کمک های خیریه برای (به طور معمول) بی رحم

چرا شما باید مراقبت از

به دلیل دادن نادرست ممکن است به عنوان بد نیست در همه.

  • مایل بزرگترین مقدار از پول شما را برای رفتن به چه کسی شما را در حال حاضر می تواند انجام شود از طریق برنامه های.
  • و شما می توانید به بیش از پول نقد.

آن را آسان به بدبینانه. هک, برخی می گویند این تنها منطقی با توجه به اینکه چگونه اغلب “philanthropies” گرفتار غارت دهنده دلار است. اخبار چرخه مملو از قصه های از اصطلاح, از انحراف بودجه به میزبانی منحط شام.

جهانی و همه گیر به پایان نرسیده است. بسیاری از به اصطلاح انجام gooders دریافت بودجه دولت شده اند در معرض به انجام هیچ چیز وقتی که می آید به ارائه وعده مانند, می گویند, تحویل هزار نفر از هواکش به اولین پاسخ دهندگان در نیویورک است. در اسرائیل یک خاخام برجسته خیریه است که خواهان $3,000 کمک های مالی با این وعده که اهدا کنندگان اعضای خانواده خواهد بود محافظت از قرارداد COVID-19.

اما همه گیر است و همچنین ارائه راه های جدید برای به طور معمول بی رحم خود را به ورزش دادن عضلات و شاید برای اولین بار. در حالی که عمده موسسات شکسته اند و اعتماد و علاقه در افزایش حمایت از سازمان های خیریه محلی و سازمان های غیر انتفاعی با سابقه از صرف پول خود را عاقلانه به جای مدیر عامل حقوق. به علاوه سیستم عامل پدید آمده است که تشویق عادلانه تر اشکال از کمک های خیریه این نوع است که می تواند تشویق و حتی شک و تردید برای قرار دادن قلم به بررسی کنید.

در اینجا چند راه که شک Thomases در میان ما می تواند احساس راحتی بیشتری دادن.

Supportful

بسیاری از ما بیمار از دیدن GoFundMes ما در Facebook اس. نه تنها خدمات ارائه هیچ پاسخگویی برای پروژه هایی که تا پایان کلاهبرداری در آن نیز skims 3 درصد این پروژه در مجموع جمع آوری کمک های مردمی برای پر کردن خزانه خود را. این عمل با پول است-پادشاه فلسفه نیست که اذعان راه های دیگر مردم می تواند به بازگشت. که نه مورد با Supportful یک crowdfunding پلت فرم است که اجازه می دهد تا ما penny pinchers در خارج وجود دارد برای اهدای دیگر چیزهای مفید — لوازم وعده های غذایی و یا ما وقت گرانبها به همسایگان ما است.

“مردم نمی تواند pigeonholed فقط به یک چیز می گوید:” نیکلاس امرسون Mazzone بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Supportful. “در نقاط مختلف کشور راه مردم نشان می دهد مراقبت از آنها بسیار متفاوت است. برخی از مردم نشان می دهد مراقبت از آنها با کالری — ساخت یک وعده غذایی — و فقط ارسال پول به نظر می رسد بسیار فکر.”

پلت فرم فراهم می کند حمایت شخصی و مربیگری بیش از تلفن و ایمیل در حالی که همچنین ارسال هر گونه پول مطرح شده به طور مستقیم به ذینفع ظرف یک روز کاری. یکی یوتا نوجوان استفاده Supportful به خرید لوازم و یک اتوبوس مدرسه به ارائه آن دسته از منابع به یک روستا در مکزیک در حالی که یک زوج بی خانمان در اوکلند دریافت کمک های مالی به اندازه کافی برای خرید یک ون می شود. در ماه های اخیر Supportful استفاده شده است به کشتی مواد غذایی به کسانی که در نیاز به ایجاد بسته های مراقبتی و نکته کوزه برای نوار محلی کارگران و برنامه digital entertainment برای مسن جدا مردمی در میان چیزهای دیگر.

همسایه

بنابراین برنامه ندارد بیشترین شهرت در میان جوامع رنگ با توجه به راه برخی از “همسایه ها” در اصل استفاده از آن به عنوان یک فروم برای دهها. اما هنگامی که به دنبال یک راه به محلی آن را دریافت نمی کند خیلی راحت تر از متصل کردن به همسایه و انتخاب از میان درخواست برای کمک از مادر سه که فقط از دست او خدمات, صنعت, صنعت و نیاز به کمک مواد غذایی در این ماه به آن مرد دو درب از شما که خود را کشیده به عقب و واقعا می تواند استفاده از یک فوم رولر اگر کسی یکی به یدکی.

چک کردن برنامه می تواند یک راه آسان برای نگه داشتن زبانه ها در مادر و پاپ مغازه در منطقه خود و راه هایی برای کمک به نگه داشتن آنها را شناور مانند قرار دادن سفارشات آنلاین در پارچه های فروشگاه و یا حضور مجازی خواندن وقایع میزبانی کتابفروشی های محلی. همسایه نیز اجازه می دهد تا داوطلبان ایجاد گروه برای هماهنگی و آن را به تازگی معرفی شده کمک نقشه از ویژگی های است که اجازه می دهد تا به کاربران برای ایجاد نقشه های تعاملی از محله خود را به طوری که آنها می توانید علامت خود را به عنوان یک منبع حمایتی برای همسایه ها که به آن نیاز دارید “آیا شما قادر به رها کردن مواد غذایی برای کسانی که خانه نشین و هاپ در گوشی برای بررسی در افراد مسن و در خطر همسایگان می گوید:” شانون Toliver ارتباطات هماهنگ کننده برای همسایه.

Women hand holding heart, heart disease concept

#SpreadLoveNotCorona

طراحی شده توسط دیجیتال اروپا blockchain کارشناسان این برنامه وب اجازه می دهد تا به کاربران برای ایجاد یک لینک منحصر به فرد است که اجازه می دهد تا آنها را به اهدا و سپس گسترش پیام از طریق هشتگ به کمپین. در حالی که ممکن است صدای کسل کننده چه چیزی باعث می شود آن را غیر معمول است که کاربران پس از آن می توانید مسیر گسترش دادن خود را از طریق یک blockchain لجر اساسا اجازه دادن به آنها را می دانم که دقیقا چه مقدار از تاثیر اقدامات خود را در جمع آوری کمک مالی برای مبارزه با کروناویروس. نه تنها شما می توانید اعتبار برای سهم خود را, اما شما همچنین می توانید پس از آن همه کمک های مالی که شاخه خارج از تصمیم خود را به من بدهید. در زمانی که مردم در حال انجام همه چیز آنها می توانند برای جلوگیری از گسترش این ویروس, این آرامش را به می دانم که می تواند مسری است بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im