چاد جانسون نشان می دهد خود را “مورد علاقه” کوبه برایانت حافظه

به یاد بهترین زمان! بازنشسته ستاره فوتبال چاد جانسون باز کردن در مورد خود را “مورد علاقه حافظه” مربوط به اواخر لس آنجلس لیکرز افسانه کوبه برایانت پس از مرگ او در روز شنبه, مارس 26.

“هنگامی که پسر من [چاد جانسون II] جوان بود — من ارسال شده در [مورد] آن — بلیط بیش از حد گران” the Cincinnati Bengals آلوم 42 گفت: ما هفته به طور انحصاری در EA Sports کاسه در نور جوانه سوپر باول موسیقی جشنواره در پنج شنبه, 30 ژانویه. “در این زمان من بود و من همیشه بسیار ارزان است. اما courtside بلیط به لیکرز بازی در کوبه و Shaq [اونیل]’s نخست غیر واقعی بود. من روابط عمومی تماس کوبه روابط عمومی و من تا به حال ارتباط با کوبه. او گفت: “گوش دادن no problem! من می دانم که [از] دو courtside صندلی.'”

سابق گیرنده گسترده ای ادامه داد: “که حجم صحبت بود برای من. برای او به من اجازه می دهد برای دریافت دو courtside [صندلی] برای پسر من به تماشای او بازی من برای همیشه سپاسگزار است.”

Chad Johnson Bud Light Super Bowl Music Fest
چاد جانسون در مراسم روز یکی از جوانه های نور سوپر باول موسیقی متحرک در American Airlines Arena در تاریخ 30 ژانویه سال 2020 در میامی فلوریدا. میشل حوا سندبرگ/شاتر

قبل از صحبت در مورد دیر NBA ستاره به ماJohnson, نوشته شده در مورد برایانت مرگ غم انگیز از طریق Instagram در روز یکشنبه. او به اشتراک گذاشته شات گرفتن از خود با همکار pro ورزشکار به عنوان آنها در میان یک مکالمه است.

“تعداد بسیار کمی می توانید فرمان گوش و باید دانش خود را با شما چوب” جانسون نوشت و در آن زمان است. “برخی از لحظات و کلمات را یک عمر گذشته. R. I. P کوبه Jellybean برایانت 👼🏽.”

Chad Johnson Reveals ‘Favorite’ Kobe Bryant Memory
چاد جانسون و کوبه برایانت. شاتر (2)

برایانت در روز یکشنبه درگذشت در سن 41 زیر مرگبار بالگرد حادثه در کالاباساس کالیفرنیا. خصوصی خود هلیکوپتر سقوط کرد به یک دامنه و باعث آن را بلافاصله پس از فوران به شعله های آتش. او در کنار هشت نفر دیگر از جمله 13-year-old daughter Gianna.

لس آنجلس اداره پزشکی قانونی-پزشکی قانونی تایید به ما در چهار شنبه, ژانویه 29, که نه همه قربانیان شناخته شده بود. برایانت یک پنج بار قهرمان NBA و 18-زمان-ستاره جان سالم به در با همسرش ونسا لین برایانتو دختران ناتالیا, 17, Bianka, 3, و, کاپری, 7 ماه.

ونسا, 37, شکست سکوت او و دومین فرزند ارشد دختر مرگ در روز چهارشنبه. “با تشکر از شما برای نماز. ما قطعا به آنها نیاز دارید” او نوشت: از طریق Instagram اشتراک گذاری یک عکس از خانواده پنج. “ما به طور کامل ویران از دست دادن ناگهانی من عاشقانه, شوهر, کوبه — شگفت انگیز پدر از فرزندان ما و من شیرین و زیبا Gianna — محبت متفکر و فوق العاده پدر و خواهر به ناتالیا Bianka و کاپری.”

مدل ادامه داد: “ما نیز ویران برای خانواده هایی که عزیزان خود را در روز یکشنبه و سهم ما در غم و اندوه خود را نزدیک. وجود ندارد به اندازه کافی از کلمات برای توصیف درد ما در حال حاضر. من را به راحتی در دانستن است که کوبه و جی جی هر دو می دانستند که آنها را عمیقا دوست داشت. ما فوق العاده خوش شانس به آنها را در زندگی ما است.”

با گزارش توسط Alexandra Hurtado

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>