چاد جانسون: من هرگز دست گذاشته روی یک زن’ با وجود استفاده داخلی ادعا

سمت خود را از داستان. پس از خشونت داخلی بازداشت روز دوشنبه فوریه 24, چاد جانسون تصمیم گرفته است برای روشن شدن همه چیز در مورد مستی حادثه با او در حال حاضر دوست دختر سابق, Annalise Mishler.

“با دانش همه ما می توانید انجام دهید بهتر 🙏” جانسون, 32, نوشت طریق Instagram در شنبه 26 فوریه در کنار تصویری از خود و پرداختن داخلی سوء استفاده از وضعیت.

به لیسانس آلوم گفت که او “ویران” پس از فروپاشی از Mishler, 25. “آن را مانند از دست دادن بهترین دوست, دوست,” او توضیح داد: در Instagram تصویری است که آنچه که او گفت: او را به نوشیدن برای اولین بار در دو ماه.

“من تا به حال ساخته شده است یک وعده به خودم و به دوست دختر من است که من نمی خواهد انجام دهد که دیگر” جانسون ادامه داد. “هر زمان که من می نوشند من نمی خوردند. من پیچ و من نوشید.”

او اشاره کرد که با وجود عود او و Mishler رو به عقب با هم. در بین افتادن واگن و برگشت با هم جانسون گفت که او آغاز شده آشنایی نرم افزار با مشخصات همان چیزی است که منجر به این زن و شوهر را در مبارزه بعدی. Mishler دقیق این درگیری در Instagram داستان در یکشنبه 23.

Chad Johnson Says He Never Hit Woman After Domestic Abuse Claims
چاد جانسون. حسن نیت ارائه میدهد چاد جانسون/Instagram

“روز بعد من آمد را امتحان کنید و همه چیز صحبت کردن” او در ادامه اشاره کرد که یوتیوب ستاره در حال حاضر نوشته شده ویدئوها از او فریاد خود را درب. “من دیوانه در او. من کاملا درک کنند که چرا او را انجام داد. من هنوز هم او را دوست دارم بسیار.”

این جفت ارز در مسائل با توجه به قدمت برنامه بدبختی جانسون نشان داد که منجر به Mishler آمدن به محل و ضبط او را از طریق آن همه است.

“من بسیار پایین در زمان. من بسیار ناراحت بود,” او گفت:. “بنابراین من ساخته شده یک احمق تصمیم گیری و برداشت تلفن و من فقط آن را انداخت. من آن را انداخت بیرون.” یک بار او انداخت تلفن او گفت که او راه می رفت به در خانه او دوباره است که زمانی که یکی از همسایه ها به پلیس به عنوان او را در خارج از آپارتمان و در تلاش برای صحبت کردن با او.

او سپس دستگیر و به زندان فرستاده می شود به دلیل خشونت خانگی شکایت. به عنوان Us Weekly, تایید کرد روز دوشنبه اوکلاهما بومی را بازداشت گرفته شده در 4:10 صبح که صبح و رزرو برای “سرقت با خشونت خانگی افزایش.”

واقعیت ستاره اشاره کرد روز چهارشنبه در پیام ویدئویی خود که “سرقت” اتهامات آمد چرا که او از لحاظ فنی به سرقت برده تلفن خود را و آن را انداخت. این خشونت اتهامات از سوی دیگر جانسون گفت: شد بی دلیل است.

“هرگز وجود هر گونه سوء استفاده داخلی از هر نوع. من هرگز دست گذاشته روی یک زن در هر زمان در تمام عمر من” کارشناسی ملت ستاره گفت. “من در دریایی هسته ای; من آموخته بود ارزش. من یک خواهر. من بسیار overprotective برادر. اگر او تا به حال احساس در معرض خطر من می خواهم او را به تماس بگیرید.”

او ادامه داد: “اگر هر یک از زنان وجود دارد همیشه احساس می کنند در هر گونه خطر من مصرانه از شما را به 911 تماس بگیرید. من کاملا می توانید درک کنند که چرا Annalise احساس تهدید هر زمان که من در زمان تلفن خود را, اما من 100 درصد با اعتماد به نفس [که] هر نوع سوء استفاده های داخلی اتهامات در حال رفتن به کاهش یافته است چرا که وجود دارد هرگز در هر زمان و سوء استفاده های داخلی در تمامی ندارند. هرگز گذاشته دست من در یک زن است.”

جانسون ادعا کرد او هرگز او را لمس کرد اما در پی این حادثه او درخواست سفارش محدود در برابر او. او با این حال اعتراف به احساس بدی در مورد این سری از وقایع قبل از بسته بندی تا پیام خود را به پیروان خود را.

Chad Johnson Says He Never Hit Woman After Domestic Abuse Claims
چاد جانسون در قبل از Grammys, حزب, ارائه شده توسط OK!, ستاره InTouch و زندگی و سبک در رابط در فوریه 8 2019 در لس آنجلس ، startraksphoto.com

“من خیلی متاسفم برای کل وضعیت” او به این نتیجه رسیدند. “من بسیار متاسفم برای Annaliese برای احساس تهدید است. من کار خودم را بهتر کنند. همه من می توانید انجام دهید این است که قرار دادن بهترین پا جلو و سعی کنید به یک فرد بهتر است هر روز از اینجا.”

در سری Instagram داستان در یکشنبه وبلاگ نویس نشان داد که این رویداد از آن ساخته شده به طوری که آنها هرگز نمی تواند با هم.

“وجود دارد هیچ گزینه ای برای بازگشت او گفت:” در مورد رابطه خود را در زمان. “من قصد ندارم به عقب.”

جانسون همچنین اعلام کرد از طریق خود rep روز دوشنبه که او “پا را از [نبرد] لیسانس رویداد در مارس … به دنبال کمک خود را برای مدیریت خشم و نوشیدن مشکلات است.”

اگر شما یا کسی که شما می دانید در حال تجربه خشونت خانگی لطفا تماس ملی خشونت خانگی تدریس خصوصی در 1-800-799-7233 به صورت محرمانه پشتیبانی می کند.

اگر شما یا کسی که شما می دانید در حال مبارزه با سوء مصرف مواد تماس با سوء مصرف مواد و بهداشت روان خدمات دولت (SAMHSA) ملی خط تلفن در 1-800-662-کمک (4357).

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>