افراد مشهور, بارداری, اطلاعیه 2020

نوزادان در هیئت مدیره! مشاهیر از Topher Grace به Grimes اعلام کرد در سال 2020 است که آنها در حال انتظار برای آنهایی که کمی.

این است که ’70s Show آلوم همسر Ashley Hinshaw, عرضه ضربت کودک خود را در هنر از بهشت بهشت جشن و سرور در ژانویه 4 در یک V-گردن لباس گل.

این خون واقعی بازیگر که در حال حاضر سهام, دختر, Mabel با این بازیگر گفت: ما هفتگی است که به طور انحصاری او است “عصبی” و “هیجان زده” به استقبال فرزند دوم خود را. Hinshaw اضافه شده است که او به دنبال به جلو به “نه اینکه باردار شوم.”

به فضل نیویورک بومی آماده برای مقدار “خواب کمتر است.”

روز بعد این مدل اعلام بارداری در Instagram با یک عکس از این رویداد. “هنگامی که شما سعی می کنید برای انجام ‘ضربت جام’ اما شما واقعا مطمئن شوید که آن را کار کرده است. #باردار” Hinshaw زیر نویس شیرین شات.

شوهرش اعلان مجدد همان تصویر نوشته, #heaven2020 #nirvana.”

او و ایندیانا بومی گره خورده گره در سال 2016 و استقبال از اولین فرزند خود را به سال بعد.

گرایمز اعلام بارداری در ژانویه 8 با بالا تنه Instagram ها. در, نشان می دهد, این خواننده که نام واقعی کلر بوچر حال جنین فتوشاپ بر روی شکم لخت.

زمانی که رسانه های اجتماعی کاربر اظهار نظر در کانادا استار تصمیم به “سانسور [او], نوک پستان,” Grimes پاسخ داد: “من فکر کردم در مورد سانسور آنها را برای یک دقیقه هاها (این ممکن است در نظر گرفته شود به هر حال) اما این عکس بسیار کمتر وحشی بدون نوک پستان. به علاوه اینکه زدم تا بسیار وحشی و جنگ-مانند دولت بودن است. ممکن است به عنوان به خوبی می شود آنچه در آن است. به علاوه بسیاری از دوستان من به من گفت نه به پست آنها پس من مبتلا روانشناسی معکوس. بازجویی من شرم بر آن و تصمیم گرفت از آن مجموع [sic] عجیب و غریب درونی خود نفرت به احساس ناراحت کننده abt [sic] بدن من.”

“گوشت بدون خون” خواننده بود که اخیرا مرتبط Elon Muskمشترک یکی دیگر از زایمان, cumshot on Instagram. گرایمز گهواره معده او که برخوردی خشن روبرو از گشوده سیاه-و-سفید بالا.

نگه داشتن اسکرول برای دیدن بیشتر مشاهیر’ 2020 بارداری اطلاعیه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>