Channing Tatum, Jessie J باید Playdate با دختر خود Everly


Jessie J and Channing Tatum Granny Party Play With Daughter Instagram
Jessie J and Channing Tatum حضور Clive Davis’ 2020 Pre-Grammy Gala در ژانویه 25 سال 2020 در بورلی هیلتون در لس آنجلس ، مت بارون/شاتر

ارتباطات خانوادگی. Jessie J در حال ساخت یک پیوند با دوست پسر , Channing Tatum‘s 6 ساله دختر Everly.

31 ساله و “Laserlight” خواننده به او در زمان Instagram داستان به او پیروان یک نگاه سرگرم کننده playdate او با Everly و Tatum, 39, on یکشنبه, مارس 22.

“تمام خلق و خوی 😂 🎢” او زیر نویس یک کلیپ از لوگان Lucky star بازی مجازی بازی های ویدئویی با دختر خود. در دوم کلیپ Tatum نوبت به Everly و از او می پرسد “به شما آغاز نشده است ؟” به عنوان دختر کوچک نوسانات پاهای او را به عقب و جلو در یک صندلی.

Jessie J and Channing Tatum Play With Daughter Instagram
Everly و Channing Tatum. حسن نیت ارائه میدهد از Jessie J/Instagram

لمس لحظه شیرین جسی زیر نویس فیلم: “Superdad.”

“این حزب من” songstress نیز لذت می برد برخی از یکی در یک زمان با Everly در طول خود را در “رقص مهمانی شنبه است.” جسی مشترک یک کلیپ خنده دار از خودش پیچ با 6 ساله آنها به عنوان رقص با یک شال گردن. در حال رشد به طور تصادفی بکشید و شال بیش از حد سخت و باعث آن را به پرواز در هوا و دست کشیدن بیش از یک لیوان آب کرفس.

“شال گردن – 1. من به نوبه خود -4 lol. آب کرفس – 0. Evie – 100 🧣 🥰 🎢 🎡 🍭 ” او زیر نویس شیرین تصویری.

Jessie J and Channing Tatum Play With Daughter Instagram
Everly با جسی J. حسن نیت ارائه میدهد از Jessie J/Instagram

تاتوم و جسی playdate با Everly می آید فقط یک ماه پس از زن و شوهر که شعلهور عاشقانه خود را در ماه ژانویه عناوین ساخته شده برای رسانه های اجتماعی نظرات در مورد گام تا ستاره سابق, همسر, Jenna Dewan.

تاتوم خطاب مقایسه بین دیوان و 39 و جسی در ژانویه هنگامی که یکی Instagram کاربر اظهار نظر “جینا بهتر به نظر می رسد با شما” که این بازیگر پاسخ داد: “هی الکس من معمولا در آدرس s–t مانند این. اما شما به نظر می رسد به خوبی از بدی مردم خوشحال نفرت فکر فرد به عنوان بقیه از آنها است.”

او ادامه داد: “و ain’t no بدن خیره کننده و زیبا به در نگاه کنید اما حتی بیشتر به عنوان یک انسان از جس. و آره که شامل من ، با عرض پوزش در مورد نظر شما. اما آنچه من گفتم این است که حقایق است. فقط حقایق. Ok bye مراقب اعمال شما از آن چیزی است که شما برای خودتان ایجاد کنید.”

تاتوم روشن نظرات خود را در مورد جهان از رقص میزبان چند ساعت بعد و جسی در زمان به Instagram روز بعد به دفاع از او دوست دارم.

“هنگامی که شما را به خارج زمزمه سر و صدا و مقایسه در قطع و به نوبه خود زندگی خود را حجم پر انفجار,” او نوشت: در آن زمان در کنار تصویری از خودش و Tatum های بوسیدن و عشقبازی کردن. “زمانی که شما تسلیم و بدون ترس عمل در حقیقت این است که همیشه بود. عشق می درخشد و رشد می کند در یک راه متفاوت است. شادی از داخل به خارج است. من شما را خیلی دوست دارم عزیزم @channingtatum راه شما عشق من و راه من از عشق تو و راه ما احساس می کنیم آن است که همه امور ❤️.”

تاتوم و Dewan جدا شده در اکتبر 2018 پس از نزدیک به 10 سال با هم و طلاق خود را نهایی شد در ماه فوریه است. The exes سهم دختر Everly.

Dewan است و پس از نقل مکان کرد با نامزد Steve Kazeeکه او در انتظار فرزند دوم خود را.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>