چاد جانسون دختر بود واقعا ترسیده’ پس از او پانچ دیوار

لیسانس آلوم چاد جانسون‘s دوست دختر, Annalise Mishlerادعا می کند او پانچ یک سوراخ در دیوار او پس از گرفتن مست برای اولین بار در 50 روز.

به اتهام درگیری که Mishler, 25, صحبت در مورد در طریق او Instagram داستان در یکشنبه 23 فوریه منجر به تشکیل پرونده برای یک درخواست برای یک سفارش محدود در برابر سابق واقعیت تلویزیون ستاره, یک منبع می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است.

خودی می گوید ما که Mishler سعی کردم به تماس با 911 خودش اما جانسون “در زمان او تلفن و chucked آن بیش از یک نرده — و یک تکه از موهای خود را.”

Chad Johnson’s Girlfriend Annalise Mishler Says He Punched a Hole in the Wall During an Argument
حسن نیت ارائه میدهد از Annalise Mishler/Instagram

حتی اگر وبلاگ نویس تلفن گفته بود از او گرفته شده توسط Johnson, 32, منبع می گوید ما که اطرافیان به نام پلیس, اما زمانی که آنها وارد صحنه او در حال حاضر در آپارتمان خود. دو زندگی در همان مجتمع و با توجه به خودی “را به عنوان به زودی به عنوان او به خانه پلیس ظاهرا خواهد بود که به دستگیری او و همچنین خدمت موقت سفارش محدود.”

این منبع ادعا کرد که Mishler نیست توضیح همه چیز در Instagram, داستان بود چرا که او “حفاظت از او.”

“او ضربه [او] و به همین دلیل او را دستگیر شود” خودی توضیح داد: به ما در سهشنبه, مارس 24. “این اولین بار نیست اما اولین بار [او] درگیر پلیس.

این منبع افزود: “او واقعا می ترسم.”

در روز یکشنبه, YouTube star مشترک متعدد ویدئوها از لیسانس آلوم در خارج از درب خود را به دریافت و پس از او شده بود ، او ادعا کرد که او در حال حاضر پانچ یک سوراخ در دیوار کنار درب.

“من هرگز در این مورد صحبت s—t, اما من واقعا فقط می خواهم به من قدرت بازگشت,” او نوشت و از طریق او Instagram داستان در زمان. در یک جداگانه تصویری پیروان می تواند بشنود مردی که صدا مانند جانسون در تلاش برای آمدن به داخل آن Mishler گفت: “رفتن به خانه شما موجب ترس من است.”

او در پاسخ به عقب “من امیدوارم که شما f—پادشاه می میرند.”

Mishler سپس گفت که این حادثه اولین بار است که آنها تا به حال درگیری های خشونت آمیز به همین دلیل است که او تصمیم گرفت برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را. “من هرگز جعل چیزهایی که اتفاق می افتد,” او گفت:. “او انجام بسیاری از چیزهایی که در حالی که مست.”

“همه چیز تشدید صبح امروز و در حال مراقبت از گرفته شده در حال حاضر,” او به عنوان یک پیگیری از طریق او Instagram داستان روز دوشنبه به عنوان او ادعا وجود خون در درب جلو. “به اشتراک گذاری بیشتر شاید. من که guilted برای به اشتراک گذاری این/’باعث خرابی زندگی خود را’ و من می دانم که درست نیست اما هنوز هم ترسناک بله می دانم.”

بعد در روز Mishler انجام یک Instagram Live تصویری برای پر کردن در پیروان در مورد شب قبل از. او گفت که او در تلاش برای شکستن تا با جانسون پیش از آن در روز و ادعا کرد که او آمد به جای او بود و در حال حاضر ، همه چیز را تشدید کرد و پس از او دیدم تلفن خود را با اطلاعیه از لولا دوستیابی برنامه بر روی آن.

“وجود دارد یک درگیری من حدس می زنم شما می توانید آن تماس بگیرید. من پشت کردم به آپارتمان من و آره همه که s–t اتفاق افتاد و این تصویری است که من ارسال شده که در آن او عصبانی بود,” او گفت: در طول Instagram تصویری زنده در روز دوشنبه. “به معنای واقعی کلمه هیچ چیز اتفاق افتاده است, به جز من تو را دیدم خود گوشی با لولا و شما نمی توانید حس را با دیوانه و من قصد دارم به سعی کنید به.”

او سپس به او نشان داد “تنبلی چشم” است که متورم است. “ما در واقع شکسته مثل من نمی دانم که چگونه بسیاری از بار. ما احتمالا تا به حال شش blowouts مثل این و آره ما را به عقب با هم و از او عذر خواهی می کند و می گوید او را تغییر دهید و همه چیز اما این چرخه” رسانه های اجتماعی ستاره توضیح داد. “این s–ty می گویند اما من خیلی خوشحالم که این اتفاق افتاد چون شماره 1 من خوب نبود فوق العاده جدی است. منظورم چشم من کمی متورم و آن را یک معامله بزرگ نیست — منظورم این است که یک معامله بزرگ i’m not gonna تطهیر آن — اما در حال حاضر هیچ گزینه ای برای رفتن به عقب. من قصد ندارم به عقب.”

جانسون پرداخته است این اتهامات در رسانه های اجتماعی اما هرزه به Us Weekly بیانیه ای در روز دوشنبه. “چاد جانسون به شدت پایین از لیسانس رویداد در ماه آوریل” را هرزه گفت: مابا اشاره به نبرد لیسانس بوکس مجموعه رویداد را در تاریخ 22 آوریل. “او عمیقا تاسف خود را اعمال و در نظر گرفتن زمان به دنبال کمک خود را برای مدیریت خشم و نوشیدن مشکلات است.”

در ژانویه سال 2020 سابق لیسانس در بهشت ستاره گفت: ما به طور انحصاری در مورد دوست دختر جدید خود را, تماس او را “f—پادشاه دیوانه است.”

“اما شما می دانید, من حدس می زنم من کمی دیوانه. I dunno اگر من جذب آن و یا اگر من را انتخاب کرد که یا … این فقط زیادی مانند بسیاری از تلفن حلق آویز کردن و بسیاری از شما می دانید منظورم چیست ؟ ” او گفت ما. “آن نوع از چیزی که است که مانند آن را تند, شما می دانید که هنگامی که آن را خوب است. هنگامی که آن را بد آن را فوق العاده تحریک کننده, اما از آن خوب بوده است.”

وی افزود: “شما می دانید ما با هم به مدت چهار ماه در حال حاضر و من احساس می کنم مثل هر روز آن را کمی نرم و صاف. شما می دانید وجود دارد کمی کمتر هرج و مرج است.”

جفت خود را فرش قرمز اولین بار در نوامبر سال 2019 دو ماه پس از نشست لولا.

جانسون که به اشتراک گذاشته Instagram داستان فیلم بوسیدن سگ خود را روز دوشنبه در میان جنجال قبلا گفتم ما که این دو تا به حال پایین کلید ارتباط است.

“ما نمی توانم در یک مقدار زیادی” جانسون گفت: ما در ماه نوامبر. “ما به رویدادهای ما رفتن به شام ما در انجام بسیاری از سرد صادقانه میگویم. ما بسیار خنک.”

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im