چارلیز ترون Lupita Nyong زن نما, زن کیردار و بیشتر ستاره بی حس کردن در Louis Vuitton اسراف لباسهای

در آن طول می کشد هزاران ساعت به صنایع دستی Vuitton لویی را پیچیده شاهکارهای بنابراین تعجبی ندارد که وبلاگ و سبک گله به یاد خانه مد فرانسه برای به یاد ماندنی فرش قرمز نگاه کنید.

Riley Keough برداشت ابریشمی پیراهن زنانه دامن بلند با 70s-پرنیان برای Vanity Fair Oscar Party. “من فقط دوست داشتم راه این احساس در بدن من آن را احساس بسیار رایگان و زنانه” Keough می گوید مااضافه کردن او احساس افتخار به پوشیدن برند. جیمی Mizrahi, Keough را سبک می گوید او شده است یک فن از مدیر خلاق Nicolas Ghesquière از اوایل Balenciaga روز. “توجه خود را به جزئیات: خیاطی, گلدوزی, رنگ, داستان های او را انتخاب و به طور کلی زیبایی شناسی است که نه تنها زیبا اما جالب است. آن exudes احساس ترین دختران, به نظر من می خواهم به خارج گردیده اما ذاتا سرد” Mizrahi می گوید ما. او توضیح می دهد که Ghesquière این طرح بر خلاف هر چیز دیگری است: “او می تپد به درام خود را می کند و به دنبال هر گونه قوانین است. شما ببینید هر دختر در لباس شب و کفش پاشنه بلند در ملاقات توپ و دختران خود را در مینی لباس و چکمه های مبارزه با. او یک چشم انداز و چوب با آن و وجود دارد هیچ چیز جذاب تر از فردیت.”

Kaitlyn Dever عینک خیره کننده طراحی سفارشی برای اسکار این سال است. نگاه شد و تاب با 14,400 سنگ کریستال و مهره های شیشه ای و در زمان بیش از 1900 ساعت برای ایجاد گلدوزی. “من دوست دارم زیبا کارتن بیش از همه و چگونه کمر cinched است اما به سرقت برده است بخش مورد علاقه من در مورد کل لباس از آنجا که آن را به طور خودکار ساخته شده است آن را حتی بیشتر احساس, پیر, هالیوود” Dever نشان می دهد به ما. Dever’s سبک Karla ولش یکی دیگر از تحسین Ghesquière. “من دوست دارم قدرت از قطعات خود را. آنها احساس نمی آشکار وجود دارد این است که همیشه زیبایی پنهان در آنها را برای Kaitlyn گان آن از هزاران دانه های شیشه ای” ولش می گوید.

بیشتر بیان سبک است که حامیان دیرین شامل لیت کلارک (او با این نسخهها کار با Gugu Mbatha-Raw و کیرا نایتلی); “Vuitton لویی احساس می کند مانند هنر” کلارک muses. Filmfareکه لباس Lupita Nyong زن نما, زن کیردار, می گوید: “من عاشق این اشکال که لباس ایجاد و سرد نگرش شما احساس می کنید زمانی که شما آنها را می پوشند.” او می افزاید: “نیکولاس Ghesquière می داند که چگونه به طراحی فوق العاده مدرن سایه ها که هنوز هم احساس می کنم بی انتها برای فرش قرمز.” لسلی Fremar می گوید ما او اغلب انتخاب LV برای Charlize Theron چون “نیکولاس چنین قوی شب دید. شما می دانید حق دور آن را LV.”

ببینید که چگونه بیشتر-لیست زیبایی خود اسراف Louis Vuitton به نظر می رسد زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>