگان فروش که کار آن است که برای بازدید از خرده فروشان از میدان. (در حالی که ادعا مراکز بسته شده, برنده شدن بازیکنان در بسیاری از کشورهای گفته شده است به ادعای بزرگتر جوایز از طریق پست و یا به نگه داشتن بر روی بلیط های خود را تا زمانی که مراکز بازگشایی شده است.)

“این زمان برای محافظت از زندگی ما کارگران گفت:” Paulina Vasquez یک هرزه فروش در کالیفرنیا قرعه کشی جلسه هیئت مدیره. به جای “ما در حال نشستن در اینجا صحبت کردن در مورد چگونه برای به حداکثر رساندن فروش.”

اما تا زمانی که دولت قرعه کشی در نظر گرفته شده ضروری است, حداقل برخی از آنها کارکنان را مجبور به گزارش به کار می کنند. ماه گذشته هارتفورد کورانت گزارش داد که اتحادیه های کارگری به نمایندگی از کارکنان در کانکتیکات قرعه کشی متهم Gregory Smith, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت از غفلت ایمنی کارگران و گفت: آنها می خواهم از دست ایمان و رهبری است. پس از آن حداقل یک کارمند دارای آزمایش مثبت برای Covid-19; در پاسخ کانکتیکات قرعه کشی توقیف مقر آن برای تمیز کردن اما بلافاصله نقل مکان کرد عملیات خود را به یک مرکز پشتیبان گیری. کانکتیکات قرعه کشی کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات خاص. اسمیت گفت: در یک جلسه هیئت مدیره در اواسط ماه مارس که کارکنان که احساس راحتی نمی کنید از آمدن به محل کار می تواند در خانه بمانند.

کارکنان California Lottery, در ضمن باید گفت که مدیران آنها بیش از حد آهسته به جلو تکرار فروش خارج از میدان. در یک جلسه هیئت مدیره در مارس 30, Paulina Vasquez یک هرزه فروش و اتحادیه مباشر, گفت که او و چند تن از همکاران او تا به حال تجربه کرده coronavirus مانند علائم و که یکی بود به مبارزه برای زندگی خود را. “این می تواند مانع شده اند و ما جمعی هشدار داد قرعه کشی مدیریت در مورد آن,” او گفت:. “این زمان برای محافظت از زندگی ما کارگران است.” به جای “ما در حال نشستن در اینجا صحبت کردن در مورد چگونه برای به حداکثر رساندن فروش.”

در پاسخ به Vasquez, Alva جانسون مدیر کالیفرنیا قرعه کشی در دفاع از خود آژانس ایمنی. جانسون افزود که در قرعه کشی نیاز به باز بماند چرا که از بودجه آن را فراهم می کند و به دولت در مدارس. “این در واقع یک بحرانی تابع” جانسون گفت. (یک سخنگو افزود که در قرعه کشی یکی از اولین بخش در کالیفرنیا برای اجرای telework روش برای “واجد شرایط کارکنان” و بنابراین قبل از هر کارمند برگزاری نمایشگاه علائم. Vasquez نمی تواند نظر رسیده است.)

اخیر حسابرسی, اما, متهم California Lottery داشتن نکردن $36 میلیون در بودجه آموزش و پرورش در نقض قانون دولت و با وجود افزایش درآمد — و پیشنهاد کرد که آن را ممکن است هزینه های بیش از حد در جوایز و دولت است. جانسون مقابله که او یک “تفاوت اساسی از نظر” با حسابرس تفسیر قانون و قرعه کشی خود را با بودجه مدارس به لحن $6.7 میلیارد دلار در چهار سال گذشته است.

انتقاد که قرعه کشی هزینه های ناکارآمد است یکی از رایج. در سراسر ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه قرعه کشی به طور معمول صرف بین 20 و 30 درصد از درآمد است که آنها تولید در برنامه های عمومی. بخش عمده ای از بقیه صرف پول جایزه.

دولت قرعه کشی نیز متهم شده است در نظر گرفتن از فقرا به صندوق برنامه هایی که نمی تناسب سود آنها را در بازگشت. راس Rubenstein, استاد, آموزشی, جامعه و سیاست در دانشگاه گفت: رهگیری که آن سخت است برای ردیابی که در آن دقیقا قرعه کشی درآمد می رود در ایالات متحده است که استفاده از آن برای کل هزینه ها. “اما زمانی که شما این بسیار دقت هدفمند برنامه های کمک هزینه تحصیلی شایستگی است که بسیار معمول استفاده از قرعه کشی درآمد … سپس آن را آسان تر برای پیگیری,” او گفت:. “مزایای تعلق بیشتر به شدت به وسط و بالا-درآمد خانواده, زیرا این دانش آموزان هستند که بیشتر احتمال دارد به رفتن به کالج.”

از آغاز ماه مارس اجتماعی فاصله و اقامت در خانه سفارشات در محل در آمریکا و چند دولت قرعه کشی را گزارش کرده اند نرخهای خرید و فروش برخی از آنها را به عنوان بالا به عنوان 30 تا 35 درصد است. Woosley رئیس جمهور NASPL می گوید که اگر فروش ادامه به سقوط “بالقوه برای از دست دادن خدمات و یا منافع به ما ذینفع به طور چشمگیری افزایش می دهد.” جوایز می تواند به پایین بیش از حد: در حال حاضر چند حالته بدن که اجرای ملی تبادل نظر و مگا میلیون ها نفر بازی اعلام کرد قصد دارد به مقیاس خود را حداقل جکپات در راستای کاهش تقاضا است.

حتی پایین تر فروش, اما اضافه کردن به مقدار زیادی از پول. با توجه به اخبار دیترویت, میشیگان قرعه کشی به فروش می رسد بیش از 50 میلیون دلار ارزش بلیط در آخرین هفته مارس حتی اگر فروش شد پایین 35 درصد در یک هفته مشابه سال گذشته است. و در حالی که برخی از کشورها شروع کرده اند به itemize ضرر و زیان خود را, آن را بیش از حد به زودی به دانستن در یک معنای جامع دقیقا کدام بازیکنان باید بازی را متوقف. این مسائل: وجود برخی از شواهد نشان می دهد که میان درآمد بازیکنان در خصوص قرعه کشی فروش ثابت ماندن و حتی ممکن است بالا برود — در زمان مشکلات اقتصادی (هر چند این بحران بسیار متفاوت به بحران های گذشته). کارشناسان می گویند دلیل این است که چنین افرادی پیدا کردن این ایده از یک شات فرار از مشکلات خود را به بود فریبنده تر از همیشه.

“برای دولت به ارسال چک به مردم در حالی که نه تعطیل قرعه کشی ترویج قمار نیست — هزینه های مصرف کننده.”

Les برنل ملی مدیر غیر انتفاعی توقف درنده قمار با اشاره به دولت قرعه کشی به عنوان “یک شکل از مصرف کننده تقلب های مالی” و گفت که از برخی جهات وضعیت فعلی به یاد او از سال 2008 بحران مالی است. “شما تا به حال مردم فقط خرد شدن مالی — از دست دادن کار خود را گرفتن وام و غیره — و دولت شد تهاجمی تر از همیشه بازاریابی استثماری اشکال قمار به مردم را به بازی در مالی که ناامیدی.”

“مردم در واقع بازی در این قرعه کشی بیشتر زمانی که آنها در این ناامید شرایط مالی. … و مقامات دولتی می دانید همه این است. آنها فقط خواسته با بستن چشم خود به آن” برنل اضافه شده است.

برنل و دیگران گفت: رهگیری که نمی شود آنها شگفت زده برای دیدن یک سنبله در قرعه کشی فروش هنگامی که محرک اقتصادی دولت پرداخت می رسند در روزهای آینده.

“برای دولت به ارسال چک به مردم در حالی که نه تعطیل قرعه کشی ترویج قمار — نه مخارج مصرف کننده” John W. Kindt یک استاد حقوق و اقتصاد در دانشگاه ایلینویز است که منتقدان قمار نوشت: در یک ایمیل.

دور از فلج مالی ضربه Kindt معتقد است که بستن بخت آزمائی است “یکی از باهوش ترین و ارزان ترین اقدامات دولت می تواند به تحریک اقتصاد” — در بخشی به دلیل قرعه کشی حمل بالا اجتماعی و اقتصادی هزینه. “مطالعات نشان می دهد که تاکید کرد و از جان گذشته مصرف کنندگان خواهد کمپرسی دلار بیشتر به قرعه کشی و غیر قانونی قمار آنلاین — که فقط به تشدید رکود روند,” او می گوید. توسط “جابجایی هزینه های مصرف کننده از جمله هزینه های مواد غذایی, بهداشت و درمان و necessaries زندگی, قرعه کشی ها یک سرطان در هر اقتصاد است.”

intercept-spots

تصویر: Claire Merchlinsky برای رهگیری

در اواسط ماه مارس در آمریکای شمالی قرعه کشی را تعطیل فیزیکی فروش با استناد به نگرانی های بهداشتی: نه در آمریکا بلکه در استان کبک کانادا است. بازیکنان در این استان را می توانید در ادامه به قمار آنلاین — یک گزینه است که به طور گسترده ای در دسترس در ایالات متحده در حال حاضر تنها حدود یک پنجم از قرعه کشی اجازه می دهد تا بازی آنلاین.

به تاریخ به خصوص در دولت شده است و خصمانه به ایده آنلاین قرعه کشی; سال گذشته وزارت دادگستری گفت: این باور است که آنها ممکن است داشته تحت ایالتی سیم عمل می کنند که منع قمار در سراسر خطوط دولت است. اما در زمینه coronavirus آنها به نظر می رسد در حال رشد در محبوبیت: پنسیلوانیا قرعه کشی به عنوان مثال گفته است که در آخرین هفته ماه مارس آنلاین بازی شد و تا 29 درصد معادل هفته در ماه فوریه است. هر دو نیوهمپشایر و میشیگان را دیدم خوشه در اول وقت بازیکنان آنلاین.

طرفداران استدلال می کنند که آنلاین بازی فاقد خطرات فیزیکی از رفتن به فروشگاه و می تواند سرپا نگه داشتن قرعه کشی فروش در زمان هایی از این دست و افزایش آنها به طور کلی. “فقط تصور کنید که” این لوول آفتاب نوشت: در تازه ترین سرمقاله انتقاد مقامات در ماساچوست برای عدم موسسه آنلاین قرعه کشی “چه کسانی مارس آمار و ارقام درآمد را نگاه کنید اگر در این قرعه کشی ارائه شده مجموعه ای از بازی های آنلاین برای یک هم بزنید دیوانه به بازی؟” این هفته ماساچوست خزانه دار دبورا گلدبرگ خواست قانونگذاران دولت برای در نظر گرفتن یک قرعه کشی آنلاین با این استدلال که این بیماری همه گیر “است به طور چشمگیری در معرض محدودیت ها و آسیب پذیری های از قرعه کشی همه نقدی در فرد مدل کسب و کار.”

همان چشم انداز, اما وحشتزده کسانی که مدافع قربانیان مشکل قمار. Woosley اشاره می کند که ایالات متحده که در حال حاضر آنلاین قرعه کشی جای محدودیت در مقدار است که بازیکن می تواند خطر; “استدلال می تواند ساخته شده است که بازی های آنلاین در واقع فراهم می کند بهتر فروم برای قمار مسئول از قرعه کشی فروش در خرده فروشی,” او می گوید. اما منتقدان می گویند این محدودیت ها به طور کلی به مراتب بیش از حد بالا است. نیوهمپشایر قرعه کشی آنلاین به عنوان مثال اجازه می دهد تا بازیکن را به سپرده تا 3000 $در هر ماه.

میشیگان قرعه کشی شده و تشویق مصرف کنندگان به بازی بازی های دیجیتالی که در آن ممکن است به جای زیاد فروشگاه. در علاوه بر این به مشکل قمار نگرانی های ینو وحشی ویلی را مالک معتقد است که هر گونه چشم انداز مثبت در بازی آنلاین در دولت می تواند زیان های دراز مدت عواقب فروشندگان مثل خودش که فروش فیزیکی قرعه کشی محصولات. “ایالت میشیگان در یک حس رقابت در برابر برخی از این خرده فروشان زمانی که آنها اجازه می دهد برای این خرید و فروش آنلاین,” او گفت:.

“دولت در حال عبور تریلیون دلاری بسته های مشوق برای قرار دادن پول به جیب مردم و به خانه های خود را به طوری که آنها می توانند زنده بمانند به طوری که آنها هنوز هم می تواند قادر به پرداخت هزینه برای خرید خود را واقعی ضروری نیاز دارد” ینو گفت. اجازه می دهد آنها را به صرف در قرعه کشی او می افزاید: “یک ترکیب متناقض است تقریبا. شما در حال دادن پول به ما بنابراین ما می توانیم آن را صرف حق بازگشت به قرعه کشی به پرداخت برای همه چیز, بنابراین شما می توانید نوع فقط چرخه آن است. آن حس بسیار به من.”

جف کلی لویناشتاین کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>