Charlize! تام! رجینا! چگونه بسیاری از وبلاگ شما می توانید نقطه در این سال 2020 اسکار Selfie?

چارلیز ترون‘s 2020 اسکار عکاسی از خود است و به Ellen DeGeneres‘ 2014 اسکار عکاسی از یک اجرا برای پول خود را. در glitzy جوایز نشان می دهد در پنج شنبه, فوریه 9, بمب, بازیگر طناب در برخی از دوستان معروف برای یک ستاره نکردم عکس او نوشته شده به Instagram دو روز بعد.

“شرکت خوب” ترون, 44, نوشت در روز سه شنبه, فوریه 11, او به عنوان آپلود عکس.

How Many Celebs Can You Spot in This 2020 Oscars Selfie
حسن نیت ارائه میدهد چارلیز ترون/Instagram

بلافاصله در کنار بازیگر توسط مادرش و اسکار 2020 تاریخ گردا Maritz. پشت مادر و دختر هستند, Rita Wilson, تام هنکس, سلما هایک, Regina King, هایک را manager, Jennifer o’neill, Regina خواهر رینا پادشاهو Rami Malek. در لبه سمت چپ قاب کنار Mahershala Ali‘s ، کیانو ریوز, Greta Gerwig و Noah Baumbach دیده می شود در گوشه سمت چپ-بالا و کوئنتین تارانتینو است که فقط قابل مشاهده در بالا و مرکز این عکس.

این عکس یادآور selfie DeGeneres, 62 گرفت با مشخصات بالا مهمان 2014 مراسم اهدای جوایز اسکار. کمدین بود که میزبانی نشان می دهد, استخدام مریل استریپ برای یک عکس.

How Many Celebs Can You Spot in This 2020 Oscars Selfie
Charlize Theron, Tom Hanks and Regina King. مت بارون/شاتر; AP/شاتر; مت بارون/شاتر

“شما نامزد شکستن رکورد 18 بار, بنابراین من فکر کردم ما سعی خواهد کرد برای شکستن یک رکورد دیگر در حال حاضر با بسیاری از رسانهها از یک عکس,” او گفت: Streep, 70. “بنابراین در حال حاضر من قصد دارم برای گرفتن یک عکس از ما و ما را ببینید اگر ما می تواند به شکستن رکورد برای اکثر رسانهها.”

در نتیجه pic, Bradley Cooper, Jared Leto, Jennifer Lawrence, Channing Tatum, جولیا رابرتز, براد پیت, Lupita Nyong زن نما, زن کیردار, آنجلینا جولی و Lupita برادر پیتر شلوغ به قاب.

Ellen DeGeneres poses for a selfie taken by Bradley Cooper with (clockwise from L-R) Jared Leto, Jennifer Lawrence, Channing Tatum, Meryl Streep, Julia Roberts, Kevin Spacey, Brad Pitt, Lupita Nyong'o, Angelina Jolie, Peter Nyong'o Jr. and Bradley Cooper during the 86th Annual Academy Awards at the Dolby Theatre on March 2, 2014 in Hollywood, California.
Ellen DeGeneres شمار برای عکاسی سلفی گرفته شده توسط Bradley Cooper با (در جهت عقربه های ساعت از L-R) Jared Leto, Jennifer Lawrence, Channing Tatum, مریل استریپ جولیا رابرتز, Kevin Spacey, Brad Pitt, Lupita Nyong زن نما, زن کیردار, آنجلینا جولی, پیتر Nyong زن نما, زن کیردار جونیور و برادلی کوپر در طول 86 سالانه جوایز اسکار در دالبی تئاتر در مارس 2, 2014 در هالیوود کالیفرنیا. Ellen DeGeneres/توییتر از طریق گتی ایماژ

شیرین کاری می کرد: توییتر اعلام کرد بعد از آن شب که ها ترین-ترجمه پرینت از همه زمان — در آن زمان — با بیش از 1 میلیون رسانهها. همانطور که در حال حاضر پست بیش از 3 میلیون رسانهها و بیش از 2 میلیون نفر را دوست دارد.

ترون ممکن است در راه خود را برای تطبیق این نوع از virality. همانطور که در حال حاضر ارسال شده در توسط بیش از 270k کاربران است.

عکس او را نشان می دهد نه فقط متعدد اسکار مهمانان اما متعدد گذشته برندگان: ترون برنده بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای هیولا در سال 2004; Hanks, 63, برنده بهترین بازیگر نقش اول مرد برای فیلادلفیا در سال 1994 و فارست گامپ در سال 1995; Regina, 49, برنده بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای اگر بیل استریت می تواند بحث در 2019; و Malik, 38, برنده بهترین بازیگر نقش اول مرد برای Bohemian Rhapsody که در همان سال است.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>