تالارهای مو نقاش جورج Papanikolas به ما می گوید که چگونه برای جلوگیری از بی تدبیر قفل در خانه


Celeb Hair Colorist George Papanikolas Tells Us How to Avoid Brassy Locks at Home
جورج Papanikolas. حسن نیت ارائه میدهد از اندی LeCompte سالن

اجتماعی فاصله و quarantining به ارمغان آورده است بسیاری از تغییرات در زندگی هر کس — و یکی از تفاوت مردم متوجه شده اند که در موهای خود را. کمک به ما در کاهش این عوامل استرس زا, افراد مشهور, مو نقاش جورج Papanikolas مشترک خود را بالا یال اسرار با شیک.

مو گورو شناخته شده برای ایجاد زرق و برق دار رنگ برای کیم, Khloé و Kourtney Kardashian, بریتنی اسپیرز, پنه لوپه کروز, Jenna Dewan, Hailey بیبر (موسوم بالدوین), مدونا, میراندا کر و نشان داد که چگونه برای جلوگیری از بی تدبیر قفل — و پیشنهاد برخی از سبک های ما باید سعی کنید برای FaceTime و زوم خرما.

“این یک فرصت عالی برای موهای خود را به یک استراحت از حرارت ابزار خود را در آغوش بافت طبیعی و موهای خود را کمی اضافی عشق و مراقبت” Papanikolas می گوید.

“بزرگترین مسئله مردم داشتن است و حفظ رنگ آنها و به غیر از خاکستری ریشه دوم بزرگترین مسئله ای است که brassiness. این بی تدبیر تن اتفاق می افتد زمانی که رنگ شروع به اکسیده و محو شدن پشت سر گذاشتن ناخواسته قرمز و نارنجی و زرد undertones” ماتریکس مو سبک نشان می دهد.

Celeb Hair Colorist George Papanikolas Tells Us How to Avoid Brassy Locks at Home
Jenna Dewan در سال 2017 جوایز موسیقی آمریکا. Rob Latour/شاتر

برای مبارزه با این نقاش توصیه می کند با استفاده از ماتریس سه گانه قدرت ماسک در خانه. “آنها به شدت رنگدانه برای خنثی کردن ناخواسته تن بی تدبیر. … ورزش خواهد شد که ناخواسته زنگ زرد تا بنفش ماسک مانند ماتریس بنابراین نقره ای آنها را خنثی خواهد کرد. موهای قهوه ای محو به نارنجی تا آبی بر اساس انتخاب خنثی نارنجی. در نهایت قهوه ای تیره و موهای سیاه و سفید محو به قرمز تا ماتریس تیره حسادت ماسک خنثی ناخواسته تن قرمز” او توضیح می دهد.

سبک مذهبی نیز متکی بر این شامپو All-In-One نارگیل تزریق چند سود اسپری مو را حفظ هیدراته و سالم است. “با این نسخهها کار با هر بافت و کمک خواهد کرد که افزایش درخشش مبارزه موها شکنندگی محافظت از گرما و جلوگیری از تقسیم به پایان می رسد و بهترین بخش این است که می توان آن را بر روی موی خشک یا خیس” او توصیه می کند.

یک چیز برای جلوگیری از در حال حاضر ؟ DIY hair پروژه های چشمگیر و تغییرات مو. “به عنوان وسوسه انگیز آن را به عنوان ممکن است احساس نمی تلاش شدید مو تغییر رنگ مانند رفتن پلاتین برش موی چتری یا واقعا هر چیزی شدید مگر اینکه آن را با شریک زندگی خود را که شما از آنها بدم میاید و در حال برنامه ریزی برای شکستن به هر حال در این مورد برای آن” او جوک.

“یک دلیل وجود دارد که شما پرداخت تا آنجا که شما را به صورت برجسته. توصیه می شود به عنوان یک DIY دلیل نیاز به آن نه تنها قرار دادن استراتژیک بلکه یک تجربه چشم به می دانم که زمانی که آن را شستشو کردن. اگر شما آن را خیلی زود پس از آن موهای خود را به رنگ زرد یا نارنجی. اگر شما ترک آن را بیش از حد طولانی و سپس آن را می تواند تبدیل به بیش از حد نور و به طور بالقوه باعث آسیب و شکستگی. اکثر برجسته نیز نیاز به تونر که همچنین نیاز به یک حرفه ای با تجربه. سالن اصلاحات گران هستند و hairstylist نمی تواند رفع آسیب و شکستگی بدون برش آن را خاموش” او هشدار می دهد.

Celeb Hair Colorist George Papanikolas Tells Us How to Avoid Brassy Locks at Home
پنه لوپه کروز در سال 2019 گلدن گلوب. دیوید فیشر/شاتر

برخی از hairdos ما تلاش می تواند در راحتی از خانه های ما به صورت تازه و به روز رسانی: “اگر شما ظریف و موجی بافت و سپس سعی کنید اسپری شامپو Airdry Glotion. این نور نیز همین طور نگه دارید و موها را بدون آسیب رساندن به گرما. اگر موی شما درشت تر است یا مجعد و سپس سعی کنید ماتریس سبک لینک هوایی خشک پیچ خورده BoHo حلقه تعیین کننده هوا-خشک کرم,” او می گوید.

به عنوان سبک است که مناسب برای مجازی تاریخ ؟ “اگر شما دیگر مو کشیدن آن را در یک موی دم اسبی به پایان تمیز و اگر شما fringe, باد کردن حاشیه. آنها واقعا فقط بنابراین شما قادر به گرفتن دور بدون مو کامل گلم” او ظروف.

مو نقاش خواهد بود های بیشتر راهنمایی متخصص در بالا بردن نوار آموزش و پرورش کانال یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>