تعقیب برنج انتقاد شدید ‘لیسانس’ تولید بیش از ویکتوریا: “من واقعا دلخور’

این همه بالا آمدن گل رز! تعقیب برنج نشان داد او واقعا ناراحت بیش از راه, کارشناسی , تولید, رفتار گذشته خود را در رابطه با مسابقه ویکتوریا فولر در چهار شنبه, ژانویه 27, قسمت.

“من شناخته شده خود را برای در حالی که کمی در حال حاضر” “چشم در شما” خواننده 34 نشان داد در مورد فولر 25 در طی یک مصاحبه با SiriusXM این بزرگراه در دوشنبه, ژانویه 27 — اما او انتظار ندارد او می تواند آواز خواندن برای او در تاریخ خود را با پیتر وبر.

“من نمی دانم که هر یک از آن قرار بود به اتفاق می افتد,” برنج گفت. “من نمی خواهم به بخشی از آن, شما می دانید ؟ نه چرا — من قصد دارم در آنجا به ترویج [موسیقی].”

هنگامی که او را به آواز خواندن برای زن و شوهر — که به طعنه در یک تبلیغی از روز دوشنبه قسمت — برنج نبود فوق العاده راحت است. “بله, آن را کمی عجیب و غریب است. من نمیخوام دروغ. هنگامی که او آمد من فقط شروع به خنده” فلوریدا بومی پذیرفته شده اند. “بدیهی است که من خوشحال برای اولین بار در. من سعی کردم به آن را به چرخش مثبت است. من قصد دارم به حرکت و زندگی می کنند و آن را در مورد موسیقی است.”

رادیو میزبان و سپس پرسید: در مورد نوازنده این آهنگ های جدید که شایعه بود در مورد سابق اما او روشن آنها در مورد فولر. “این درست نیست و در همه, یا,” برنج گفت: رادیو میزبان. “بدون پرتاب او را زیر اتوبوس, آن را در مورد من دوست دختر سابق.”

چند روز قبل موسیقی کشور ستاره بستری در مصاحبه ای در “فیتز و صبح” که او “واقعا عصبانی آف” پس از “بسیار شگفت زده” برای دیدن فولر در دوران کارشناسی ،

Bachelor Sneak Peak Victoria F Is Mortified as Peter Weber Talks With Ex Chase Rice
تعقیب برنج پیتر وبر و ویکتوریا F. ABC

“ما صرف یک شب با هم در شارلوت او یک جوجه سرد از آنچه که من می دانم او” برنج گفت: در رادیو نشان می دهد در پنج شنبه, ژانویه 24. “شما می دانید, من هیچ مشکلی با او. من هیچ مشکلی با [وبر]. شما می دانید من می دانستم که او در حال رفتن به نشان می دهد.”

این موضوع او بود که او قرار بود به serenade فولر در حالی که او در تلاش بود به رمان نشان می دهد منجر شود که او فکر عجیب و غریب بود. “این واقعیت است که آنها که به من آن را بیش از بالا. آن را غیر ضروری من که اصلا انتظار آن را” او اعتراف کرد. “اما در پایان روز از آن اتفاق افتاد.”

“من نمی دانم اگر آن را تولید و یا اگر آنها فقط خوش شانس” او ادامه داد. “من می دانم آنچه که من فکر می کنم, اما من اجازه دهید هر کس دیگری کشف کردن آنچه که آنها فکر می کنم.”

لیسانس پخش دوشنبه در 8 p. m. ET در ABC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>